Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2014, жінки, парний розряд — Вікіпедія
Відкритий чемпіонат Австралії 2014 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сара Еррані Роберта Вінчі | |||||||||
Фіналіст | Катерина Макарова Олена Весніна | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 3–6, 7–5 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Сара Еррані і Роберта Вінчі були чинними чемпіонками і успішно захистили свій титул, перемігши у фіналі Катерину Макарову і Олену Весніну з рахунком 6–4, 3–6, 7–5.
- 1. Сара Еррані / Роберта Вінчі (чемпіонки)
- 2. Сє Шувей / Пен Шуай (2 коло)
- 3. Катерина Макарова / Олена Весніна (фінал)
- 4. Квета Пешке / Катарина Среботнік (півфінал)
- 5. Ешлі Барті / Кейсі Деллаква (2 коло)
- 6. Кара Блек / Саня Мірза (чвертьфінал)
- 7. Андреа Главачкова / Луціє Шафарова (чвертьфінал)
- 8. Ракель Копс-Джонс / Абігейл Спірс (півфінал)
- 9. Алла Кудрявцева / Анастасія Родіонова (1 коло)
- 10. Марина Еракович / Чжен Цзє (1 коло)
- 11. Анна-Лена Гренефельд / Міряна Лучич-Бароні (2 коло)
- 12. Крістіна Младенович / Флавія Пеннетта (2 коло)
- 13. Чжань Хаоцін / Лізель Губер (3 коло)
- 14. Юлія Гергес / Барбора Заглавова-Стрицова (2 коло)
- 15. Даніела Гантухова / Ліза Реймонд (3 коло)
- 16. Ваня Кінґ / Галина Воскобоєва (2 коло)
Легенда
[ред. код]
|
|
|
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Сара Еррані Роберта Вінчі | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
6 | Кара Блек Саня Мірза | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||
1 | Сара Еррані Роберта Вінчі | 6 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Квета Пешке Катарина Среботнік | 1 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Квета Пешке Катарина Среботнік | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||||
PR | Ярміла Ґайдошова Айла Томлянович | 5 | 6 | 4 | |||||||||||||||
1 | Сара Еррані Роберта Вінчі | 6 | 3 | 7 | |||||||||||||||
3 | Катерина Макарова Олена Весніна | 4 | 6 | 5 | |||||||||||||||
7 | Андреа Главачкова Луціє Шафарова | 2 | 6 | 64 | |||||||||||||||
3 | Катерина Макарова Олена Весніна | 6 | 2 | 77 | |||||||||||||||
3 | Катерина Макарова Олена Весніна | 7 | 3 | 6 | |||||||||||||||
8 | Ракель Копс-Джонс Абігейл Спірс | 5 | 6 | 3 | |||||||||||||||
8 | Ракель Копс-Джонс Абігейл Спірс | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Шахар Пеєр Сільвія Солер-Еспіноса | 4 | 0 |
1 коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | С Еррані Р Вінчі | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
М Бартель М Мултон-Леві | 5 | 2 | 1 | С Еррані Р Вінчі | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | С Пірс В Раїчіч | 3 | 1 | К Канепі Р Ворачова | 6 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
К Канепі Р Ворачова | 6 | 6 | 1 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | М Адамчак О Роговська | 6 | 77 | WC | М Адамчак О Роговська | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
Д Юрак А Клепач | 3 | 62 | WC | М Адамчак О Роговська | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Н Бейнз О Тьяндрамулія | 3 | 3 | 14 | Ю Гергес Б Заглавова-Стрицова | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
14 | Ю Гергес Б Заглавова-Стрицова | 6 | 6 | 1 | С Еррані Р Вінчі | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
11 | А-Л Гренефельд М Лучич-Бароні | 6 | 6 | 6 | К Блек С Мірза | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
WC | А Хадзіч Дж Мор | 3 | 1 | 11 | А-Л Гренефельд М Лучич-Бароні | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
Е Бушар В Душевіна | 6 | 6 | Е Бушар В Душевіна | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
В Соловйова Е Світоліна | 3 | 1 | Е Бушар В Душевіна | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
М Мікулеску К Закопалова | 6 | 6 | 6 | К Блек С Мірза | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
І-К Бегу С Кирстеа | 3 | 2 | М Мікулеску К Закопалова | 5 | 1 | ||||||||||||||||||||
WC | Т Паттерсон Ар Родіонова | 1 | 4 | 6 | К Блек С Мірза | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | К Блек С Мірза | 6 | 6 |
1 коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | К Пешке К Среботнік | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
А Каданцу С Халеп | 6 | 3 | 2 | 4 | К Пешке К Среботнік | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
О Говорцова К Макгейл | 3 | 3 | К Пітер А Росольська | 62 | 4 | ||||||||||||||||||||
К Пітер А Росольська | 6 | 6 | 4 | К Пешке К Среботнік | 6 | 66 | 6 | ||||||||||||||||||
С Аояма М Дой | 2 | 4 | 13 | Чж Хаоцін Л Губер | 2 | 78 | 4 | ||||||||||||||||||
В Лепченко Р Олару | 6 | 6 | В Лепченко Р Олару | 4 | 64 | ||||||||||||||||||||
Т Танасугарн Ч Сайсай | 3 | 3 | 13 | Чж Хаоцін Л Губер | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
13 | Чж Хаоцін Л Губер | 6 | 6 | 4 | К Пешке К Среботнік | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
9 | А Кудрявцева Ан Родіонова | 6 | 4 | 5 | PR | Я Ґайдошова А Томлянович | 5 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
PR | Я Ґайдошова А Томлянович | 1 | 6 | 7 | PR | Я Ґайдошова А Томлянович | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Alt | О Савчук Л Цуренко | 4 | 2 | А Бек А Петкович | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
А Бек А Петкович | 6 | 6 | PR | Я Ґайдошова А Томлянович | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Д Цібулкова Я Вікмаєр | 4 | 6 | 5 | Т Бабош П Мартич | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
Т Бабош П Мартич | 6 | 3 | 7 | Т Бабош П Мартич | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
О Панова Ка Плішкова | 1 | 1 | 5 | Е Барті К Деллаква | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
5 | Е Барті К Деллаква | 6 | 6 |
1 коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | А Главачкова Л Шафарова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Дате-Крумм Ч Шуай | 4 | 4 | 7 | А Главачкова Л Шафарова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Б Йовановські Д Векич | 0 | 1 | А Медіна Гаррігес Я Шведова | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
А Медіна Гаррігес Я Шведова | 6 | 6 | 7 | А Главачкова Л Шафарова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Х Сіюнь М Міямура | 2 | 5 | М Кіз А Ріск | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
М Кіз А Ріск | 6 | 7 | М Кіз А Ріск | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Alt | А Найденова Т Перейра | 1 | 2 | 12 | К Младенович Ф Пенетта | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
12 | К Младенович Ф Пенетта | 6 | 6 | 7 | А Главачкова Л Шафарова | 2 | 6 | 64 | |||||||||||||||||
15 | Д Гантухова Л Реймонд | 62 | 6 | 6 | 3 | К Макарова О Весніна | 6 | 2 | 77 | ||||||||||||||||
М Мінелла Ш Схеперс | 77 | 2 | 1 | 15 | Д Гантухова Л Реймонд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Є Докич С Сандерз | 4 | 4 | М Рибарикова Ш Феґеле | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
М Рибарикова Ш Феґеле | 6 | 6 | 15 | Д Гантухова Л Реймонд | 4 | 77 | 2 | ||||||||||||||||||
Є Янкович К Кнапп | 6 | 6 | 3 | К Макарова О Весніна | 6 | 65 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | А Павлюченкова В Звонарьова | 2 | 4 | Є Янкович К Кнапп | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Девіс Л Домінгес Ліно | 3 | 2 | 3 | К Макарова О Весніна | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | К Макарова О Весніна | 6 | 6 |
1 коло | 2 коло | 3 коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Р Копс-Джонс А Спірс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
PR | Ч Цзяжун Л Декмеєре | 1 | 1 | 8 | Р Копс-Джонс А Спірс | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Г Мугуруса А Парра Сантонха | 4 | 6 | 7 | Г Мугуруса А Парра Сантонха | 4 | 64 | |||||||||||||||||||
Ш Фічмен М Пуїг | 6 | 4 | 5 | 8 | Р Копс-Джонс А Спірс | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
С Кузнецова С Стосур | 6 | 6 | А Корне К Гарсія | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
І Бурячок О Калашникова | 1 | 2 | С Кузнецова С Стосур | 3 | 64 | ||||||||||||||||||||
А Корне К Гарсія | 6 | 6 | А Корне К Гарсія | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
10 | М Еракович Ц Чжен | 3 | 3 | 8 | Р Копс-Джонс А Спірс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | В Кінґ Г Воскобоєва | 6 | 6 | Ш Пеєр С Солер Еспіноза | 4 | 0 | |||||||||||||||||||
С Клеменшиц І Мейсбургер | 2 | 3 | 16 | В Кінґ Г Воскобоєва | 64 | 1 | |||||||||||||||||||
К Бертенс К Фліпкенс | 6 | 3 | 4 | Л Градецька М Крайчек | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Градецька М Крайчек | 3 | 6 | 6 | Л Градецька М Крайчек | 6 | 65 | 2 | ||||||||||||||||||
Ю Чжань Ж Гусарова | 5 | 6 | 4 | Ш Пеєр С Солер Еспіноза | 4 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Ш Пеєр С Солер Еспіноза | 7 | 4 | 6 | Ш Пеєр С Солер Еспіноза | 7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Грдінова П Ормаечеа | 78 | 61 | 0 | 2 | С Шувей П Шуай | 5 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
2 | С Шувей П Шуай | 66 | 77 | 6 |
|
|