SCIgen — Вікіпедія

SCIgen
Типгенератор текстів
АвторJeremy Stribling, Max Krohn, Dan Aguayo
Стабільний випуск (2005)
Мова програмуванняPerl
ЛіцензіяGPL
Репозиторійgithub.com/strib/scigen
Вебсайтpdos.csail.mit.edu/scigen

SCIgen — комп'ютерна програма, що генерує випадковий текст, який нагадує наукову статтю, що містить ілюстрації, графіки і посилання. Заявлене призначення: «автоматично генерувати тези для конференцій, підозрюваних у низькому цензі прийому».

Дослідження

[ред. | ред. код]

У 2005 році «стаття» Rooter: A Methodology for the Typical Unification of Access Points and Redundancy була прийнята до публікації WMSCI, а її автори були запрошені на конференцію[1]. Автори розповіли про містифікацію на своєму сайті, внаслідок чого конференція WMSCI позбулася фінансової підтримки з боку IEEE.

Пізніше створені за допомогою програми «статті» були прийняті до публікації на конференціях IPSI-BG[2] і International Symposium of Interactive Media Design[3], а також в одному з наукових журналів Ірану[4].

У вересні 2008 року російський «Журнал научных публикаций аспирантов и докторантов» опублікував рецензовану статтю «Корчеватель: алгоритм типичной унификации точек доступа и избыточности», що є комп'ютерним перекладом англійської статті Rooter: A Methodology for the Typical Unification of Access Points and Redundancy. Стаття була опублікована під ім'ям вигаданого автора Михайла Жукова[5][6]. Текст був відправлений для публікації співробітниками газети «Троицкий вариант», що вирішили продемонструвати низьку якість системи наукових публікацій і рецензування. 17 жовтня 2008 року рішенням президії Вищої атестаційної комісії Міністерства освіти і науки Російської Федерації журнал «Журнал научных публикаций аспирантов и докторантов» був вилучений з Переліку провідних наукових журналів, що рецензуються, і видань, в яких повинні бути опубліковані основні наукові результати дисертацій на здобуття вчених ступенів доктора і кандидата наук[7].

Див. також

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]
  1. Архівована копія. Архів оригіналу за 23 вересня 2007. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  2. Архівована копія. Архів оригіналу за 4 грудня 2008. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  3. Архівована копія. Архів оригіналу за 12 жовтня 2007. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  4. Архівована копія. Архів оригіналу за 26 липня 2008. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  5. Архівована копія. Архів оригіналу за 15 квітня 2012. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  6. Архівована копія. Архів оригіналу за 7 березня 2012. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  7. Архівована копія. Архів оригіналу за 26 жовтня 2008. Процитовано 29 жовтня 2008.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)

Ресурси Інтернету

[ред. | ред. код]