Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022 (kwalificatie)
Kwalificatie Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Toernooi-informatie | |||||||
Datum | 29 augustus 2019 – 13 april 2021 | ||||||
Teams | 47 (van 1 confederatie) | ||||||
Toernooistatistieken | |||||||
Wedstrijden | 198 | ||||||
Doelpunten | 826 (4,17 per wedstrijd) | ||||||
Toeschouwers | 246.448 (1.245 per wedstrijd) | ||||||
Topscorer(s) | Tine De Caigny (12 doelpunten) | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Tijdens de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal vrouwen 2022 probeerden 47 Europese landenteams zich te kwalificeren voor het eindtoernooi dat wordt gehouden in Engeland. Er waren in totaal 15 plekken te vergeven. Gastland Engeland was automatisch geplaatst.[1]
Alle wedstrijden die in april en juni 2020 gespeeld zouden worden, werden verplaatst naar oktober, november en december 2020 vanwege de coronapandemie. De play-offs werden tussen 5 en 13 april 2021 gespeeld.[2]
Programma
[bewerken | brontekst bewerken]Fase | Data |
---|---|
Groepsfase | 26 augustus – 3 september 2019 |
30 september – 8 oktober 2019 | |
4–12 november 2019 | |
2–11 maart 2020 | |
6–14 april 2020 (niet gespeeld vanwege de coronapandemie) | |
1–9 juni 2020 (niet gespeeld vanwege de coronapandemie) | |
14–22 september 2020 | |
19–27 oktober 2020 (nieuwe data vanwege de coronapandemie) | |
23 november – 1 december 2020 (nieuwe data vanwege de coronapandemie) | |
15–24 februari 2021 (nieuwe data vanwege de coronapandemie) | |
Play-offs | 5–13 april 2021 (stonden eerst voor 19–27 oktober 2020 gepland) |
Geplaatste teams
[bewerken | brontekst bewerken]Op 28 februari 2022 werd Rusland geschorst van het eindtoernooi, vanwege de Russische inval in Oekraïne.[3] Op 2 mei 2022 maakte de UEFA bekend dat Portugal, dat in de play-offs van Rusland verloor, de plaats van Rusland in zal nemen.[4]
Land | Gekwalificeerd als | Datum kwalificatie | Voorgaande deelnames |
---|---|---|---|
Engeland | Gastland[1] | 3 december 2018 | 8 (1984, 1987, 1995, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
Duitsland | Winnaar Groep I | 23 oktober 2020 | 10 (1989, 1991, 1993, 1995, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
Nederland | Winnaar Groep A | 23 oktober 2020 | 3 (2009, 2013, 2017) |
Denemarken | Winnaar Groep B | 27 oktober 2020 | 9 (1984, 1991, 1993, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
Noorwegen | Winnaar Groep C | 27 oktober 2020 | 11 (1987, 1989, 1991, 1993, 1995, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
Zweden | Winnaar Groep F | 27 oktober 2020 | 10 (1984, 1987, 1989, 1995, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
Frankrijk | Winnaar Groep G | 27 november 2020 | 6 (1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
België | Winnaar Groep H | 1 december 2020 | 1 (2017) |
IJsland | 2e beste nummer twee | 1 december 2020 | 3 (2009, 2013, 2017) |
Spanje | Winnaar Groep D | 18 februari 2021 | 3 (1997, 2013, 2017) |
Finland | Winnaar Groep E | 19 februari 2021 | 3 (2005, 2009, 2013) |
Oostenrijk | 3e beste nummer twee | 23 februari 2021 | 1 (2017) |
Italië | 1e beste nummer twee | 24 februari 2021 | 11 (1984, 1987, 1989, 1991, 1993, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017) |
Zwitserland | Winnaar play-offs | 13 april 2021 | 1 (2017) |
Noord-Ierland | Winnaar play-offs | 13 april 2021 | 0 (debuut) |
Portugal[4] | Verliezer play-offs | 2 mei 2022 | 1 (2017) |
Groepsfase
[bewerken | brontekst bewerken]Groep A
[bewerken | brontekst bewerken]Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nederland | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 48 | 3 | +45 | Eindtoernooi | 2 – 0 | 4 – 1 | 6 – 0 | 3 – 0 | 7 – 0 | ||
2 | Rusland | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 23 | 6 | +17 | Play-offs | 0 – 1 | 1 – 0 | 3 – 0 | 4 – 2 | 4 – 0 | ||
3 | Slovenië | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 31 | 12 | +19 | 2 – 4 | 0 – 1 | 5 – 0 | 3 – 1 | 2 – 0 | |||
4 | Kosovo | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 6 | 29 | −23 | 0 – 6 | 0 – 5 | 0 – 3 | 2 – 0 | 2 – 0 | |||
5 | Turkije | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 9 | 28 | −19 | 0 – 8 | 1 – 2 | 1 – 6 | 0 – 0 | 0 – 0 | |||
6 | Estland | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 1 | 40 | −39 | 0 – 7 | 0 – 3 | 0 – 9 | 1 – 2 | 0 – 4 |
Bron: UEFA
Regels voor de stand: 1) punten; 2) doelsaldo; 3) doelpunten voor; 4) uitgescoorde doelpunten; 5) overwinningen; 6) uitoverwinningen; 7) disciplinaire punten; 8) coëfficiënt.
Regels voor de stand: 1) punten; 2) doelsaldo; 3) doelpunten voor; 4) uitgescoorde doelpunten; 5) overwinningen; 6) uitoverwinningen; 7) disciplinaire punten; 8) coëfficiënt.
| ||||
30 augustus 2019 19.00 (UTC+3) | Estland | 0 – 7 | Nederland | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.881 Scheidsrechter: Olga Zadinová |
Verslag | 27', 69' Miedema 31' Roord 40', 51' Spitse 81' Bloodworth 85' E. Jansen |
| ||||
30 augustus 2019 20.00 (UTC+2) | Kosovo | 2 – 0 | Turkije | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 3.200 Scheidsrechter: Emilie Dokset |
Uka 33' L. Syla 39' | Verslag |
| ||||
30 augustus 2019 20.00 (UTC+2) | Slovenië | 0 – 1 | Rusland | Ob Jezeru Stadion, Velenje Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Dimitrina Milkova |
Verslag | 25' Tsjernomyrdina |
| ||||
3 september 2019 17.00 (UTC+2) | Slovenië | 5 – 0 | Kosovo | Športni Center Dravograd, Dravograd Toeschouwers: 450 Scheidsrechter: Rasa Imanalijeva |
Prašnikar 14', 62' Zver 41', 56' Kolbl 48' | Verslag |
| ||||
3 september 2019 19.00 (UTC+3) | Rusland | 4 – 0 | Estland | Sapsan Arena, Moskou Toeschouwers: 667 Scheidsrechter: Katalin Sipos |
Korovkina 10', 57' Fedorova 29' Mjagkova 82' | Verslag |
| ||||
3 september 2019 20.00 (UTC+2) | Nederland | 3 – 0 | Turkije | Abe Lenstra Stadion, Heerenveen Toeschouwers: 21.500 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Van der Gragt 13' Van de Donk 55' Spitse 84' (pen.) | Verslag |
| ||||
4 oktober 2019 16.00 (UTC+3) | Turkije | 0 – 0 | Estland | 15 Temmuz Stadion, Istanboel Toeschouwers: 220 Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
Verslag |
| ||||
4 oktober 2019 19.00 (UTC+2) | Slovenië | 2 – 4 | Nederland | Fazanerijastadion, Murska Sobota Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Petra Pavliková |
Zver 11' Korošec 68' | Verslag | 28' Miedema 47' Beerensteyn 78', 83' Spitse |
| ||||
8 oktober 2019 16.00 (UTC+3) | Turkije | 1 – 6 | Slovenië | Izmit Ismetpaşastadion, İzmit Toeschouwers: 256 Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Kara 90+1' | Verslag | 12', 38', 41' Prašnikar 25' Rozmarič 28' (pen.) Zver 51' Kolbl |
| ||||
8 oktober 2019 19.15 (UTC+3) | Estland | 1 – 2 | Kosovo | Tamme Staadion, Tartu Toeschouwers: 377 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Loo 22' (pen.) | Verslag | 41', 56' Uka |
| ||||
8 oktober 2019 20.00 (UTC+2) | Nederland | 2 – 0 | Rusland | Philips Stadion, Eindhoven Toeschouwers: 23.887 Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Van de Donk 12' Miedema 60' | Verslag |
| ||||
8 november 2019 19.00 (UTC+3) | Turkije | 0 – 8 | Nederland | Bornova Doğanlar Stadion, İzmir Toeschouwers: 2.354 Scheidsrechter: Jelena Cvetković |
Verslag | 26' Van de Sanden 31' (pen.), 90+1' Spitse 45+1', 62' Miedema 56', 68', 73' Van de Donk |
| ||||
12 november 2019 20.00 (UTC+1) | Nederland | 4 – 1 | Slovenië | GelreDome, Arnhem Toeschouwers: 23.120 Scheidsrechter: Rebecca Welch |
Spitse 34' (pen.), 53' (pen.) Miedema 58', 71' | Verslag | 30' Eržen |
| ||||
6 maart 2020[5] 18.00 (UTC+1) | Kosovo | 0 – 5 | Rusland | Brita-Arena, Wiesbaden ( Duitsland) Toeschouwers: 450 Scheidsrechter: Henrikke Nervik |
Verslag | 1' (e.d.) F. Shala 33' Korovkina 47', 53' Smirnova 50' Fjodorova |
| ||||
10 maart 2020 18.00 (UTC+1) | Kosovo | 0 – 3 | Slovenië | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Lois Otte |
Verslag | 14' Begić 37' Predanič 90+3' Milović |
| ||||
18 september 2020 17.00 (UTC+3) | Rusland | 0 – 1 | Nederland | Sapsan Arena, Moskou Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Pernilla Larsson |
Verslag | 15' Roord |
| ||||
18 september 2020 19.00 (UTC+2) | Kosovo | 2 – 0 | Estland | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Olivia Tschon |
Himanen 8' (e.d.) Biqkaj 28' | Verslag |
| ||||
18 september 2020 20.00 (UTC+2) | Slovenië | 3 – 1 | Turkije | Stadion Stanka Mlakarja, Kranj Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Viki De Cremer |
Zver 29' (pen.) Prašnikar 42' Kolbl 79' | Verslag | 19' Hız |
| ||||
22 september 2020 16.00 (UTC+3) | Estland | 0 – 3 | Rusland | Slokas stadion, Jūrmala ( Letland)[7] Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Verslag | 23' Jakovleva 76' N. Masjina 90+4' Korovkina |
| ||||
23 oktober 2020 17.30 (UTC+3) | Rusland | 1 – 0 | Slovenië | Sapsan Arena, Moskou Toeschouwers: 234 Scheidsrechter: Jana Adámková |
Korovkina 74' | Verslag |
| ||||
23 oktober 2020 19.00 (UTC+3) | Turkije | 0 – 0 | Kosovo | Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi, Manavgat Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Stacey Pearson |
Verslag | 17', 35' Syla |
| ||||
23 oktober 2020 19.30 (UTC+2) | Nederland | 7 – 0 | Estland | Euroborg, Groningen Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Tess Olofsson |
Van de Donk 7', 16' Groenen 26', 65' Spitse 38' (pen.) Nouwen 76' Snoeijs 83' | Verslag |
| ||||
27 oktober 2020 17.00 (UTC+3) | Rusland | 4 – 2 | Turkije | Sapsan Arena, Moskou Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Korovkina 13' Tsjernomyrdina 22', 46' N. Masjina 49' | Verslag | 77' Arhan 86' Karagenç |
| ||||
27 oktober 2020 19.00 (UTC+1) | Kosovo | 0 – 6 | Nederland | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Verslag | 11' Van de Donk 31', 44', 90+4' Snoeijs 34' Martens 90+4' Miedema |
| ||||
27 november 2020 18.00 (UTC+2) | Estland | 0 – 4 | Turkije | Sportland Arena, Tallinn Toeschouwers: 127 Scheidsrechter: Volcha Tsjaresjka |
Raadik 33', 88' | Verslag | 29' Türkoğlu 55' Civelek 76' Hız 81' Uraz |
| ||||
27 november 2020 19.00 (UTC+3) | Rusland | 3 – 0 | Kosovo | Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi, Manavgat[8] Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ewa Augustyn |
Fjodorova 6', 12' Abdoellina 9' | Verslag |
| ||||
1 december 2020 17.00 (UTC+3) | Turkije | 1 – 2 | Rusland | Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi, Manavgat Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Arhan 56' | Verslag | 29' Belomyttseva 45+1' Fjodorova |
| ||||
1 december 2020 18.00 (UTC+1) | Slovenië | 2 – 0 | Estland | Stadion Bonifika, Koper Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Maria Marotta |
Kralj 27' Kork 59' (e.d.) | Verslag |
| ||||
1 december 2020 18.30 (UTC+1) | Nederland | 6 – 0 | Kosovo | Rat Verlegh Stadion, Breda Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Barbara Poxhofer |
Snoeijs 49', 75', 84' Roord 51', 83' Martens 58' | Verslag |
| ||||
23 februari 2021[9] 18.00 (UTC+2) | Estland | 0 – 9 | Slovenië | Sportland Arena, Tallinn Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Eszter Urbán |
Verslag | 31' Čonč 44', 54' Zver 60' Milovič 68' (pen.), 81' Prašnikar 70' Klopčič 74', 77' Vindišar |
Groep B
[bewerken | brontekst bewerken]Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denemarken | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 48 | 1 | +47 | Eindtoernooi | 0 – 0 | 2 – 0 | 8 – 0 | 4 – 0 | 14 – 0 | ||
2 | Italië | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 37 | 5 | +32 | 1 – 3 | 2 – 0 | 5 – 0 | 12 – 0 | 6 – 0 | |||
3 | Bosnië en Herzegovina | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 19 | 17 | +2 | 0 – 4 | 0 – 5 | 2 – 0 | 1 – 0 | 7 – 1 | |||
4 | Malta | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 11 | 30 | −19 | 0 – 8 | 0 – 2 | 2 – 3 | 1 – 1 | 2 – 1 | |||
5 | Israël | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 10 | 30 | −20 | 0 – 3 | 2 – 3 | 1 – 3 | 0 – 2 | 4 – 0 | |||
6 | Georgië | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 3 | 45 | −42 | 0 – 2 | 0 – 1 | 0 – 3 | 0 – 4 | 1 – 2 |
Bron: UEFA
Regels voor de stand: 1) punten; 2) doelsaldo; 3) doelpunten voor; 4) uitgescoorde doelpunten; 5) overwinningen; 6) uitoverwinningen; 7) disciplinaire punten; 8) coëfficiënt.
Regels voor de stand: 1) punten; 2) doelsaldo; 3) doelpunten voor; 4) uitgescoorde doelpunten; 5) overwinningen; 6) uitoverwinningen; 7) disciplinaire punten; 8) coëfficiënt.
| ||||
29 augustus 2019 18.30 (UTC+3) | Israël | 2 – 3 | Italië | Ramat Ganstadion, Ramat Gan Toeschouwers: 1.430 Scheidsrechter: Volcha Tsjaresjka |
Goor 32' Awad 90+1' | Verslag | 45+2' Girelli 64' Bartoli 71' Giacinti |
| ||||
29 augustus 2019 18.00 (UTC+2) | Denemarken | 8 – 0 | Malta | Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 3.890 Scheidsrechter: Angelika Söder |
Troelsgaard 5', 45+2' Harder 19' Sevecke 28' Larsen 58', 90+2' Gejl 75' N. Sørensen 86' | Verslag |
| ||||
30 augustus 2019 17.00 (UTC+2) | Bosnië en Herzegovina | 7 – 1 | Georgië | Nogometni kamp Reprezentacije BiH, Zenica Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Katarzyna Lisiecka-Sęk |
Spasojević 5' Hasanbegović 10' Nikolić 13', 51' (pen.) Hadžić 23' Aleksić 43' (pen.) Krajšumović 80' | Verslag | 90' Tsjeminava |
| ||||
3 september 2019 16.15 (UTC+4) | Georgië | 0 – 1 | Italië | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Vivian Peeters |
Verslag | 24' Girelli |
| ||||
3 september 2019 17.00 (UTC+2) | Bosnië en Herzegovina | 2 – 0 | Malta | Asim Ferhatović Hasestadion, Sarajevo Toeschouwers: 96 Scheidsrechter: Cansu Tryak |
Nikolić 72', 80' | Verslag |
| ||||
3 september 2019 19.00 (UTC+3) | Israël | 0 – 3 | Denemarken | Ramat Ganstadion, Ramat Gan Toeschouwers: 1.070 Scheidsrechter: Sandra Strub |
Verslag | 13' (e.d.) Barkai 80' Nadim 84' Harder |
| ||||
4 oktober 2019 17.00 (UTC+2) | Denemarken | 2 – 0 | Bosnië en Herzegovina | Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 4.552 Scheidsrechter: Monika Mularczyk |
St. Pedersen 13' Troelsgaard 68' | Verslag |
| ||||
4 oktober 2019 17.30 (UTC+2) | Malta | 0 – 2 | Italië | Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 764 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Verslag | 69' Bartoli 90+2' (pen.) Girelli |
| ||||
8 oktober 2019 17.30 (UTC+2) | Italië | 2 – 0 | Bosnië en Herzegovina | Stadio Renzo Barbera, Palermo Toeschouwers: 5.100 Scheidsrechter: Hristiyana Guteva |
Girelli 3' Giugliano 28' | Verslag | 59', 89' Kršo |
| ||||
8 oktober 2019 20.00 (UTC+4) | Georgië | 0 – 2 | Denemarken | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 287 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Verslag | 14' Gejl 58' N. Sørensen |
| ||||
7 november 2019 17.00 (UTC+1) | Malta | 1 – 1 | Israël | Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 317 Scheidsrechter: Aleksandra Česen |
Farrugia 37' | Verslag | 63' Beck |
| ||||
8 november 2019 17.30 (UTC+1) | Italië | 6 – 0 | Georgië | Stadio Ciro Vigorito, Benevento Toeschouwers: 3.973 Scheidsrechter: Iuliana Demetrescu |
Linari 10' Guagni 25' Girelli 27' Sabatino 32', 45+1' Rosucci 52' | Verslag |
| ||||
12 november 2019 14.15 (UTC+1) | Italië | 5 – 0 | Malta | Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangro Toeschouwers: 2.955 Scheidsrechter: Eleni Antoniou |
Cernoia 27', 37' Sabatino 42' Giugliano 45', 7', 71' Greggi 90+3' | Verslag |
| ||||
12 november 2019 18.00 (UTC+2) | Israël | 1 – 3 | Bosnië en Herzegovina | Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 892 Scheidsrechter: Marta Frías Acedo |
Efraim 3' | Verslag | 28' Krajšumović 37' Spasojević 80' Aleksić |
| ||||
12 november 2019 18.00 (UTC+1) | Denemarken | 14 – 0 | Georgië | Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 3.085 Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Nadim 4', 26', 36' Larsen 16', 19', 53' N. Sørensen 27', 39' Svava 28' Harder 34', 45', 73' N. Christiansen 82' Madsen 90+1' | Verslag |
| ||||
5 maart 2020 14.30 (UTC+1) | Bosnië en Herzegovina | 1 – 0 | Israël | Nogometni kamp Reprezentacije BiH, Zenica Toeschouwers: 230 Scheidsrechter: Kateryna Oesova |
Nikolić 64' | Verslag |
| ||||
5 maart 2020 18.30 (UTC+1) | Malta | 2 – 1 | Georgië | Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 392 Scheidsrechter: Araksja Saribekjan |
Cuschieri 17' Bugeja 46' | Verslag | 76' Ttsjkonia |
| ||||
10 maart 2020 19.00 (UTC+2) | Israël | 4 – 0 | Georgië | Haberfeld Stadion, Rishon LeZion Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Michalina Diakow |
Elinav 13' Falkon 62' (pen.) Awad 80' (pen.) Sutidze 90+1' (e.d.) | Verslag |
| ||||
10 maart 2020 18.30 (UTC+1) | Malta | 2 – 3 | Bosnië en Herzegovina | Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 353 Scheidsrechter: Neslihan Muratdağı |
E. Xuereb 79' B. Borg 90+5' | Verslag | 10', 26', 54' Krajšumović |
| ||||
17 september 2020 16.00 (UTC+2) | Bosnië en Herzegovina | 0 – 4 | Denemarken | NFSBiH Trening Centar, Zenica Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos |
Verslag | 38' (pen.) Nadim 44' Troelsgaard 45+3' Sevecke 90+1' N. Christiansen |
| ||||
22 september 2020 16.00 (UTC+2) | Bosnië en Herzegovina | 0 – 5 | Italië | NFSBiH Trening Centar, Zenica Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Silvia Domingos |
Verslag | 19' Galli 40', 56' (pen.), 65' (pen.) Girelli 88' Linari |
| ||||
22 september 2020 18.30 (UTC+2) | Malta | 0 – 8 | Denemarken | Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: María Dolores Martínez Madrona |
Verslag | 7' Larsen 8', 43' Nadim 47', 74' Troelsgaard 53' Harder 56' Junge Pedersen 68' Bruun |
| ||||
21 oktober 2020 18.00 (UTC+2) | Denemarken | 4 – 0 | Israël | Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 284 Scheidsrechter: Reelika Turi |
Harder 48', 55' Kuznetsov 73' (e.d.) Junge Pedersen 81' | Verslag |
| ||||
27 oktober 2020 15.00 (UTC+4) | Georgië | 1 – 2 | Israël | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ljoedmyla Telboech |
Pasikasjvili 39', 79' Bakradze 70' | Verslag | 10' Hazan 61' Shtainshnaider |
| ||||
27 oktober 2020 17.30 (UTC+1) | Italië | 1 – 3 | Denemarken | Stadio Carlo Castellani, Empoli Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Cheryl Foster |
Giacinti 60' | Verslag | 6' (e.d.) Giuliani 17', 47' Nadim |
| ||||
26 november 2020 15.00 (UTC+4) | Georgië | 0 – 4 | Malta | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Verslag | 34', 52' S. Zammit 44', 58' Bugeja |
| ||||
1 december 2020 15.00 (UTC+4) | Georgië | 0 – 3 | Bosnië en Herzegovina | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Elvira Noermoestafina |
Verslag | 22' Damjanović 64', 77' Krajšumović |
| ||||
1 december 2020 16.30 (UTC+2) | Israël | 0 – 2 | Malta | Ramat Ganstadion, Ramat Gan Toeschouwers: 40 Scheidsrechter: Ivana Projkovska |
Kuznenov 31', 52' | Verslag | 15' B. Borg 59' Bugeja |
| ||||
1 december 2020 17.15 (UTC+1) | Denemarken | 0 – 0 | Italië | Viborgstadion, Viborg Toeschouwers: 210 Scheidsrechter: Riem Hussein |
Verslag |
| ||||
24 februari 2021[10] 17.30 (UTC+1) | Italië | 12 – 0 | Israël | Stadio Artemio Franchi, Florence Toeschouwers: 0[6] Scheidsrechter: Ivana Martinčić |
Giacinti 3', 13' Bonansea 5', 81' David 19' (e.d.) Girelli 30' Salvai 44' Rosucci 45+2' (pen.) Sabatino 55' (pen.), 70' Caruso 67' Giugliano 90+1' | Verslag |
Groep C
[bewerken | brontekst bewerken]Pos | Team | Wed | W | G | V | Ptn | DV | DT | +/− | Kwalificatie | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noorwegen | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 34 | 1 | +33 | Eindtoernooi | 6 – 0 | 1 – 0 | X | X | ||
2 | Noord-Ierland | 8 | 4 | 2 | 2 | 14[a] | 17 | 17 | 0 | Play-offs | 0 – 6 | 0 – 0 | 3 – 2 | 5 – 1 | ||
3 | Wales | 8 | 4 | 2 | 2 | 14[a] | 16 | 4 | +12 | 0 – 1 | 2 – 2 | 3 – 0 | 4 – 0 | |||
4 | Wit-Rusland | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 15 | −4 | 1 – 7 | 0 – 1 | 0 – 1 | 6 – 0 | |||
5 | Faeröer | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 42 | −41 | 0 – 13 | 0 – 6 | 0 – 6 | 0 – 2 |
Bron: UEFA
Regels voor de stand: 1) punten; 2) doelsaldo; 3) doelpunten voor; 4) uitgescoorde doelpunten; 5) overwinningen; 6) uitoverwinningen; 7) disciplinaire punten; 8) coëfficiënt.
Noten:
Regels voor de stand: 1) punten; 2) doelsaldo; 3) doelpunten voor; 4) uitgescoorde doelpunten; 5) overwinningen; 6) uitoverwinningen; 7) disciplinaire punten; 8) coëfficiënt.
Noten:
| ||||
29 augustus 2019 17.00 (UTC+1) | Faeröer | 0 – 6 | Wales | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 733 Scheidsrechter: Ivana Pejković |
Verslag | 4', 58' (pen.), 79' Harding 6' Jones 67' (e.d.) Arge 90+3' Roberts |
| ||||
30 augustus 2019 19.45 (UTC+1) | Noord-Ierland | 0 – 6 | Noorwegen | Seaviewstadion, Belfast Toeschouwers: 1.046 Scheidsrechter: Veronika Kovářová |
Verslag | 4' Reiten 16', 63', 72' Caroline Hansen 82', 90' Eikeland |
| ||||
3 september 2019 20.00 (UTC+3) | Wit-Rusland | 6 – 0 | Faeröer | Haradskistadion, Borisov Toeschouwers: 2.350 Scheidsrechter: Jelena Jermolajeva |
Olchovik 6', 74' Sjtsjerbatsjenia 24', 54' Charlanova 77' (pen.), 82' | Verslag |
| ||||
3 september 2019 19.05 (UTC+1) | Wales | 2 – 2 | Noord-Ierland | Rodney Parade, Newport Toeschouwers: 1.676 Scheidsrechter: Acevedo Dudley |
James 22' K. Green 69' | Verslag | 11' Magill 90+4' Hutton |
| ||||
4 oktober 2019 18.45 (UTC+3) | Wit-Rusland | 1 – 7 | Noorwegen | Haradskistadion, Borisov Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Simona Ghisletta |
Sjtsjerbatsjenia 18' | Verslag | 36', 40' Herlovsen 45' Thorisdottir 60' Reiten 71', 89' Hansen 87' Utland |
| ||||
8 oktober 2019 17.00 (UTC+1) | Faeröer |