Британський союз за відміну вівісекції — Вікіпедія

{{{назва}}}
Тип{{{тип}}}
РозташуванняЛондон (Англія), 16a Crane Grove, N7 8NN
Сфера діяльностіДосліди на тваринах, вівісекція, права тварин
Вебсайтwww.buav.org
British Union for the Abolition of Vivisection
Британський союз за відміну вівісекції
 Редагувати інформацію у Вікіданих
ТипДосліди на тваринах
ЗасновникФренсіс Пауер Кобб Редагувати інформацію у Вікіданих
Країна Велика Британія Редагувати інформацію у Вікіданих
РозташуванняЛондон (Англія 16a Crane Grove
КерівникКім Гамільтон
Вебсайт: www.buav.org

Британський союз за скасування вівісекції (BUAV) (англ. British Union for the Abolition of Vivisection ) — британська організація, що займається захистом тварин, домагається скасування будь-яких дослідів на тваринах. Заснована в 1898 році ірландською активісткою Френсіс Пауер Кобб. Здійснює освітню, дослідницьку, лобістську, аналітичну і юридичну діяльність, націлену на припинення використання тварин в будь-якого роду експериментах. До завдань організації входить також поширення інформації про альтернативні експериментальні методи, які не пов'язані з використанням тварин. У 2012 році BUAV об'єднався з New England Anti-Vivisection Society, щоб створити нову міжнародну організацію для протидії тестуванню косметики на тваринах — Cruelty Free International. Це розпочав прихильник BUAV Рікі Герве. У 2015 році материнська організація об'єдналася в цю нову організацію, взявши її назву та брендинг для всіх своїх заходів.

Історія

[ред. | ред. код]

BUAV був заснований 14 червня 1898 року Френсісом Пауер Коббе під час публічної зустрічі в Брістолі, Англія. Спочатку відомий як Британський Союз, або «Союз», він виступав проти використання собак у вівісекції, і наблизився до досягнення успіху законопроєктом про собак (про захист) 1919 року, який майже став законом. Орієнтовна дискусія щодо об'єднання з Національним противізійним товариством (НАЗВ), в тому числі на початку 1960-х років під керівництвом сучасного секретаря Комітету НАЗВ Вільфреда Рісдона, не могла бути успішно завершена. В останні роки його успішно лобіював британський уряд у скасуванні усного тесту LD50 у 90-х роках. BUAV також активно брав участь у лобіюванні, що призвело до прийняття в Європейському Союзі 7-ї поправки до Директиви про косметику, яка фактично забороняла як тестування косметичних товарів, так і їх інгредієнтів на тваринах, а також продаж продуктів в ЄС які пройшли випробування на тваринах у будь-якій точці світу.

В останні роки організація зосередила свою увагу на ряді напрямків, включаючи просування продуктів, не тестованих на тваринах.

Див. також

[ред. | ред. код]