| | A | | 235,7 | Tours voorheen Tours-Orléans | | | | | | | | | | | | Tours-État voorheen Tours-Vendée | | | tracé tot 1964 | | | | | | lijn 563 300 naar Saint-Pierre-des-Corps | | | lijn 562 300 lijn 570 000 van Paris-Austerlitz | | | lijn 564 300 | | | lijn 570 000 naar Bordeaux-Saint-Jean | | | lijn 525 901 opgebroken | | | | | 237,4 | aansluiting Grammont | | | lijn 525 000 naar Les Sables-d'Olonne opg. A | | | lijn 561 000 naar Le Mans | | 241,4 | aansluiting Châteaudun lijn 515 241 opgebroken | | | | | 241,4 | Saint-Côme | | | | | | Z.I. Saint-Cosme | | | | | 244,9 | Saint-Genouph | | 248,9 | Savonnières | | 254,2 | Loire, viaduct van Cinq-Mars 203m | | 254,6 | Loire dode arm | | 255,8 | Cinq-Mars-la-Pile | | 257,8 | A85E60 | | 260,2 | Langeais | | 269,0 | Saint-Patrice | | 276,9 | La Chapelle-sur-Loire | | | lijn 571 000 van Port-de-Piles opgebroken | | | lijn van Château-Renault opgebroken | | 281,7 | Port-Boulet | | | | | 289,7 | Varennes-sur-Loire | | 297,0 | grens Indre-et-Loire - Maine-et-Loire | | | lijn 500 000 van Bordeaux-Saint-Jean | | | | | | tramlijn naar Fontevrault / St-Hilaire-St-Florent opg. | | | | | 288,1 | Saumur voorheen Saumur-Rive-Droite | | | | | | lijn 500 000 naar Chartres buiten gebruik | | 306,8 | Saint-Martin-de-la-Place | | 310,2 | Saint-Clément-des-Levées | | 314,4 | Les Rosiers-sur-Loire | | 320,1 | La Ménitré | | 323,8 | Saint-Mathurin | | 330,5 | La Bohalle | | 332,7 | Authion | | | lijn van Noyant - Méon opgebroken | | 336,1 | Trélazé vanaf 2018 | | 336,5 | Trélazé voormalig station | | 339,1 | La Paperie | | | lijn 511 000 van La Flèche opgebroken | | | A87 | | | | | | lijn 521 000 van Loudun opgebroken | | | lijn 450 000 van Le Mans | | | | | | Angers-Maître-École | | | | | | | | | | | 342,4 | tunnel van André-Leroy 82m | | | | | | AC | | 343,0 | Angers-Saint-Laud | | | | | | | | | | | | | | | | | | militair perron | | | | | | lijn naar Candé opgebroken | | 348,8 | Maine, viaduct van Bouchemaine 155m | | 350,3 | La Pointe - Bouchemaine | | 354,5 | Béhuard - Les Forges | | 355,4 | Savennières - Béhuard | | 358,4 | | | | | | 358,4 | La Possonnière | | | lijn naar Saint-Jean-de-Linières opgebroken | | | lijn naar Beaupréau opgebroken | | | lijn 523 000 naar Niort | | 363,5 | Saint-Georges-sur-Loire | | 371,3 | Champtocé-sur-Loire voormalig station | | 372,7 | Champtocé-sur-Loire | | 376,9 | Ingrandes-sur-Loire | | | grens Maine-et-Loire - Loire-Atlantique | | 380,8 | Montrelais (16 m) | | 385,2 | Varades - Saint-Florent-le-Vieil | | 391,1 | Anetz | | | | | | tramlijn van Erbray opgebroken | | 397,2 | Ancenis | | | | | 406,5 | Oudon | | | overdekt gedeelte | | 408,3 | tunnel van Folies-Siffait 22m | | 409,0 | tunnel van La Saulzaie 85m | | 410,0 | Clermont-sur-Loire | | 410,2 | tunnel van Clermont 101m | | 412,1 | Le Cellier | | 415,9 | Mauves-sur-Loire | | 420,9 | Thouaré | | 423,6 | Sainte-Luce | | 424,4 | A811 | | 425,3 | N844 | | | | | | Nantes-Blottereau triage | | | Nantes-Blottereau depot | | | lijn 457 000 van Segré lijn 519 000 van Châteaubriant | | | T 1 | | | lijn 457 306 van Nantes-Blottereau buiten gebruik | | 428,3 | Hôpital Bellier | | | tramdepot | | | lijn van Cholet opgebroken | | | lijn 530 000 van Saintes | | | lijn 514 316 buiten gebruik | | | lijn 514 300 van aansluiting Segré | | | aansluiting Segré, lijn 457 000 naar Nantes-État | | | Moutonnerie | | | Manufacture | | 430,4 | Nantes voorheen Nantes-Orléans | | | tracé tot 1941 | | | Canal Saint-Félix | | | Duchesse Anne-Château | | | tracé 1941-1955 | | | Bouffay | | | overdekt gedeelte van La Bourse 737m | | | Erdre voormalige loop | | | T 2 2 | | | Commerce | | | Nantes-Bourse | | | Médiathèque | | | | | | | | | tunnel van Héronnière 512m | | | Chantiers Navais | | | overdekt gedeelte van Saint-Louis 431m | | | tranchée Babonneau 197m | | | tunnel van Chantenay 1191m | | | Gare Maritime | | | T 1 | | | Quai Marquis d'Aiguillon | | | Nantes-Salorges | | | | | | | | 435,1 | Chantenay | | | | | | Sodistock | | | Quai de Roche Maurice | | | | | | N844E3 | | | | | | | | | Alkion | | 440,3 | La Basse-Indre - Saint-Herblain | | | ArcelorMittal | | | | | | | | | | | | | | 445,7 | Couëron | | 453,5 | Saint-Étienne-de-Montluc | | | SCAOuest | | | | | 459,1 | Cordemais | | | Bras de Cordemais | | | elektriciteitscentrale van Cordemais | | | | | | | | | | | 469,5 | Savenay | | | | | | | | | lijn 515 000 naar Landerneau | | | tracé tot 2022 | | | | | | Canal de Martigné | | | Antargaz | | | TotalEnergies | | 481,0 | Donges | | | tracé tot 2022 | | | | | | kolenterminal | | | IDEA | | | Yara | | | Sea Invest Montoir | | | Montoir Bulk Terminal | | | Cargill | | | | | | Derichebourg recycling | | 487,8 | lijn 460 000 van Sablé-sur-Sarthe buiten gebruik | | | lijn van Montoir-Bourg opgebroken | | 488,4 | Montoir-de-Bretagne | | | Resotainer Montoir-de-Bretagne | | | lijn van La Roche-Bernard opgebroken | | | Trignac | | | Gefco | | | IDEA | | 490,7 | Brivet | | | | | | | | | raccordement spoorlijn Saint-Nazaire - Le Croisic | | 491,7 | La Croix-de-Méan | | | | | | lijn 516 000 van Le Croisic tot 1955 | | | tracé vanaf 1955 | | | | | | werkplaatsen van la Loire | | 493,0 | Penhoët | | | triage |
| |