| | lijn 420 000 van Paris-Montparnasse | | | lijn 553 000 van Massy-Palaiseau buiten gebruik | | | tramlijn van Lèves opgebroken | | | tramlijn van Angerville opgebroken | | | lijn 409 000 tot 1889 | | 87,1 | Chartres | | | depot Chartres | | | tramlijn naar Bonneval opgebroken | | 87,9 | Chartres triage | | | | | | | | | lijn 556 000 naar Orléans | | | raccordement van Mainvilliers opgebroken | | | lijn 409 000 naar Dreux buiten gebruik | | | lijn 556 606 buiten gebruik | | 88,5 | aansluiting Vauroux | | | lijn 420 000 naar Brest | | 89,8 | Lucé | | | tracé tot 1889 | | | N123 | | 95,1 | Eure | | 96,3 | Eure | | | | | | Cabep | | 96,9 | La Taye | | 102,9 | Bailleau-le-Pin | | 107,8 | Magny - Blandainville | | 112,1 | Illiers-Combray | | 112,4 | Loir | | 115,5 | Thironne | | 116,5 | A11E50 | | | | | | Axereal | | 118,0 | Vieuvicq - Montigny | | | tracé tot 1897 | | | lijn 504 000 van La Loupe | | | | | | | | | tramlijn van Bonneval opgebroken | | | | | 124,4 | Brou | | | tramlijn naar Nogent-le-Rotrou opgebroken | | 125,0 | Ozanne | | 131,9 | Le Bois-Mouchet | | | lijn 505 000 van Nogent-le-Rotrou opgebroken | | 137,8 | Arrou | | | lijn 431 000 van Paris-Montparnasse | | 139,2 | | | 139,7 | lijn 431 305 | | 140,5 | Yerre | | | aansluiting Courtalain | | | | | | lijn 429 000 naar aansluiting Connerré | | | lijn 506 000 van Thorigné opgebroken | | | | | 140,9 | Courtalain - Saint-Pellerin | | | | | | lijn 558 000 naar Patay opgebroken | | | tracé tot 1908 | | | | | | grens Eure-et-Loir - Loir-et-Cher | | 146,9 | Droué | | | tramlijn naar Gué-du-Loir opgebroken | | 147,1 | Egvonne | | 148,9 | | | | lijn 431 000 naar Monts | | | lijn 431 307 | | | vanaf hier buiten gebruik | | 155,9 | Boursay - Saint-Agil | | 159,2 | Viaduct van Choue 180m | | 162,8 | Mondoubleau | | | tramlijn naar Vendôme opgebroken | | 170,6 | Braye | | | | | 171,7 | Sargé-sur-Braye | | | | | | lijn 560 000 naar Vouvray opgebroken | | | grens Loir-et-Cher - Sarthe | | | grens Sarthe - Loir-et-Cher | | 177,0 | Savigny-sur-Braye | | | grens Loir-et-Cher - Sarthe | | | lijn 507 000 van Saint-Calais opgebroken | | 184,0 | Bessé-sur-Braye | | | grens Sarthe - Loir-et-Cher | | | grens Loir-et-Cher - Sarthe | | 189,6 | Lavenay | | 189,6 | grens Sarthe - Loir-et-Cher | | | tracé tot 1885 | | | grens Loir-et-Cher - Sarthe | | | lijn 559 000 van Blois - Chambord | | | | | 192,5 | Pont-de-Braye | | | | | 196,7 | Ruillé - Poncé | | 201,4 | La Chartre-sur-le-Loir | | | tramlijn Le Mans - La Chartre-sur-le-Loir opg. | | 206,7 | Chahaignes | | 211,2 | Marçon - Vouvray | | | lijn 561 000 van Tours | | 216,2 | | | | | | 217,0 | Château-du-Loir | | | tramlijn naar Changé opgebroken | | | | | | lijn 561 000 naar Le Mans | | | Raccordement van Château-du-Loir opgebroken | | 219,2 | Loir | | 220,6 | A28E502 | | 221,7 | Saint-Aubin - La Bruère | | 229,1 | Chenu | | 229,8 | viaduct van Chenu 212m | | | grens Sarthe - Indre-et-Loire | | | | | 232,0 | Ciments Calcia | | | | | 232,7 | vanaf hier opgebroken | | | lijn van Château-Renault opgebroken | | 236,1 | Château-la-Vallière | | | lijn naar Port-Boulet opgebroken | | 243,1 | Le Tanchet - Lublé | | | grens Indre-et-Loire - Maine-et-Loire | | 247,4 | Meigné-le-Vicomte | | 253,0 | Noyant - Méon | | | lijn naar Angers-Saint-Laud opgebroken | | 258,8 | Linières-Bouton | | 266,3 | Vernantes | | 273,6 | Blou - Saint-Philbert | | 276,8 | A85E60 | | 277,5 | lijn 510 000 van La Flèche buiten gebruik | | | | | 278,0 | Vivy | | | | | 280,5 | Authion | | | lijn 515 000 van Saint-Nazaire | | | | | 285,6 | Saumur voorheen Saumur-Rive-Droite | | | | | | | | | Loire | | 287,5 | lijn 515 000 naar Tours | | 288,0 | aanbrug 150m | | 288,7 | viaduct van Saumur 525m Loire | | | tramlijn naar Fontevrault opgebroken | | 289,1 | tunnel van Nantilly 1056m | | | tramlijn naar Saint-Hilaire-Saint-Florent opgebroken | | | Saumur-Rive-Gauche | | | lijn 500 606 opgebroken | | | | | 290,9 | Nantilly - Saumur | | | lijn 531 000 van Saumur-Rive-Gauche opgebroken | | | lijn naar Cholet opgebroken | | 293,3 | Chacé - Varrains | | 297,1 | Brézé - Saint-Cyr-en-Bourg | | 299,4 | Dive | | | lijn 521 000 van Angers-Maître-École opgebroken | | 307,2 | Montreuil-Bellay | | | tramlijn naar Bressuire opgebroken | | | tracé lijn 521 000 tot 1878 | | | | | | lijn 500 650 | | | | | | lijn 521 000 naar Loudun opgebroken | | | grens Maine-et-Loire - Deux-Sèvres | | | grens Deux-Sèvres - Maine-et-Loire | | 313,0 | Lernay | | | grens Maine-et-Loire - Deux-Sèvres | | 317,1 | Brion-près-Thouet | | | Rivadis | | | Bellané | | | | | | | | | | | | lijn 525 000 van Tours buiten gebruik | | | | | | | | 325,1 | Thouars | | | | | 326,9 | Thouet | | | lijn 525 000 naar Les Sables-d'Olonne | | 331,0 | Saint-Jean-de-Thouars | | 336,4 | Thouaret | | 337,5 | Saint-Varent | | | groeve La Noubleau | | 342,8 | Le Grand-Moire | | 343,5 | Cendronne | | 346,0 | Thouet | | 347,6 | Airvault-Ville | | 349,0 | lijn 575 000 van Moncontour opgebroken | | | Ciments Calcia | | | | | 349,6 | Airvault-Gare | | | | | 352,9 | Thouet | | 353,6 | Saint-Loup-Lamairé | | 360,0 | Gourgé | | | lijn 524 000 van Bressuire opgebroken | | 369,3 | Thouet | | | | | 370,2 | Parthenay | | | lijn 524 000 naar Neuville-de-Poitou | | | tramlijn naar Saint-Maixent-L'École opgebroken | | | tramlijn naar Saint-Laurs opgebroken | | | Viette | | 381,0 | Saint-Pardoux-en-Gâtine | | 385,4 | Mazières - Verruyes | | | groeve Kleber Moreau | | 395,9 | Champdeniers - Saint-Christophe | | 400,0 | Cherveux | | 402,2 | A83 | | 404,5 | Sèvre Niortaise | | 405,6 | Échiré | | 414,2 | lijn 538 000 van Saint-Benoît | | | | | | | | 414,9 | Niort | | | | | | | | 415,5 | aansluiting Saintes | | | | | | | | | lijn 523 000 naar La Possonnière buiten gebruik | | | ZI Saint-Florent voorheen depot Niort | | | lijn 538 000 naar La Rochelle-Ville | | | ontvangstbundel | | | goederenbundel | | | | | | | | 420,2 | Aiffres | | 420,6 | aansluiting Bordeaux lijn 578 000 naar Ruffec | | 422,3 | A10E5 | | 425,7 | Fors | | 430,1 | Marigny | | 434,2 | Beauvoir-sur-Niort | | | Terre Neuve | | 437,6 | Prissé-la-Charrière | | | grens Deux-Sèvres - Charente-Maritime | | 444,1 | Villeneuve-la-Comtesse | | 446,7 | Vergné | | 450,6 | Loulay | | 456,7 | Saint-Denis-du-Pin | | | lijn van Marans opgebroken | | | | | 463,1 | Saint-Jean-d'Angély | | | | | 463,8 | Canal Saint-Euthrope | | 464,0 | Boutonne | | | lijn naar Saint-Saviol opgebroken | | 464 | lijn 543 000 naar Taillebourg opgebroken | | | Nie | | | | | | Nie | | | lijn naar Cognac opgebroken | | | luchtmachtbasis Saint-Jean-d'Angély-Fontenet | | 467,2 | Moulin-de-la-Laigne | | 469,3 | Asnières-la-Giraud | | 473,9 | Saint-Hilaire - Brizambourg | | | | | | | | | Butagaz | | 478,5 | Le Douhet - Écoyeux | | 480,9 | viaduct van la Thonne 89m | | 483,7 | Fontcouverte | | 484,0 | viaduct van Fontcouverte 75m | | 485,6 | Escambouille | | 485,9 | tunnel van Jérusalem 422m | | | lijn 530 000 van Nantes | | 487,4 | aansluiting Niort | | | lijn van Burie opgebroken | | | | | | | | | Technicentre van Saintes | | | | | 491,6 | Saintes | | | lijn naar La Cayenne / Jonzac opgebroken | | | | | 491,8 | lijn 544 000 naar Royan |
| |