Автотрейдинг — Вікіпедія
Автотре́йдинг — бізнес з продажу автомобілів.
Дилерська мережа в країні формувалася, виходячи обсягів реалізації докризового періоду, тобто показників до 2008 року. Тоді продажі набагато перевищували 600 тисяч автомобілів на рік. Кількість дилерів і шоу-румів з'являлося саме з цих розрахунків. Організація нових дилерських центрів не припинилася і в наступні роки. Автокомпанії продовжували освоювати нові території з прицілом на зростання продажів та повернення до докризових показників.
- салони продажу нових авто
- спеціалізованих дилерських центрів, що мають додаткові джерела доходів від сервісу, ремонту та продажу запчастин — в умовах кризи дають додаткові можливості щодо доходу[1]
З початку 2014-го обсяги продажів на українському авторинку в порівнянні з минулим роком скоротилися наполовину. Низькі продажі, а також висока конкуренція, що має місце навіть в межах одного міста — явища, характерні для кризи-2014[1]. Обвал ринку стався до показників 14-річної давнини[2].
Галузь чутлива до валютних і кредитних ризиків.
Щоб зберегти дилерську мережу, автовиробники зменшують кількість автосалонів до беззбиткового рівня. Якщо ще влітку [2014] на продаж в Україні виставлялися одиниці автосалонів, то восени - десятки точок — практично в кожному українському міст. Йдеться про салони, які не входять у великі мережі або дилерські групи та займаються виключно реалізацією автомобілів[3].
- Автомобільна промисловість, в Україні
- Автомобільний ринок
- Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД)
- Укравтопром
- способи продажі
- формати
- ринки-субститути
- ↑ а б Автотрейдеры в Украине стали избавляться от автосалонов, — СМИ. Архів оригіналу за 25 жовтня 2014. Процитовано 25 жовтня 2014.
- ↑ Украинский авторынок показал худший результат за последние 14 лет. Архів оригіналу за 4 листопада 2014. Процитовано 4 листопада 2014.
- ↑ Українські авто-ділери позбуваються бізнесу. Архів оригіналу за 28 жовтня 2014. Процитовано 28 жовтня 2014.
- Третья промышленная революция и Украина [Архівовано 25 жовтня 2014 у Wayback Machine.] (про каршернговий бізнес) як виклик традиційній бізнес-моделі