Лара Логан — Вікіпедія
Лара Логан | |
---|---|
англ. Lara Logan ![]() | |
![]() | |
Народилася | 29 березня 1971[1][2] (54 роки) ![]() Дурбан, Наталь, ПАР ![]() |
Країна | ![]() ![]() |
Діяльність | військова кореспондентка, журналістка ![]() |
Alma mater | Натальський університетd (1992)[3][4] ![]() |
Знання мов | англійська і французька ![]() |
Заклад | CBS Newsd ![]() |
Посада | board memberd[5] ![]() |
Партія | незалежний політик ![]() |
Волосся | біляве волосся ![]() |
Нагороди | |
IMDb | ID 1022561 ![]() |
Лара Логан (англ. Lara Logan; нар. 29 березня 1971[6], Дурбан, ПАР) — південноафриканська теле- та радіожурналістка та військова кореспондентка. Почала кар'єру у 1990-х роках в Південній Африці в різних новинних організаціях. Її значущість зросла завдяки репортажам про американське вторгнення в Афганістан 2001 року. 2002 року її найняли кореспондентом CBS News, згодом стала головним кореспондентом із закордонних справ.
2013 року її висвітлення нападу в Бенгазі 2012 року стало суперечливим через фактичні помилки. 2018 року залишила CBS. Почала висувати різноманітні теорії змови, зокрема про вірус СНІДу, родину Ротшильдів. 2019 року приєдналася до консервативної медіакомпанії Sinclair Broadcast Group[7]. У січні 2020 року приєдналася до потокового сервісу Fox Nation[8]. У березні 2022 року заявила, що мережа її «кинула»[9].
З червня 2022 року членка правління консервативної некомерційної організації America's Future, яку очолює колишній чиновник адміністрації Трампа Майкл Флінн[10][11][12].
Народилася в Дурбані, Південна Африка,[13] і відвідувала середню школу в Дурбанському жіночому коледжі[14]. 1992 році закінчила Університет Наталу у Дурбані за спеціальністю комерція. Здобула диплом із французької мови, культури та історії в Альянс Франсез у Парижі[13]. У шкільні та студентські роки працювала моделлю в купальниках[15].

Під час навчання (1988—1989) працювала репортером газети «Sunday Tribune» у Дурбані, потім у міській газеті «Daily News» (1990—1992). 1992 року приєдналася до Reuters Television в Африці, переважно як старший продюсер. Через чотири роки стала фріланс-журналістикою, отримавши призначення репортеркою і редакторкою/продюсеркою в ITN і Fox/SKY, CBS News, ABC News (у Лондоні), NBC та Європейській спілці радіомовлення і телебачення. Працювала на CNN і повідомляла про такі події, як-от вибухи посольств США в Найробі та Танзанії 1998 року, конфлікт у Північній Ірландії та Косовоська війна[13].
2000 року влаштувалася кореспондентом GMTV Breakfast Television (Велика Британія). Також працювала з CBS News Radio як позаштатний кореспондент. Через кілька днів після терактів 11 вересня звернулася до клерка російського посольства в Лондоні з проханням надати їй візу для поїздки в Афганістан. У листопаді 2001 року в Афганістані, працюючи на GMTV, проникла до підтримуваного американо-британськими силами Північного союзу та взяла інтерв'ю у їхнього командувача генерала Бабаджана на авіабазі Баграм[16].
2002 року CBS News запропонував їй посаду повноцінного кореспондента. Більшу частину наступних чотирьох років присвятила репортажам з поля бою, включно з зонами бойових дій в Афганістані та Іраку, часто як закріплена журналістка Збройних сил США. Крім того, брала інтерв'ю у знаних діячів і дослідників, як-от Роберт Баллард, який відкрив затонулий корабель RMS Титанік[17]. Багато з репортажів готувала для «60 Minutes II». Була постійною авторкою «CBS Evening News», «The Early Show» і «Обличчя нації»[18]. У лютому 2006 року призначена головним кореспондентом із закордонних справ CBS News[13].
У серпні 2018 року залишила CBS News[19][20]. Наступного року тимчасово приєдналася до Sinclair Broadcast Group як кореспондент на кордоні США та Мексики[7].
У жовтні 2022 року телевізійна мережа Newsmax заборонила її через «осудливі заяви» під час інтерв'ю, у якому вона сказала, що «відкритий кордон [США-Мексика] — це спосіб Сатани взяти під контроль світ через усіх цих людей, які є його маріонетками та слугами… Знаєте, це ті, хто хоче, щоб ми їли комах, тарганів у той час, коли вони частуються кров'ю дітей?»[21][22].
Представляючи піцагейт і теоретика змови QAnon Ліз Крокін на конференції у лютому 2024 року, сказала авдиторії, що зрозуміла, що піцагейт — «це все правда»[23].
Наприкінці січня 2007 року подала звіт про бойові дії на вулиці Хайфа в Багдаді, який CBS Evening News не опублікував, вважаючи його «дещо сильним»[24][25]. Щоб скасувати рішення, заручилася підтримкою громадськості, попросивши переглянути історію та поділитися з якомога більшою кількістю своїх друзів і знайомих, сказавши: «Це треба побачити»[25][26].
У червні 2010 року піддалася критиці за її зауваження щодо журналіста Майкла Гастінгса, і її слова про те, що репортери, які працюють з військовими, не повинні писати про загальні жарти, які чують. Стаття Гастінгса в «Rolling Stone» тоді цитувала генерала Стенлі Маккристала та його штаб — коментарі, які Гастінгс випадково почув під час поїздки з Маккристалом — критикуючи тодішнього віцепрезидента США Джо Байдена й інших посадових осіб, після чого президент Барак Обама звільнив Маккристала з посади свого командувача в Афганістані[27][28]. Логан сказала CNN, що репортажі Гастінгса порушили негласну угоду між репортерами, які їздять з військовослужбовцями, не повідомляти про випадкові зауваження, якими вони обмінюються[29].
Цитуючи її заяву: «Я маю на увазі, питання полягає в тому, чи насправді дії генерала Маккристала і його помічників настільки кричущі, що вони заслуговують на завершення кар'єри, як у Маккристала? Я маю на увазі, що Майкл Гастінгс ніколи не служив своїй країні так, як Маккристал». Колишній головний воєнний кореспондент CNN Джеймі Макінтайр сказав, що те, що вони зробили, було справді жахливим, і що її коментарі, «на жаль, зміцнили найгірший стереотип про репортерів, які „прикріплюються“ до старших військових, але насправді перебувають „у ліжку“ з ними»[30]. Адмірал Майк Маллен сказав, що військовий персонал має бути нейтральним і не повинен критикувати цивільних лідерів.
Гленн Грінвальд, коментуючи інцидент на Salon, написала, що репортажі Логана стали прикладом того, у що «виродилася» журналістика. І додала, що Логан протягом багатьох років сміливо робила репортажі, але стала себе сприймати частиною уряду та військових[31].
3 лютого 2011 року єгипетська армія заарештувала та затримала Логан зі знімальною групою CBS під час висвітлення революції в Єгипті. За її словами, команді зав'язали очі й наділи кайданки під дулом зброї, а їхнього водія побили. Їм порадили залишити країну, і згодом відпустили[32][33].
15 лютого 2011 року CBS News оприлюднила заяву про те, що Логан побили та вона зазнала сексуального насильства 11 лютого під час висвітлення святкування на майдані Тахрір відставки Хосні Мубарака[34]. 1 травня 2011 року у «60 хвилинах» транслювалося інтерв'ю з нею про ці події. За її словами, у Єгипті масово поширене сексуальне насильство, і вона порушила мовчання про сексуальне насильство, про яке жінки-репортери неохоче повідомляють, хвилюючись, що це завадить виконувати роботу[35][36][37][38].
За її словами, в інциденті взяли участь 200—300 чоловіків і він тривав близько 25 хвилин. Вона протягом години розповідала про святкування, коли в її камері розрядився акумулятор. Один з єгипетських репортерів CBS запропонував їм піти, сказавши, що чув про неї недоречні сексуальні коментарі. Вона відчула дотик рук, і було чутно «стоп», якраз у той момент, коли камера вимкнулася. Жінка з натовпу вигукнула, що вона — ізраїльська єврейка, хоча це було брехнею, але це стало «сірником для бензину». Вона розповіла, що з неї здерли одяг і зґвалтували руками, фотографуючи на мобільні телефони. Її тіло тягнули в різні боки, тягнучи за волосся так сильно, що здавалося, вони намагаються відірвати шматки її голови. Її потягли до паркану, біля якого таборувала група жінок. Одна жінка в чадрі обійняла Логан, а інші зімкнулися навколо неї, а деякі чоловіки облили натовп водою. З'явилася група солдатів, які відбили натовп кийками, і один з них перекинув Логан через плече. Пізніше вона сказала, що думала, що помре під час нападу. Наступного дня її повернули до США, де вона провела чотири дні в лікарні[36][37]. По приїзду додому, з нею зв'язався президент Барак Обама[39]. CBS повідомила, що особи нападників залишаються невідомими, і що малоймовірно, що когось притягнуть до відповідальності[36][37].
У жовтні 2012 року виступила з промовою перед щорічним обідом Асоціації кращого уряду, в якій різко розкритикувала заяви адміністрації Обами щодо війни в Афганістані й інші конфлікти в арабському світі. Зокрема, розкритикувала заяви адміністрації про те, що Талібан слабшає в Афганістані, назвавши такі заяви «великою брехнею», зробленою під час підготовки до припинення військової ролі США в цій країні. Також заявила, що сподівається, що США «помстяться» за напад в Бенгазі 2012 року, під час якого в Лівії вбили дипломатичний персонал США[40].
8 листопада 2013 року виступила на програму CBS «This Morning», щоб перепросити за неточну інформацію в «60 хвилинах» про атаку в Бенгазі, що показували в ефірі 27 жовтня. Вона зізналася, що розслідування виявило, що джерело більшої частини її повідомлень було неточним, і звинуватила в цьому Ділана Девіса, керівника місцевої охорони посольства США в Бенгазі. Логан сказала про його брехню щодо інформації, і наполягала на перевірці фотографії та документів, які він надав. Оглядаючись назад, Логан сказала, що вони дізналися, що історія, розказана Девісом, не збігається з тим, що він розповів федеральним слідчим. «Ви знаєте, що найважливіше для кожної людини в „60 хвилинах“ — це правда», — сказала вона в ефірі ранкового шоу. «І сьогодні правда в тому, що ми зробили помилку. І це ах … це дуже розчаровує будь-якого журналіста. Мене це дуже розчарувало». Далі Логан додав: «Ніхто не любить визнавати свої помилки. Але якщо ви їх зробили, ви повинні встати і взяти на себе відповідальність – і ви повинні сказати, що ви не мали рацію»[41].
26 листопада 2013 року пішла у відпустку через помилки в репортажі у Бенгазі[18][42]. Аль Ортіс, виконавчий директор зі стандартів і практики для CBS News, написав: «Логан виступила з промовою, у якій зайняла рішучу публічну позицію, стверджуючи, що уряд США спотворює загрозу з боку Аль-Каїди, і закликала до дій, які США повинні вжити у відповідь на атаку в Бенгазі. З погляду стандартів CBS News, існує конфлікт у публічній позиції щодо поводження уряду в Бенгазі та з Аль-Каїдою, водночас продовжуючи висвітлювати події»[43][44].
Подала до суду на «New York Magazine» на 25 мільйонів доларів за їхній репортаж про наслідки[45]. Позов відхилили[46].
Залишивши CBS News почала критикувати ЗМІ, які, за її словами, мали ліберальний ухил[7][47]. Назвала журналістів «політичними активістами» і «пропагандистами», які виступають проти президента Дональда Трампа[7]. Казала, що подібні коментарі схожі на «професійне самогубство»[7]. Невдовзі приєдналася до Sinclair Broadcast Group, медіагрупи правого спрямування[48][49]. Відтоді почала поширювати у Twitter теорії змови, як-от припущення, що членка Палати представників Александрія Окасіо-Кортес перемогла на виборах внаслідок змови, організованої невідомими організаціями під контролем активістів Антифа[50].
2020 року приєдналася до Fox News для створення шоу «Lara Logan has No Agenda». У «Лос-Анджелес таймс» зауважили, що «попри гасло „Без порядку денного“, Логан планує повернутися до теми упередженості ЗМІ»[51].
31 травня 2020 року опублікувала у Твіттері зображення — інструкцію проти заворушень. Насправді фотографія була оновленою містифікацією, яка датується заворушеннями в Балтіморі 2015 року. 1 червня опублікував погрозу у Твіттері @ANTIFA_US. Акаунт виявився фейковим і пов'язаним з організацією білих націоналістів Identity Evropa. Після критики за оприлюднення містифікацій заявила, про кампанію її «знищення»[50].
4 червня 2020 року з'явилася на «Hannity», щоб стверджувати, що антифа ставлять «піддони з цеглою» на місцях протестів, щоб розпалити насильство та руйнування. Перевірка показала, що заяви про цеглу були безпідставними, а фотографії, надані як докази, насправді зробили на будівельних майданчиках. Ніхто більше не повідомляв, що бачив вантажівки антифа, які залишали піддони з цеглою. 5 червня опублікувала жартівливий твіт, в якому антифа пов'язувався з джагало та «ієрархією клоунів». Зосередившись на частині твіту, в якій згадується «традиційна командна структура», і таким чином стверджуючи, що в анархістів справді була організаційна структура[50].
У вересні 2021 року звинуватила адміністрацію Байдена в «приховуванні доказів» побічних ефектів, імовірно спричинених вакциною проти COVID-19[52]. Поширила неправдиву історію про те, що 27 пілотів ПС США звільнилися через необхідне щеплення проти COVID-19 з вебсайту фейкових новин Real Raw News[53][54].
У листопаді та грудні 2021 року просувала неправду та теорії змови про СНІД та COVID-19. Ділилася статтями, які заперечували наукову думку щодо того, що ВІЛ викликає СНІД[55]. Порівняла директора Національного інституту алергії та інфекційних захворювань Ентоні Фаучі з нацистським вченим Йозефом Менгеле. Під час обговорення омікрон-варіант SARS-CoV-2 сказала: «І саме в цей момент, коли ви бачите лікаря Фаучі, люди говорять мені, що він не представляє для них науку. Він представляє Йозефа Менгеле, лікаря Йозефа Менгеле, нацистського лікаря, який проводив експерименти на євреях під час Другої світової війни та в концентраційних таборах, і я маю на увазі людей у всьому світі, які говорять це»[56][57].
Кілька відомих єврейських груп, зокрема Антидифамаційна ліга та Музей Аушвіца, засудили її слова[57]. Вона поділилася критикою музею Аушвіца[55]. Під час інтерв'ю MSNBC у грудні 2021 року Фаучі назвав зауваження Логан «абсолютно абсурдними й огидними» та розкритикував Fox News за те, що вони не вжили проти неї дисциплінарних заходів[58]. Після її порівняння з Менгеле агентство United Talent відмовилося від неї як від клієнта[59].
Після коментаря Логан не з'являлася як гість на Fox News, і не вийшло жодного епізоду «Lara Logan Has No Agenda». У березні 2022 року заявила, що Fox її «кинув»[9].
Під час російського вторгнення в Україну 2022 року у своїх телевізійних виступах пов'язувала президента України Володимира Зеленського з «сатанистськими, окультними» практиками, називала його «маріонеткою» і стверджувала, що Зеленського «обрали […], але не на виборах». Вона похвалила президента Росії Володимира Путіна за те, що він «не збирається стояти осторонь, поки глобалісти захоплюють світ», і звинуватила українців у тому, що вони «справжні нацисти». Її коментарі схвалювала російська урядова пропаганда[60][61][62][63].
У березні 2022 року бездоказово заявила, що родина Ротшильдів найняла Чарльза Дарвіна для створення теорії еволюції[64]. Також просувала твердження про те, що сім'я Ротшильдів, яка є частою мішенню для антисемітських теорій змови, організувала громадянську війну в США та вбивства Авраама Лінкольна та Джона Кеннеді[65].
1998 року вийшла заміж за Джейсона Сімона, американця з Айови, який професійно грає в баскетбол у Великій Британії. 2008 року пара розлучилася[18]. Того ж року вийшла заміж за Джозефа Беркетта, оборонного підрядника уряду США з Техасу. Для обох це був другий шлюб[66]. Подружжя жило у Вашингтоні з двома дітьми[67][68] і донькою Беркетта від його попереднього шлюбу[67]. 2015 року переїхали до Фредеріксбурга, штат Техас, рідного міста Беркетта[15].
- Американські жінки на радіо та телебаченні Премія Грейсі, 2004[69]
- Премія Девіда Каплана, Overseas Press Club, 2006[70]
- Премія Девіда Блума, Асоціація кореспондентів радіо та телебачення, 2007[71]
- Премія Деніела Перла, 2011[72]
- Премія Національного прес-клубу Джона Обушона за свободу преси, 2011[73]
- ↑ Person Profile // Internet Movie Database — 1990.
- ↑ GeneaStar
- ↑ NNDB — 2002.
- ↑ Prabook — 2018.
- ↑ https://www.americasfuture.net/press-releases/press-release-award-winning-investigative-journalist-lara-logan-joins-americas-future-board-of-directors/
- ↑ Logan, Lara, entry: Current Biography Yearbook. Т. 67. H. W. Wilson Company. 2006. с. 344.
- ↑ а б в г д Farhi, Paul (10 квітня 2019). Lara Logan, late of CBS, joins Sinclair Broadcasting to cover U.S.-Mexico border. The Washington Post. Архів оригіналу за 10 квітня 2020. Процитовано 10 квітня 2019.
- ↑ Battaglio, Stephen (6 січня 2020). A combative Lara Logan plans a comeback on Fox News' streaming service. Can she succeed? (амер.). Архів оригіналу за 24 березня 2022. Процитовано 9 червня 2020.
- ↑ а б Pengelly, Martin (9 квітня 2022). Lara Logan, who compared Fauci to Mengele, says Fox News pushed her out. The Guardian (англ.). Архів оригіналу за 9 квітня 2022. Процитовано 9 квітня 2022.
- ↑ Award-Winning Investigative Journalist Lara Logan Joins America's Future Board of Directors (амер.). America's Future. 1 червня 2022. Архів оригіналу за 23 березня 2023. Процитовано 24 березня 2023.
- ↑ Leadership (амер.). America's Future. Архів оригіналу за 20 березня 2023. Процитовано 24 березня 2023.
- ↑ Former Trump adviser Michael Flynn 'at the center' of new movement based on conspiracies and Christian nationalism. PBS NewsHour (амер.). 7 вересня 2022. Архів оригіналу за 9 вересня 2023. Процитовано 14 вересня 2023.
- ↑ а б в г Lara Logan. CBS News. 2 грудня 2002. Архів оригіналу за 19 липня 2013. Процитовано 16 квітня 2020.
- ↑ Lara Logan. NNDb. Архів оригіналу за 21 серпня 2008. Процитовано 20 червня 2008.
- ↑ а б Plott Calabro, Elaina (12 червня 2023). A Star Reporter's Break With Reality. The Atlantic. Архів оригіналу за 27 липня 2023. Процитовано 24 жовтня 2023.
- ↑ Steinberg, Jacques (23 листопада 2005). War Zone "It Girl" Has a Big Future at CBS News. The New York Times. Архів оригіналу за 15 жовтня 2012. Процитовано 22 лютого 2017.
- ↑ Bob Ballard, The Great Explorer. CBS, 60 Minutes. 10 червня 2010. Архів оригіналу за 10 січня 2017. Процитовано 9 січня 2017.
- ↑ а б в Hagan, Joe (4 травня 2014). Benghazi and the Bombshell. Is Lara Logan too toxic to return to 60 Minutes?. New York. Архів оригіналу за 21 квітня 2020. Процитовано 16 квітня 2020.
- ↑ Steinberg, Brian (19 лютого 2019). Lara Logan and CBS News Have Parted Ways. Variety (англ.). Архів оригіналу за 19 лютого 2019. Процитовано 19 лютого 2019.
- ↑ Back in the Spotlight, Lara Logan Wants to Keep Reporting: "I'm Not Done Yet". The Hollywood Reporter (англ.). 25 лютого 2019. Архів оригіналу за 4 березня 2019. Процитовано 3 березня 2019.
- ↑ Yang, Maya (21 жовтня 2022). Newsmax bans Lara Logan after QAnon-tinged on-air tirade. The Guardian. Архів оригіналу за 22 жовтня 2022. Процитовано 22 жовтня 2022.
- ↑ What Lara Logan said to get booted from right-wing Newsmax. CNN and The Orange County Register. 21 жовтня 2022. Архів оригіналу за 22 жовтня 2022. Процитовано 22 жовтня 2022.
- ↑ Days before appearing on a U.S. senator's panel, Lara Logan says Pizzagate "is all true". Media Matters for America. 26 лютого 2024.
- ↑ Logan, Lara (18 січня 2007). Battle for Haifa Street. CBS News. Архів оригіналу за 8 лютого 2007. Процитовано 2 лютого 2007.
- ↑ а б Helping Lara Logan. Mediachannel.org. Архів оригіналу за 21 травня 2010. Процитовано 1 лютого 2007.
- ↑ David, Bauder (1 лютого 2007). CBS Correspondent Makes Plea for Airtime. Casper Star Tribune. Архів оригіналу за 2 серпня 2012. Процитовано 2 лютого 2007.
- ↑ Hastings, Michael (22 червня 2010). The Runaway General. Rolling Stone. Архів оригіналу за 24 червня 2010. Процитовано 9 березня 2014.
- ↑ Cooper, Helene; Sanger, David E. (23 червня 2010). Obama Says Afghan Policy Won't Change After Dismissal. The New York Times. Архів оригіналу за 11 травня 2011. Процитовано 9 березня 2014.
- ↑ Kurtz, Howard (27 червня 2010). Interview With Michael Hastings; Interview With Lara Logan. CNN. Архів оригіналу за 1 липня 2010. Процитовано 30 червня 2010.
- ↑ McIntyre, Jamie (30 червня 2010). Lara Logan's Friendly Misfire. Line of Departure. Архів оригіналу за 4 січня 2012.
- ↑ Greenwald, Glen (28 червня 2010). The two poles of journalism. Salon. Архів оригіналу за 20 лютого 2019. Процитовано 19 лютого 2019.
- ↑ Kamer, Foster (11 лютого 2011). Lara Logan's Egypt Interrogation Tell-All. Архів оригіналу за 5 листопада 2013. Процитовано 15 лютого 2011.
- ↑ TIME Exclusive: CBS's Lara Logan and Crew Detained in Cairo As Violence Escalates. Time. 3 лютого 2011. Архів оригіналу за 4 лютого 2011. Процитовано 4 лютого 2011.
- ↑ Stelter, Brian (15 лютого 2011). CBS Says Lara Logan Suffered 'Brutal' Attack in Cairo. The New York Times. Архів оригіналу за 5 липня 2011. Процитовано 3 травня 2011.
- ↑ Lara Logan breaks her silence. YouTube. 1 травня 2011. Архів оригіналу за 24 квітня 2020. Процитовано 3 травня 2020.
{{cite web}}
: Обслуговування CS1: bot: Сторінки з посиланнями на джерела, де статус оригінального URL невідомий (посилання) - ↑ а б в Lara Logan breaks her silence. 60 Minutes. CBS. 1 травня 2011. Архів оригіналу за 14 листопада 2013.
- ↑ а б в After the assault: Lara Logan comes home. 60 Minutes. CBS. 1 травня 2011.
- ↑ Stelter, Brian (28 квітня 2011). CBS Reporter Recounts a 'Merciless' Assault. The New York Times. Архів оригіналу за 1 грудня 2017. Процитовано 22 лютого 2017.
- ↑ Lara Logan Assaulted During Egypt Protests. CBS News. 15 лютого 2011. Архів оригіналу за 13 листопада 2013. Процитовано 16 квітня 2020.
- ↑ CBS News and reporter Lara Logan face brutal criticism on flawed Benghazi report. The Washington Post. 12 листопада 2013. Архів оригіналу за 16 квітня 2021. Процитовано 5 листопада 2021.
- ↑ Guthrie, Marisa (8 листопада 2013). Lara Logan Apologizes For '60 Minutes' Benghazi Report on 'CBS This Morning. The Hollywood Reporter. Архів оригіналу за 11 лютого 2020. Процитовано 16 квітня 2020.
- ↑ Carter, Bill (26 листопада 2013). 'Leave of Absence' for Lara Logan After Flawed Benghazi Report. The New York Times. Архів оригіналу за 27 листопада 2013. Процитовано 26 листопада 2013.
- ↑ Calderone, Michael (27 листопада 2013). CBS News' Lara Logan Taking Leave of Absence Over Discredited '60 Minutes' Benghazi Report. HuffPost. Архів оригіналу за 8 грудня 2013. Процитовано 11 грудня 2013.
- ↑ CBS asks Lara Logan to take leave after flawed Benghazi report. CBS News. 26 листопада 2013. Архів оригіналу за 27 листопада 2013. Процитовано 26 листопада 2013.
- ↑ Ex-'60 Minutes' reporter Lara Logan sues New York magazine over Benghazi retraction. syracuse (англ.). Associated Press. 19 грудня 2019. Архів оригіналу за 12 травня 2022. Процитовано 28 березня 2022.
- ↑ Docket for Logan v. Hagan, 1:19-cv-01208 - CourtListener.com. CourtListener (амер.). Архів оригіналу за 28 березня 2022. Процитовано 28 березня 2022.
- ↑ Atkinson, Claire (9 квітня 2019). Former CBS News correspondent Lara Logan adds to Sinclair Broadcasting's national ambitions. NBC News (англ.). Архів оригіналу за 11 квітня 2019. Процитовано 10 квітня 2019.
- ↑ Barr, Jeremy (9 квітня 2019). Former CBS News Reporter Lara Logan Joining Sinclair. The Hollywood Reporter (англ.). Архів оригіналу за 10 квітня 2019. Процитовано 10 квітня 2019.
- ↑ Grove, Lloyd (10 квітня 2019). Lara Logan Returns to TV as a Right-Wing Heroine at Sinclair, Condemning 'Moral Cowards' at CBS. The Daily Beast (англ.). Архів оригіналу за 10 квітня 2019. Процитовано 10 квітня 2019.
- ↑ а б в Baragona, Justin; Sommer, Will (11 червня 2020). Lara Logan, the Fox 'Investigative Journalist' Who Keeps Falling for Antifa Hoaxes. The Daily Beast. Архів оригіналу за 14 червня 2020. Процитовано 11 червня 2020.
- ↑ Combative Lara Logan gets ready for a comeback on Fox News streaming service. Los Angeles Times (англ.). 6 січня 2020. Архів оригіналу за 24 березня 2022. Процитовано 13 січня 2020.
- ↑ Goldblatt, Daniel (11 вересня 2021). Lara Logan Accuses Biden Administration of 'Hiding Evidence' of COVID-19 Vaccine Side Effects (Video). TheWrap (амер.). Архів оригіналу за 30 березня 2023. Процитовано 24 жовтня 2023.
- ↑ Dale, Daniel (11 вересня 2021). Fact-checking the false but viral story about F-22 pilots resigning after a vaccination text from the secretary of defense. CNN (англ.). Архів оригіналу за 16 жовтня 2022. Процитовано 24 жовтня 2023.
- ↑ McCarthy, Bill (27 вересня 2021). PolitiFact investigation: A look behind Real Raw News' sensational (and fabricated) headlines. Poynter Institute (амер.). Архів оригіналу за 23 жовтня 2023. Процитовано 22 жовтня 2023.
- ↑ а б Sokol, Sam (2 грудня 2021). Fox Host Lara Logan Retweets Defense of Fauci Comparison to Nazi Doctor Mengele. Haaretz (англ.). Архів оригіналу за 7 квітня 2022. Процитовано 11 грудня 2021.
- ↑ Pengelly, Martin (30 листопада 2021). Outrage as Fox News commentator likens Anthony Fauci to Nazi doctor. The Guardian (англ.). Архів оригіналу за 30 листопада 2021. Процитовано 30 листопада 2021.
- ↑ а б Darcy, Oliver (30 листопада 2021). Anti-Defamation League and Auschwitz Museum condemn Fox host for comparing Fauci to Nazi doctor who performed medical experiments at death camp. CNN. Архів оригіналу за 30 листопада 2021. Процитовано 30 листопада 2021.
- ↑ Bever, Lindsey (3 грудня 2021). Fauci criticizes Fox News for silence after pundit Lara Logan compares him to Nazi doctor. The Washington Post (амер.). ISSN 0190-8286. Архів оригіналу за 16 липня 2022. Процитовано 9 квітня 2022.
- ↑ Johnson, Ted; Patten, Dominic (17 січня 2022). UTA Drops Lara Logan After Comments Comparing Anthony Fauci To Josef Mengele. Deadline Hollywood. Архів оригіналу за 18 січня 2022. Процитовано 18 січня 2022.
- ↑ Fox Nation host Lara Logan links President Zelensky's entertainment career to the occult, and claims the entire Ukrainian military has Nazi links. Media Matters for America. 15 березня 2022. Архів оригіналу за 10 червня 2022. Процитовано 23 березня 2022.
- ↑ Moran, Lee (22 березня 2022). Russia Uses Lara Logan's Rant About Ukraine, Zelenskyy As Propaganda On Twitter. Yahoo News. Архів оригіналу за 22 березня 2022. Процитовано 23 березня 2022.
- ↑ Oganesyan, Natalie (21 березня 2022). Russian Officials Endorse Lara Logan's Comments Linking Ukrainian Soldiers to Nazis and Occultism. The Wrap. Архів оригіналу за 22 березня 2022. Процитовано 23 березня 2022.
- ↑ Thomas, Jake (21 березня 2022). Logan Praised by Russia as 'Real America's Voice' as Schwarzenegger Shunned. Newsweek. Архів оригіналу за 12 травня 2022. Процитовано 23 березня 2022.
- ↑ Fox Nation host Lara Logan claims that Darwinism is a plot from "the Rothschilds". Media Matters for America (англ.). 28 березня 2022. Архів оригіналу за 28 березня 2022. Процитовано 28 березня 2022.
- ↑ Hananoki, Eric (28 березня 2022). Fox Nation host Lara Logan shares conspiracy theories about "Putin's purge of the Rothschild money changers," Jewish people masterminding U.S. Civil War. Media Matters for America (англ.). Архів оригіналу за 28 березня 2022. Процитовано 28 березня 2022.
- ↑ Coverage of messy divorce ensnares CBS reporter with ties to Quad-Cities. The Washington Post. 8 липня 2008. Архів оригіналу за 20 серпня 2016. Процитовано 25 листопада 2013 — через Quad-City Times.
- ↑ а б Singer, Sally (17 лютого 2012). Safe at Home. The New York Times. Архів оригіналу за 3 квітня 2015. Процитовано 4 грудня 2013.
- ↑ Dornic, Matt (4 березня 2010). Lara Logan Delivers. FishbowlDC/Adweek. Архів оригіналу за 24 березня 2015. Процитовано 24 березня 2015.
- ↑ 2004 Gracies Gala Winners. Alliance for Media in Women. 10 листопада 2016. Архів оригіналу за 7 квітня 2022. Процитовано 5 грудня 2021.
- ↑ 2006 OPC Award Winners. Overseas Press Club of America. 1 травня 2007. Архів оригіналу за 30 січня 2021. Процитовано 6 грудня 2021.
- ↑ Award Winners. Radio and Television Correspondents' Association. Архів оригіналу за 7 квітня 2022. Процитовано 6 грудня 2021.
- ↑ Foster, Stella (17 жовтня 2011). Stella Foster recognized for journalism career. Chicago Sun-Times. Архів оригіналу за 20 листопада 2011. Процитовано 8 листопада 2011.
- ↑ CBS News' Lara Logan, al Jazeera's Dorothy Parvaz win John Aubuchon Press Freedom Award for 2011. The Sacramento Bee. Washington. PR Newswire. 22 липня 2011. Процитовано 25 липня 2011.
The National Press Club has selected CBS News correspondent Lara Logan and al Jazeera's Dorothy Parvaz as winners of the John Aubuchon Press Freedom Award for 2011.
[недоступне посилання з 01.12.2017]