Обговорення користувача:Mariyalozben — Вікіпедія
Ласкаво просимо!
Основні засади Вікіпедії | Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Mariyalozben! |
Для чого ми розвиваємо Вікіпедію | Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом. Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента. Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки. Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії. Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help). |
Як створити статтю | |
Як редагувати статті | |
Ілюстрування статей | |
Потренуйтеся тут! | |
Правила і настанови | |
Стиль оформлення статей | |
Авторські права | |
Довідка | |
Користувачі, що допоможуть Вам | |
Словничок вікітермінів |
-- Automatic welcomer (обговорення) 09:55, 21 березня 2015 (UTC)
ВікіСтудія вітає!
[ред. код]Поздоровляю з офіційною реєстрацією в проекті ВікіСтудія з історичних дисциплін Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка! Бажаю творчих успіхів і великого натхнення в процесі навчання у віківишколах =) З повагою --Nocturnus обг 12:54, 21 березня 2015 (UTC)
Приєдуюся до пана Ервіна і маю маленьке прохання - дайте нормальну назву фото, що Ви завантажили на Вікісховище і опишіть фото (натискаєте ред біля Опису файлу і пишете щось типу "школярі в школі №12". А то в такому вигляду його точно видалять. Покваптеся! У вас є максимум 3-4 дні! Дякую за розуміння. --Nickispeaki (обговорення) 02:22, 23 березня 2015 (UTC)
Щоб перейменувати фото, натисніть Move - меню вгорі екрану (якщо його не видно, то треба натиснути трикутник біля Ще), а далі ввести нову назву, яка пояснює, що на фото, можна, як вище "школярі школи №12". І обов’язово треба додати категорію. Тут трохи складніше. Категорію треба ОБОВ'ЯЗКОВО додавати АНГЛІЙСЬКОЮ мовою. ЩОсь типу Children of Ukraine. Ок. Я додам категорію, а Ви зробіть решту - добре? --Nickispeaki (обговорення) 02:29, 23 березня 2015 (UTC)
Статті.
[ред. код]Добрий день!
Будь ласка, доробіть статті!
Ось список -
- Костюченко Іван Порфирович
- Литвиненко Варвара Прокопівна
- Литвин Михайло Абрамович
- Акуленко Микола Іванович
Треба вставити шаблон-карточку. Можливо ще якісь деталі. Якщо виникнуть питання - звертайтеся! Пишіть мені на сторінку Обговорення. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 07:40, 8 травня 2015 (UTC)
Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!
--TohaomgBot (обговорення) 21:32, 15 листопада 2018 (UTC)
Долучайтеся до Місяця історії української незалежності
[ред. код]Вітаю! Цього літа ми святкуємо 30-річчя проголошення незалежності України. З цієї нагоди «Вікімедіа Україна» та Український інститут національної пам'яті проводять Місяць історії української незалежності у Вікіпедії. Він почався сьогодні і триватиме до 24 липня.
Ви вказали на своїй сторінці користувача, що є істориком — тож, можливо, вас зацікавить цей проєкт. Запрошуємо вас долучатися і створювати та поліпшувати статті про історію України впродовж останніх 30 років. Усі активні учасники й учасниці отримають подарунки від організаторів, а найактивніші — особливі призи. Усі деталі — на сторінці проєкту.
Сподіваємося на вашу участь! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:38, 24 червня 2021 (UTC)
Запрошуємо до участі у конкурсі «Вікіпедія для школи 2024—2025» з історії
[ред. код]Вітаю! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі «Вікіпедія для школи», який триватиме з 18 листопада 2024 року по 19 січня 2025 року.
Цей конкурс є чудовою можливістю для всіх, хто цікавиться історією та іншими науками, створювати і вдосконалювати статті в українській Вікіпедії, що відповідають шкільній програмі.
- Як узяти участь?
- Ознайомтеся з регламентом та основною сторінкою конкурсу.
- Створюйте або вдосконалюйте статті з всесвітньої історії та історії України .
- Запрошуйте своїх колег та колежанок, разом створюємо більше корисних статей!
- Що нового в конкурсі цього року?
- Нові предмети, включаючи екологію та інші
- Додаткові бали за створення та вдосконалення статей на регіональну тематику.
- Вперше нараховуватимуться додаткові бали за покращення преамбул вже існуючих статей.
- За суттєве вдосконалення вже існуючих статей оцінка отримує коефіцієнт х2
Детальнішу інформацію та список тем конкурсу можна знайти за цим посиланням. --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 20:40, 26 листопада 2024 (UTC)