Airtable — Вікіпедія

Airtable
Посиланняairtable.com
ТипCollaborative software
Започатковано2012
CMNS: Airtable у Вікісховищі

Airtable — хмарна служба з штаб-квартирою у Сан-Франциско. Була заснована у 2012 рокові Хоуі Лю, Ендрю Офстадом і Емметом Ніколасом.

Airtable являє собою гібрид бази даних і електронної таблиці. Поля даних у Airtable схожі на осередки у електронній таблиці, але мають такі типи, як «прапорець», «номер телефону» і «вкладений список», і можуть посилатися на вкладення файлів, наприклад зображення.[1][2]

Функції

[ред. | ред. код]

Користувачі можуть створювати бази даних, налаштовувати їх типи шпальт, додавати записи, зв'язувати таблиці одна з іншою, співпрацювати, сортувати записи і публікувати результати на зовнішніх вебсайтах.

Застосування

[ред. | ред. код]

Станом на листопад 2019 року продукт купили великі компанії, такі як Netflix, Tesla і журнал Time[3].

На листопад 2019 року компанія має близько 80 тис. корпоративних клієнтів. Серед них — не тільки відомі компанії, але й безліч невеликих організацій, особливо некомерційних. Наприклад, коли у 2017 році над Техасом і Луизиану пронісся ураган Гарві, систему AirTable використали для пошуку і порятунку домашніх тварин[3].


Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Airtable review: A drop-dead easy relational database management system. Macworld (англ.). Архів оригіналу за 7 січня 2018. Процитовано 26 січня 2017.
  2. Martin, James A. 3 ways Airtable for iOS can help you ditch spreadsheets. CIO (англ.). Архів оригіналу за 27 червня 2018. Процитовано 26 січня 2017.
  3. а б Создатель электронных таблиц AirTable: «Никто не понимал нашу идею, а теперь она стоит миллиард» [Архівовано 5 листопада 2019 у Wayback Machine.], BBC, 6.11.2019