Dyskusja wikipedysty:Mati7 – Wikipedia, wolna encyklopedia
Grupa Artykułów
[edytuj kod]Hej
Hasła najpierw muszą być przynajmniej DA/LnM zeby móc złożyć grupę. A patrząc na en:Wikipedia:Featured topic candidates/Ironclad warships of Austria-Hungary/archive1 spokojnie możesz dodawać pod głosowanie np. typ Kaiser Max (jak wszystkie okręty i typ będą miały DA), a później jak już wszystkie hasła będą DA (plus "lista okrętów pancernych A-W" na LnM) możesz podać wszystkie grupy pod głosowanie "łączone". Tak powstały Wikipedia:Grupy Artykułów/Niemieckie krążowniki liniowe gdy wcześniej były Wikipedia:Propozycje do Grup Artykułów/Krążowniki liniowe typu Moltke. PMG (dyskusja) 21:20, 11 wrz 2020 (CEST)
Proszę sprawdzić email
[edytuj kod]Witaj, Mati7: Proszę sprawdzić email! Temat: "The Community Insights survey is coming!" Jeśli masz jakieś pytania, wyślij e-mail na adres [email protected].
(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email [email protected].)
Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.
MediaWiki message delivery (dyskusja) 18:23, 25 wrz 2020 (CEST)
MWA 2020
[edytuj kod]Jakość Wikipedii wyraźnie jest dla Ciebie ważna! W czasie Miesiąca Wyróżnionego Artykułu napisałeś tyle haseł, że Halibutt byłby z Ciebie dumny. A dodatkowo niczym detektyw przyglądałeś się przez lupę innym hasłom, żeby mieć pewność, że będą znakomitej jakości. Dobra robota! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 20:26, 22 gru 2020 (CET)
Stworzony przez Ciebie artykuł Droid Bojowy typu B1 został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 09:25, 19 kwi 2021 (CEST)
Stworzony przez Ciebie artykuł Droid Bojowy typu B2 został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 09:26, 19 kwi 2021 (CEST)
Stworzony przez Ciebie artykuł Droid Bojowy typu B1 został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 05:55, 13 cze 2021 (CEST)
Stworzony przez Ciebie artykuł Rhen Var został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 13:32, 30 lip 2021 (CEST)
Rekord Guinnessa może być nasz! Dołącz do uczestników wyjątkowego edytonu!
[edytuj kod]Dzień dobry!
Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do wyjątkowego uczczenia 22 urodzin Polskiej Wikipedii! 26 września rozpocznie się w Warszawie 100-godzinny edyton, którego celem jest pobicie rekordu Guinnessa w długości edytowania. Na stronie Wikipedia:Rekord Guinnessa 2023 przedstawiliśmy szczegóły wydarzenia. Jeśli masz ochotę dołączyć, choćby na kilka godzin, to świetnie! Teraz zbieramy deklaracje TUTAJ.
Zapewniamy nocleg, wyżywienie, dyplom uczestnictwa oraz upominki, możemy również pomóc w organizacji podróży. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące organizacji tego wydarzenia, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja, 20:57, 21 sie 2023 (CEST)
DNU: Zewnętrzne Rubieże
[edytuj kod] Stworzony przez Ciebie artykuł Zewnętrzne Rubieże został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 04:25, 26 sie 2023 (CEST)
DNU: Felucia
[edytuj kod] Stworzony przez Ciebie artykuł Felucia został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 04:27, 26 sie 2023 (CEST)
Cześć! Usiłuję znaleźć w bibliografii pozycję, która odpowiadałaby przypisom Hall 2000 ↓, ale bezskutecznie. Może będziesz w stanie zlokalizować o jaką pracę chodzi? Z góry dzięki za pomoc! Archiwald (dyskusja) 16:47, 26 gru 2023 (CET)
Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2024
[edytuj kod]Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory trwają do 23:59 we wtorek 17 września 2024.
Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty, takie jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF złożone z 12 wolontariuszy. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.
W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 12 kandydatów z całego świata, 3 z nich ubiega się o reelekcję. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem. Dostępne są również „przewodniki” napisane przez członków społeczności.
Do głosowania uprawnionych jest prawie 120 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 17 września 2024. Zagłosuj przez link na meta.
Jeśli już zagłosowałeś, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.
Więcej informacji – Oddaj swój głos w wyborach!
komunikat wysłany przez Msz2001 (dyskusja) 11:46, 15 wrz 2024 (CEST)
Zaproszenie do udziału w badaniu
[edytuj kod]Witamy!
Fundacja Wikimedia prowadzi badanie Wikipedystów, aby lepiej zrozumieć, co skłania administratorów do zaangażowania się w tworzenie Wikipedii i jakie czynniki mają wpływ na utrzymanie ich zainteresowania. Wyniki badania pomogą nam w poprawie doświadczeń Wikipedystów oraz rozwiązaniu wspólnych problemów i potrzeb. Zidentyfikowaliśmy cię jako dobrego kandydata do udziału w tym badaniu i będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety.
Nie musisz być administratorem, aby wziąć udział.
Wypełnienie ankiety zajmuje około 10–15 minut. Więcej informacji o badaniu znajdziesz na jego stronie Meta, gdzie dostępna jest też polityka prywatności.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasze dane kontaktowe znajdziesz na stronie Meta projektu.
Z pozdrowieniami