Водне поло на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — жіночий турнір — Вікіпедія
Жіночий турнір з водного поло на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 проходить у Будапешті (Угорщина) від 16 до 28 липня.[1]
- Африка
- Америка
- Азія
- Європа
- Океанія
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | КНР | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | +7 | 2 | Чвертьфінали |
2 | Італія | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 4 | +6 | 2 | Плей-оф |
3 | Канада | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 | −6 | 0 | |
4 | Бразилія | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | −7 | 0 |
Оновлено після матчів, зіграних 16 липня 2017. Джерело:
16 липня 2017 09:30 | протокол | Італія | 10 – 4 | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 1–2, 2–0, 3–0, 4–2 | |||||
Б'янконі 4 | Голів | Еггенс 2 |
16 липня 2017 10:50 | протокол | Бразилія | 4 – 11 | КНР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 2–4, 0–2, 2–1, 0–4 | |||||
четверо гравчинь 1 | Голів | Чжан Ц. 3 |
18 липня 2017 18:50 | протокол | КНР | – | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 21:30 | протокол | Італія | – | Бразилія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 13:30 | протокол | Італія | – | КНР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 17:30 | протокол | Бразилія | – | Канада | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | США | 1 | 1 | 0 | 0 | 24 | 2 | +22 | 2 | Чвертьфінали |
2 | Іспанія | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 | +8 | 2 | Плей-оф |
3 | Нова Зеландія | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | −8 | 0 | |
4 | ПАР | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 24 | −22 | 0 |
Оновлено після матчів, зіграних 16 липня 2017. Джерело:
16 липня 2017 12:10 | протокол | Нова Зеландія | 2 – 10 | Іспанія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 0–3, 1–1, 0–2, 1–4 | |||||
Лопес да Сілва, Мейсон 1 | Голів | Лейтон 3 |
16 липня 2017 13:30 | протокол | ПАР | 2 – 24 | США | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Рахунок за періодами: 0–6, 0–7, 2–5, 0–6 | |||||
Барретт, Пенні 1 | Голів | Нешул 6 |
18 липня 2017 09:30 | протокол | США | – | Іспанія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 10:50 | протокол | Нова Зеландія | – | ПАР | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 18:50 | протокол | Нова Зеландія | – | США | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 21:30 | протокол | ПАР | – | Іспанія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Японія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Нідерланди | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Угорщина (H) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Франція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Перші матчі будуть зіграні 16 липня 2017. Джерело:
(H) Господар.
(H) Господар.
16 липня 2017 17:30 | протокол | Нідерланди | – | Франція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
16 липня 2017 20:10 | протокол | Японія | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 12:10 | протокол | Японія | – | Нідерланди | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 20:10 | протокол | Франція | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 09:30 | протокол | Японія | – | Франція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 20:10 | протокол | Нідерланди | – | Угорщина | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Австралія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Чвертьфінали |
2 | Росія | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Плей-оф |
3 | Казахстан | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Греція | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Перші матчі будуть зіграні 16 липня 2017. Джерело:
16 липня 2017 18:50 | протокол | Австралія | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
16 липня 2017 21:30 | протокол | Росія | – | Греція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 13:30 | протокол | Греція | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
18 липня 2017 17:30 | протокол | Австралія | – | Росія | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 10:50 | протокол | Австралія | – | Греція | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
20 липня 2017 12:10 | протокол | Росія | – | Казахстан | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
- Чемпіонська сітка
Плей-оф | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||
25 липня | ||||||||||||||
A1 | ||||||||||||||
23 липня | ||||||||||||||
C2 | ||||||||||||||
27 липня | ||||||||||||||
D3 | ||||||||||||||
25 липня | ||||||||||||||
B1 | ||||||||||||||
23 липня | ||||||||||||||
C3 | ||||||||||||||
29 липня | ||||||||||||||
D2 | ||||||||||||||
25 липня | ||||||||||||||
C1 | ||||||||||||||
23 липня | ||||||||||||||
A2 | ||||||||||||||
27 липня | ||||||||||||||
B3 | ||||||||||||||
Матч за третє місце | ||||||||||||||
25 липня | 29 липня | |||||||||||||
D1 | ||||||||||||||
23 липня | ||||||||||||||
A3 | ||||||||||||||
B2 | ||||||||||||||
- Сітка за 5-те місце
Півфінали за 5–8-ме місця | Матч за п'яте місце | |||||
27 липня | ||||||
29 липня | ||||||
27 липня | ||||||
Матч за сьоме місце | ||||||
29 липня | ||||||
- Сітка за 9-те місце
Півфінали за 9–12-те місця | Матч за дев'яте місце | |||||
25 липня | ||||||
27 липня | ||||||
25 липня | ||||||
Матч за одинадцяте місце | ||||||
27 липня | ||||||
- Сітка за 13-те місце
Півфінали за 13–16-те місця | Матч за 13-те місце | |||||
23 липня | ||||||
A4 | ||||||
25 липня | ||||||
B4 | ||||||
23 липня | ||||||
C4 | ||||||
D4 | ||||||
Матч за 15-те місце | ||||||
25 липня | ||||||
22 липня 2017 17:30 | A2 | – | B3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 19:00 | A3 | – | B2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 20:30 | C2 | – | D3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 22:00 | C3 | – | D2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 14:50 | A1 | – | WPO1 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 16:10 | B1 | – | WPO2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 20:30 | C1 | – | WPO3 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 22:00 | D1 | – | WPO4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 10:30 | A4 | – | B4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
22 липня 2017 12:00 | C4 | – | D4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 12:10 | LPO1 | – | LPO2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 13:30 | LPO3 | – | LPO4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 13:30 | LQF1 | – | LQF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 15:00 | LQF3 | – | LQF4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 20:30 | WQF1 | – | WQF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 22:00 | WQF3 | – | WQF4 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 09:30 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
24 липня 2017 10:50 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 10:30 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
26 липня 2017 12:00 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
28 липня 2017 12:00 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
28 липня 2017 13:30 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
28 липня 2017 15:00 | LSF1 | – | LSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
28 липня 2017 20:30 | WSF1 | – | WSF2 | Національний плавальний стадіон імені Альфреда Хайоша, Будапешт |
Місце | Команда |
---|---|
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
- ↑ Draw & Groups - Water Polo Tournaments. Архів оригіналу за 31 липня 2017. Процитовано 16 липня 2017.
- Official website [Архівовано 30 липня 2017 у Wayback Machine.]