Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання) — Вікіпедія
Цей розділ у кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення різноманітних технічних та організаційних питань.
Зверніть увагу, що для конкретних завдань існують окремі сторінки: Завдання для ботів, Запити на шаблони, Заявки на обробку зображень, Запити до адміністраторів інтерфейсу.
Якщо ж у вас є питання, що стосуються використання ботів, написання користувацьких скриптів, створення модулів, або ж ви зіткнулися з будь-якою технічною проблемою (десь щось працює не так, як мало б), пишіть сюди.
Будь ласка, підписуйте свої коментарі (для цього наберіть ~~~~
або натисніть кнопку над віконцем редагування).
Шаблон:Планета
[ред. код]Допоможіть, будь ласка, налаштувати Шаблон:Планета, щоб він збирав інформацію з Вікіданих. Шаблон використовується в тисячах статей про астероїди, і було б дуже складно в кожній вручну вводити всі параметри і слідкувати за їх актуальністю. --Oleksiy Golubov (обговорення) 14:12, 31 березня 2025 (UTC)
- @Oleksiy.golubov: я прив'язав для експерименту 3 параметри до вікіданих: перицентр, апоцентр і ексцентриситет. У картці 3540 Protesilaos ці параметри з'явились. Якщо все нормально, можна продовжувати подібним чином. --Олег (обговорення) 09:30, 1 квітня 2025 (UTC)
- @Mr.Rosewater:, у мене, на жаль, теж тільки так і виходило:( "Перицентр 697 410 029 180,38 м і 4,658191841569 ± 5,0585999E−8 астрономічна одиниця" - це такі дерева, за якими зовсім не видно лісу. Хотілося б, щоб було написано просто "Перицентр 4,6582 а. о." (округлене значення з прийнятним числом знаків і без похибок; і без метрів, бо в метрах це ніхто не вимірює). Так саме замість "Ексцентриситет 0,118, 0,1165946 і 0,117986776637 ± 4,15E−9" хотілося б мати "Ексцентриситет 0,1180". І щоб посилання було не голим URL, а нормальним посиланням на сайт. І, може, не з кожного елемента таблиці, і від слова "Орбітальні характеристики"... Глянув, що в інших мовах всі ці шаблони заповнені локально. Може, справді простіше створити бота, ніж зробити, щоб воно нормально зчитувалось з Вікіданих... --Oleksiy Golubov (обговорення) 10:15, 1 квітня 2025 (UTC)
- Голе URL, бо на Вікіданих воно голе. В теорії можна реалізувати обрізку значень і форматування величин в шаблонній формі, але в мене поки часу на це не має. Приклад як можна оформляти я зробив, але ще треба зрозуміти як округлення правильно робити, бо sigfig наче відсутній в шаблоні Вікіданих. --Repakr (обговорення) 16:32, 1 квітня 2025 (UTC)
- @Mr.Rosewater:, у мене, на жаль, теж тільки так і виходило:( "Перицентр 697 410 029 180,38 м і 4,658191841569 ± 5,0585999E−8 астрономічна одиниця" - це такі дерева, за якими зовсім не видно лісу. Хотілося б, щоб було написано просто "Перицентр 4,6582 а. о." (округлене значення з прийнятним числом знаків і без похибок; і без метрів, бо в метрах це ніхто не вимірює). Так саме замість "Ексцентриситет 0,118, 0,1165946 і 0,117986776637 ± 4,15E−9" хотілося б мати "Ексцентриситет 0,1180". І щоб посилання було не голим URL, а нормальним посиланням на сайт. І, може, не з кожного елемента таблиці, і від слова "Орбітальні характеристики"... Глянув, що в інших мовах всі ці шаблони заповнені локально. Може, справді простіше створити бота, ніж зробити, щоб воно нормально зчитувалось з Вікіданих... --Oleksiy Golubov (обговорення) 10:15, 1 квітня 2025 (UTC)
Шаблон:IUCN
[ред. код]{{IUCN}} формує некоректний URL, повертає 404. Alessot (обговорення) 20:34, 31 березня 2025 (UTC)
- @Alessot, причина схоже зміна API, принаймні, на сайті МСОП є лише інформація про API4 ([1]), а про API3 нічого немає. В елементі Вікіданих теж є обговорення з цього приводу: d:Property talk:P627#new API. Мені поки складно зрозуміти чим замінити старе посилання в новому API. --Repakr (обговорення) 08:01, 2 квітня 2025 (UTC)
- @Repakr, дякую за вашу роботу. APIv4 потребує авторизації, якої у кінцевих читачів не буде, відповідно вони не зможуть перейти за посиланням. Тому поки хтозна що з цим робити... Ще раз дякую за витрачений час Alessot (обговорення) 08:26, 2 квітня 2025 (UTC)
Техновини: 14-й тиждень 2025 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новини для редакторів
- Команда редагування працює над новим типом звіряння редагувань під назвою «павич». Мета цієї перевірки — виявити ненейтральні слова, поки користувач редагує вікісторінку, поінформувати про їх наявність і дати змогу виправити їх до того, як редагування буде опубліковане. Цей проєкт іще на ранній стадії, і у цьому завданні на Фабрикаторі вони збирають відгуки від спільнот: наявні політики, шаблони, використовувані для позначення ненейтральних статей, терміни (жаргон і ключові слова), використовувані в описі редагування для мов, які наразі розглядаються при дослідженні. Ви можете взяти участь, відредагувавши таблицю на Фабрикаторі, залишивши коментар до завдання або повідомлення користувачу Trizek (WMF).
- Систему єдиного входу оновили у всіх вікі, і вхід в систему та створення облікового запису перенесено на центральний домен. Таким чином вхід в систему є сумісним з обмеженнями браузерів щодо кросдоменних куків, через які деякі браузери не давали користувачам залишатися в системі.
Переглянути усі 35 поданих спільнотою завдань, які було виконано минулого тижня, можна тут.
Новини для технічних дописувачів
- Starting on March 31st, the MediaWiki Interfaces team will begin a limited release of generated OpenAPI specs and a SwaggerUI-based sandbox experience for MediaWiki REST APIs. They invite developers from a limited group of non-English Wikipedia communities (Arabic, German, French, Hebrew, Interlingua, Dutch, Chinese) to review the documentation and experiment with the sandbox in their preferred language. In addition to these specific Wikipedia projects, the sandbox and OpenAPI spec will be available on the on the test wiki REST Sandbox special page for developers with English as their preferred language. During the preview period, the MediaWiki Interfaces Team also invites developers to share feedback about your experience. The preview will last for approximately 2 weeks, after which the sandbox and OpenAPI specs will be made available across all wiki projects.
Детальні оновлення коду цього тижня: MediaWiki
Детально
- Sometimes a small, one line code change can have great significance: in this case, it means that for the first time in years we're able to run all of the stack serving maps.wikimedia.org - a host dedicated to serving our wikis and their multi-lingual maps needs - from a single core datacenter, something we test every time we perform a datacenter switchover. This is important because it means that in case one of our datacenters is affected by a catastrophe, we'll still be able to serve the site. This change is the result of extensive work by two developers on porting the last component of the maps stack over to kubernetes, where we can allocate resources more efficiently than before, thus we're able to withstand more traffic in a single datacenter. This work involved a lot of complicated steps because this software, and the software libraries it uses, required many long overdue upgrades. This type of work makes the Wikimedia infrastructure more sustainable.
Зустрічі і події
- 14 — 16 травня у Сандаскі (США) та онлайн проходить MediaWiki Users and Developers Conference Spring 2025. Ключовою темою конференції є обговорення використання програмного забезпечення MediaWiki компаніями у різних галузях індустрії; вона також має надихнути й ознайомити нових користувачів. Реєстрація на участь та виступи доступна на вебсайті конференції.
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 00:04, 1 квітня 2025 (UTC)
Тимчасові облікові записи: як оновити свій код
[ред. код]Оскільки тимчасові облікові записи будуть розгорнуті цього року, Команда продукту довіри і безпеки надсилає це повідомлення, щоб допомогти забезпечити безперебійну роботу інструментів, гаджетів, ботів, користувацьких скриптів, фільтрів зловживань та будь-якого іншого коду, що підтримується спільнотою.
Що таке тимчасові облікові записи?
Тимчасові облікові записи — це новий тип облікових записів для незареєстрованих редакторів. Коли користувач, який вийшов з системи, намагається зробити редагування, йому буде призначено тимчасовий обліковий запис, і він увійде в систему під цим обліковим записом. Інструменти, орієнтовані на робочі процеси для користувачів, які вийшли з системи, можуть потребувати оновлень для коректної роботи. Інструменти, які використовують IP-адреси редакторів, що вийшли з системи, не працюватимуть, і їхній функціонал потрібно буде переписати для використання тимчасових облікових записів. Тимчасові облікові записи вже працюють у деяких пілотних вікі, а повне розгортання у всіх вікі відбудеться цього року.
Як ви можете допомогти:
- Перевірте, чи код (у Toolforge чи у вікі, тобто інструменти, гаджети, боти чи користувацькі скрипти), який ви створили або часто використовуєте, працює у вікі, де вже активовані тимчасові облікові записи. Ось список вікі зі вмістом, а ось список вікі з бета-кластера і тестових вікі з тимчасовими обліковими записами.
- Якщо ви помітили інструмент, на який це може вплинути, ми заохочуємо вас спробувати оновити його на основі нашої документації розробників. Ми також просимо вас створити завдання у Phabricator з тегом #temporary-accounts. Це дозволить нам відстежувати вплив наших змін на код, що належить спільноті.
- Обов'язково додайте на цю сторінку інструменти, на які, на вашу думку, зазнають впливу. Ми хочемо відстежувати їх, щоб переконатися, що все працює так, як очікується.
- Зверніть увагу на фільтри зловживань, що використовуються у вашій вікі. Будь-який фільтр, що використовує IP-адреси через user_name, більше не зможе цього робити. Ці фільтри потрібно оновити, щоб замість них використовувати змінну user_unnamed_ip. Коментар від наших інженерів: «Основний випадок використання має бути, якщо ви спробуєте щось на кшталт ip_in_range(s). Речі, які зіставляються з іменами користувачів, загалом повинні бути в порядку, оскільки вони продовжуватимуть зіставлятися з тимчасовими іменами облікових записів». Якщо у вас є додаткові запитання про фільтр зловживань, ви можете додати коментар у завданні T369611 Фабрикатора.
- Якщо ви виявили будь-які проблеми або маєте коментарі чи запитання, повідомте нам про це на сторінці обговорення проєкту або створіть завдання у Фабрикаторі з тегом
#temporary-accounts
. Ви також можете приєднатися до спеціальної англомовної гілки Discord (переконайтеся, що спочатку приєдналися до сервера), щоб отримати підтримку і поділитися відгуками з командою.
Допомагаючи тестувати і надаючи звіти, ви забезпечите безперебійну роботу з цим оновленням важливих інструментів. Дякуємо за вашу підтримку!
Udehb-WMF (обговорення) 14:32, 2 квітня 2025 (UTC)
Техновини: 15-й тиждень 2025 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новини для редакторів
- Відтепер адміни інтерфейсу та адміни централізованих банерів будуть технічно зобов'язані мати увімкнену двофакторну автентифікацію для виконання своїх функцій. У майбутньому ця функція може бути розширена на інші групи користувачів з розширеними правами. [2]
Переглянути усі 20 поданих спільнотою завдань, які було виконано минулого тижня, можна тут.
Новини для технічних дописувачів
- Команда системи дизайну готується випустити 29 квітня наступну значну версію Codex (v2.0.0). Редакторам і розробникам, які використовують CSS з Codex, варто почитати оглядову документацію версії 2.0, де є настанови щодо декількох значних змін, зокрема
font-size
,line-height
іsize-icon
. - Оприлюднено результати Опитування задоволеності розробників (2025). Дякуємо усім учасникам! Ці результати допомагають Фонду вирішувати, над чим працювати далі і переглядати те, над чим працювали нещодавно.
Детальні оновлення коду цього тижня: MediaWiki
Зустрічі і події
- 2—4 травня у Стамбулі (Туреччина) пройде 2025 Wikimedia Hackathon. Реєстрація для участі наживо завершується 13 квітня. Перед реєстрацією перевірте, будь ласка, чи не потрібна вам віза або електронна віза для в'їзду в країну.
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 18:51, 7 квітня 2025 (UTC)
Що значить "не знайдено збігу" коли змінюєш поле на вікідаті?
[ред. код]Намагався змінити поле, але не дає зберегти, каже, що не знайдено збігу? Що це означає? Що за збіг? --Igor Yalovecky (обговорення) 16:54, 8 квітня 2025 (UTC)
- Але яке поле? --J. (обговорення) 18:01, 8 квітня 2025 (UTC)
- Напевно це поле не дозволяє вводити довільне значення, а лише інший (вже створений) кваліфікатор на вікіданих. --MMH (обговорення) 19:36, 8 квітня 2025 (UTC)
- Дякую, розібрався. Треба було змінити на вікідаті вжитого слова - додати переклад. --Igor Yalovecky (обговорення) 16:37, 9 квітня 2025 (UTC)
- Сам раніше не міг зрозуміти, що воно хоче
. --MMH (обговорення) 05:58, 10 квітня 2025 (UTC)
- Сам раніше не міг зрозуміти, що воно хоче
- Дякую, розібрався. Треба було змінити на вікідаті вжитого слова - додати переклад. --Igor Yalovecky (обговорення) 16:37, 9 квітня 2025 (UTC)
Злипаються шаблони Hatnote на початку статті
[ред. код]@Repakr, ви нещодавно оновили Модуль:Hatnote. Не знаю, це ваші правки чи ні, але тепер хетноти на початку сторінки злипаються, тобто відстань між рядками двох хетнотів суттєво зменшилася. Приклад злипання {{Otheruses}} і {{redirect}}:
Хтось ще спостерігає це? --VoidWanderer (обговорення) 14:41, 12 квітня 2025 (UTC)
- Так, є злипання. --J. (обговорення) 15:06, 12 квітня 2025 (UTC)
- @VoidWanderer, це спостерігається лише в мобільній версії сайту і в мобільному застосунку. Я помітив ще зранку і намагався виправити, для мобільної версії сайту вдалося, а для застосунку — ні. Потім зрозумів, що може причина в прописаних стилях в MediaWiki:Common.css. І зробив пісочницю, де поміняв назву класу dablink на dablinkp і після кількох спроб завелося як і мобільній версії, так і в застосунку (а саме приховування значка). А коли переніс в основну версію і видалив клас з Common.css (там майже не має включень класу, а де є, то додав TemplateStyle), то в застосунку всеодно виводить значок. Може якось кешується в моб. застосунку Common.css і потім зникне — хтозна. Поки подивлюся як буде протягом кількох днів. --Repakr (обговорення) 17:25, 12 квітня 2025 (UTC)
- Ні, в мене на звичайній версії спостерігається (тема MonoBook). --MMH (обговорення) 17:31, 12 квітня 2025 (UTC)
- У мене десктоп версія, Vector 2022. --VoidWanderer (обговорення) 17:35, 12 квітня 2025 (UTC)
- На старому векторі теж бачу. --MonAx (обговорення) 17:58, 12 квітня 2025 (UTC)
- Ні, не в мобільній версії. Стандартна версія, старий вектор. --J. (обговорення) 19:32, 12 квітня 2025 (UTC)
- Так, злипається. --MMH (обговорення) 17:30, 12 квітня 2025 (UTC)
- @VoidWanderer,
Виправлено. Я думав мова йде про іконку, а мова йшла про відступ між двома верхніми примітками (неуважно прочитав коментар, припустив, що йшла помилка про іконку, яку виявив вчора зранку). --Repakr (обговорення) 08:20, 13 квітня 2025 (UTC)
- Дякую, у мене все повернулося до норми. --VoidWanderer (обговорення) 08:30, 13 квітня 2025 (UTC)
- Так, злипання зникло. --MMH (обговорення) 10:20, 13 квітня 2025 (UTC)
Техновини: 16-й тиждень 2025 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новина тижня
- Цього тижня зміниться розмір мініатюр за замовчуванням: з 220пкс до 250пкс. Ця зміна вплине на вигляд сторінок у всіх вікі. На це був запит від деяких спільнот іще роки тому, але раніше цього не можна було зробити через технічні обмеження. [3]
- Мініатюри файлів тепер зберігаються у стандартних розмірах. Якщо сторінка вказує розмір мініатюри, який не належить до стандартних (20, 40, 60, 120, 250, 330, 500, 960), то MediaWiki обере найближчий більший розмір мініатюри, але вкаже браузеру зменшити її до бажаного розміру. У цих випадках візуально не зміниться нічого, але користувачі можуть завантажувати злегка більші зображення. Якщо не важливо, який розмір мініатюри використано на сторінці, обирайте, будь ласка, один зі стандартних, щоб уникнути додаткового масштабування у браузері. [4][5]
Новини для редакторів
- Фонд Вікімедіа працює над системою під назвою Edge Uniques, яка уможливить A/B-тестування, допоможе захищатися від розподілених атак на відмову в обслуговуванні (DDoS-атак) і полегшить розуміння кількості відвідувачів сайтів Вікімедіа. Це робиться для того, щоб могти ефективніше розробляти інструменти, які допоможуть читачам і полегшать їм пошук.
- Щоб покращити безпеку користувачів, невелика частка входів у систему тепер вимагатиме від власника обліковки введення одноразового пароля, надісланого на електронну пошту. Рекомендується перевірити, чи у вашому обліковому записі задана коректна електронна пошта, чи вона підтверджена і чи ви можете нею скористатися для цих потреб. [6]
- «Чи цікаво було б вам взяти участь у короткому опитуванні, що допоможе покращити інструменти патрулювання і відкочування редагувань у вашій вікі?» Наступного тижня це запитання буде видно у 7 вікі, на сторінці Недавніх змін і в Списку спостереження. Команда інструментів модерування хоче дізнатися більше про те, які діяльність передбачає перегляд нових редагувань у вашому проєкті Вікімедіа й оцінку їх на відповідність правилам проєкту.
- З 15 квітня на query.wikidata.org більше не підтримуватиметься повний графік Вікіданих. З цього дня наукові статті будуть доступні через query-scholarly.wikidata.org, а решта даних, які розміщені у Вікіданих, буде доступна через кінцеву точку query.wikidata.org. Це робиться у рамках запланованого розділення Wikidata Graph, оголошеного у вересні 2024. Більше інформації про це є у Вікіданих.
- Вийшов новий випуск щоквартальної розсилки новин від Wikimedia Apps. У ньому розповідається про новини, експерименти й покращення у мобільних програмках Вікіпедії.
Переглянути усі 30 поданих спільнотою завдань, які було виконано минулого тижня, можна тут.
Новини для технічних дописувачів
- Вийшов свіжий випуск щоквартальних Новин технічної спільноти. У цьому випуску: запрошення підтримувачам інструментів відвідати сесію «Відгуки спільноти Кузні інструментів щодо інтерфейсу» 15 квітня, свіжі метрики спільноти, а також недавні технічні блогодописи.
Детальні оновлення коду цього тижня: MediaWiki
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 00:23, 15 квітня 2025 (UTC)
Не відображається пунсон на карті. Написано, що треба використовувати coord, але навіть у прикладі з документації шаблону не працює. Хто знає як - додайте/виправіть, будь ласка --Fessor (обговорення) 11:40, 15 квітня 2025 (UTC)
- @Fessor,
Виправлено. Модуль:Location map не був налаштований для роботи з українським виводом шаблону {{coord}}, через це викидувало помилку і тоді шаблон {{Карта розташування}} використовував стару реалізацію на шаблонах, що не підтримує пунсони. --Repakr (обговорення) 13:13, 15 квітня 2025 (UTC)
Хибна назва
[ред. код]Перейменуйте статтю Абу Хамза аль-Курейші на Абу аль-Хасан аль-Гашемі аль-Кураші, та статтю Динар ІДІЛу на Динар Ісламської Держави. --2A00:20:C04D:4ED7:9993:6228:D4B5:9916 13:33, 16 квітня 2025 (UTC)
- Вітаю! Зверніться сюди Вікіпедія:Запити на перейменування сторінок, але памʼятайте, що для перейменування мають бути певні причини чи обставини --Vadikano (обговорення) 20:41, 18 квітня 2025 (UTC)
Шаблон
[ред. код]Шаблон:Картка:Колишня країна значення {{{commons_names}}} висвічується у сторінках під таким виглядом, див. напр. Радянська зона окупації Німеччини --Vadikano (обговорення) 20:46, 18 квітня 2025 (UTC)
- @VadymTS1, якщо мова була про {{{common_language}}}, то поправив. --Repakr (обговорення) 07:46, 19 квітня 2025 (UTC)
- @Repakr у шаблоні країни якщо не вказаний домен то теж така ж ситуація {{{інтернет_домен}}} --Vadikano (обговорення) 11:50, 21 квітня 2025 (UTC)
- @VadymTS1,
Виправлено. --Repakr (обговорення) 12:00, 21 квітня 2025 (UTC)
- @Repakr Там ще не все тепер пише Домен і пустота після нього (напр. Сіландія) --Vadikano (обговорення) 12:03, 21 квітня 2025 (UTC)
- @VadymTS1, тепер точно працювати має правильно. --Repakr (обговорення) 12:09, 21 квітня 2025 (UTC)
- @Repakr Там ще не все тепер пише Домен і пустота після нього (напр. Сіландія) --Vadikano (обговорення) 12:03, 21 квітня 2025 (UTC)
- @VadymTS1,
- @Repakr у шаблоні країни якщо не вказаний домен то теж така ж ситуація {{{інтернет_домен}}} --Vadikano (обговорення) 11:50, 21 квітня 2025 (UTC)
Категоризація на ВІкідата
[ред. код]Є проблеми з категоризацію на Вікідата. У категорії https://www.wikidata.org/wiki/Q7055191 століття описуються римськими цифрами, але категоризуються з арабськими. Це стосується інших століть до н.е. Як виправити? --Submajstro (обговорення) 14:23, 21 квітня 2025 (UTC)
Техновини: 17-й тиждень 2025 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новини для редакторів
- Починаючи з 15 квітня, Вікіфункції інтегровані з Вікіпедією дагбані. Це перший проєкт, який зможе викликати функції з Вікіфункцій й інтегрувати їх у статті. Функція бере один або більше аргументів і перетворює їх на бажаний результат, наприклад, сума двох чисел, перетворення миль на метри, підрахунок часу, який минув з часу певної події, або відмінювання слова. Вікіфункцій дозволять користувачам робити це простим викликом стабільної і глобальної функції, а не локального шаблону. [7]
- Створено новий тип lint-помилки: Empty headings (документація). Розширення Linter призначене для виявлення помилки вікітексту, які обов'язково або бажано виправити, і дати користувачам певні вказівки щодо того, що це за проблеми і як їх виправляти. [8]
Переглянути усі 37 поданих спільнотою завдань, які було виконано минулого тижня, можна тут.
Новини для технічних дописувачів
- Набір даних Structured Contents від Wikimedia Enterprise, який раніше уже було опубліковано на HuggingFace, тепер також доступний на Kaggle. Ця бета-ініціатива зосереджена на тому, щоб зробити дані Вікімедіа більш машиночитними для крупних споживачів. Вони випускають цю бета-версію на майданчику, який уже використовують спільноти відкритих наборів даних, щоб отримати відгук і покращити продукт для майбутнього ширшого релізу. Ви можете почитати докладніше про проєкт Structured Contents загалом і про перший реліз, доступний для вільного використання.
- Цього тижня немає нової версії MediaWiki.
Зустрічі і події
- Команди Редагування і Машинного навчання запрошують зацікавлених волонтерів на відеозустріч для обговорення «Павича» — найсвіжішого різновиду звіряння редагувань, при якому виявляють «пави́чі» вислови, або ж надто рекламну, ненейтральну лексику, поки користувач редагує сторінку. Запрошуємо на цю зустріч редакторів, які працюють з новачками або допомагають виправляти такі вади тексту, або зацікавлені у використанні нами штучного інтелекту в наших проєктах. Зустріч пройде 28 квітня 2025 о 18:00–19:00 UTC у Zoom.
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 20:59, 21 квітня 2025 (UTC)
Шаблон:Бібліоінформація
[ред. код]Вітаю! Хто може додати ідентифікатор автора Чтиво (P13437) до Шаблон:Бібліоінформація? Дякую!--Maks (обговорення) 08:52, 23 квітня 2025 (UTC)
У 2022 році Користувач:A1 перетворив сторінку про науковця на сторінку про композитора: [9]. Зараз в інфобоксі сторінки є змішана інформація про цих людей. Мабуть, потрібні якісь технічні дії, щоб поділити ці статті на дві окремі. @Леонід Панасюк: як автора початкової сторінки. --Romano1981 (обговорення) 08:12, 27 квітня 2025 (UTC)
- безперечно треба - за новопосталими фактами --Л. Панасюк (обговорення) 08:14, 27 квітня 2025 (UTC)