Рейс — Вікіпедія
Рейс (нід. Reis чи нім. Reise — мандри) — пересування транспортного засобу від місця відправлення до місця призначення за заздалегідь визначеним маршрутом та встановленим розкладом мандрування.
Українське законодавство надає декілька визначень терміну «рейс»:
- Рейс — рух транспортного засобу від початкового до кінцевого пункту маршруту.[1]
- Рейс — політ повітряного судна (за розкладом або поза розкладом), що виконується в одному напрямку від початкового до кінцевого пункту маршруту.[2]
- Рейс чартерний — рейс, що виконується на зафрахтованому повітряному судні на підставі договору чартеру (фрахтування), за яким фрахтівник зобов'язується надати фрахтувальнику за плату всю місткість одного чи кількох повітряних суден на один або кілька рейсів для повітряного перевезення пасажирів, багажу, вантажу або з іншою метою.[2]
- Особи
- Інше
- Ту-143 «Рейс»
- Рейс (нід. Rijs) — село в нідерландській провінції Фрисландія
- ↑ Закон України «Про автомобільний транспорт». Архів оригіналу за 9 лютого 2019. Процитовано 8 лютого 2019.
- ↑ а б Порядок обліку та звіту регулярності польотів повітряних суден цивільної авіації України, затверджений Наказом Державної служби України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації від 24.10.2005 № 792. Архів оригіналу за 9 лютого 2019. Процитовано 8 лютого 2019.
- Рейс [Архівовано 5 серпня 2016 у Wayback Machine.] // Юридична енциклопедія : [у 6 т.] / ред. кол.: Ю. С. Шемшученко (відп. ред.) [та ін.]. — К. : Українська енциклопедія ім. М. П. Бажана, 2003. — Т. 5 : П — С. — 736 с. — ISBN 966-7492-05-2.