Titelhoudster Sloane Stephens was haar titel niet komen verdedigen.
De als eerste geplaatste Serena Williams kwam niet verder dan de tweede ronde. Daarin werd zij uitgeschakeld door Madison Brengle.
De ongeplaatste Lauren Davis uit de Verenigde Staten won het toernooi. In de finale versloeg zij de als achtste geplaatste Kroatische Ana Konjuh in twee sets. Davis wist voor het eerst in haar carrière een WTA-toernooi op haar naam te schrijven. Zij incasseerde US$ 43.000 prijzengeld op dit toernooi.
Het eerste reekshoofd, Lucie Šafářová en Barbora Strýcová, bereikte de tweede ronde door een walk-over in de eerste ronde. Voor de tweede ronde lieten zij evenwel verstek gaan, wegens een heupblessure van Šafářová.
Het als derde geplaatste duo Kiki Bertens en Johanna Larsson won het toernooi. In de finale versloegen zij het ongeplaatste koppel Demi Schuurs en Renata Voráčová in twee sets. Het was hun zesde gezamenlijke titel. De Zweedse Larsson had daarnaast al drie eerdere dubbelspeltitels met andere partners; de Nederlandse Bertens geen.