Золотий Скіф — Вікіпедія

Золотий скіф — фестиваль, який проводиться в Донецьку, з метою популяризації Донецького регіону.

Мета — показати світу й Україні весь потенціал Донбасу. Тому що Донбасс — це культурний, спортивний, промисловий центр України. І для досягнення цієї мети треба щоб бізнесмени, фінансисти, державні і громадські діячі, вчені, творчі працівники і прості донетчани працювали разом.

Історія

[ред. | ред. код]

Початком фестивалю можна вважати 1997 рік коли вперше була започаткована премія Благодійного фонду сприяння розвитку і популяризації Донбасу, завданням якої було відкрити Донбас для багатьох, показати весь його потенціал.

У жовтні 1997 р. була проведена зустріч культурних і промислових діячів регіону, місцевої влади та преси, так званий «Діловий прийом». Була вручена Премія Благодійного фонду, за різними номінаціями, переважно гуманітарними. Премію отримали багато провідних підприємств та установ Донеччини.

Далі 19 грудня 1998 р. відбулася друга зустріч. Цього разу вона проходила в Міжнародному виставковому центрі «Експо-Донбас».За аналогією з першою вручалися різні регіональні нагороди, а також була проведена презентація соціально-економічних програм, які треба реалізувати в області.

I Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф» проходив 10-12 вересня 1999 року. Провідні підприємства та установи Донеччини, відігравали головну роль в проведенні фестивалю.

II Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф» проходив в Донецьку з 28 травня по 4 червня 2000 року. Цього разу була проведена презентація іміджевої програми Донецької області «Пальма Мерцалова» та Всеукраїнської нагороди за досягнення в праці та бізнесі.

III Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф» проходив в Донецьку з 27 травня по 3 червня 2001 року. Знову були відзначені провідні підприємства та установи, діячі освіти та культури. Також було додано ще дві номінації — «За внесок у формування і просування іміджу Донбасу» та «За досягнення в галузі науки та освіти».

IV Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф» проводився з 31 травня 2002 року в Донецькому академічному театрі опери та балету ім. Анатолія Солов'яненка. Був проведен концерт, присвяченому відкриттю пам'ятника Анатолію Солов'яненку. Під час проведення фестивалю цій видатній людині було присвячено багато часу.

Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф»

[ред. | ред. код]

I Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф»

[ред. | ред. код]

Дата: 10-12 вересня 1999 року, Донецьк.

Програма:

А також були проведені ділові прийоми, різноманітні конкурси тощо.

II Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф»

[ред. | ред. код]

Дата: 28 травня 2000 року, Донецьк.

Місце:Донецький академічний театр опери та балету ім. А. Солов'яненка

Програма:

Запропоновано:

III Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф»

[ред. | ред. код]

Дата: 2001 рік, Донецьк

Програма:

Також були проведені змагання з ігри «Що? Де? Коли?» тощо.

IV Міжнародний фестиваль «Золотий Скіф»

[ред. | ред. код]

Дата: 2002 рік, Донецьк

Програма:

Джерела

[ред. | ред. код]