Вімблдонський турнір 2024, жінки, парний розряд — Вікіпедія
Вімблдонський турнір 2024 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон 2023s | Сє Шувей Барбора Стрицова | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Титул повинні були захищати Сє Шувей та Барбора Стрицова[1], але Стрицова закінчила грати в 2023[2]. Партнеркою Сє стала Елісе Мертенс.
Мертенс, Ерін Рутліфф, Катержина Сінякова та Лаура Зігемунд боролися за право називатися першою ракеткою світу в парній грі.
Бетані Маттек-Сендс намагалася виграти останній турнір, якого їй не вистачало до Великого шолома за кар'єру.
- 1. Сє Шувей / Елісе Мертенс
- 2. Габріела Дабровскі / Ерін Рутліфф
- 3. Ніколь Меліхар-Мартінес / Еллен Перес (2 коло)
- 4. Катержина Сінякова / Тейлор Таунсенд
- 5. Сара Еррані / Ясмін Паоліні (3 коло)
- 6. Демі Схюрс / Луїза Стефані (1 коло)
- 7. Керолайн Долегайд / Дезіре Кравчик
- 8. Барбора Крейчикова / Лаура Зігемунд (чвертьфінал)
- 9. Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко (чвертьфінал)
- 10. Маріє Боузкова / Сара Соррібес Тормо (2 коло)
- 11. Коко Гофф / Джессіка Пегула (чвертьфінал)
- 12. Чжань Хаоцін / Вероніка Кудерметова (3 коло)
- 13. Джуліана Ольмос / Олександра Панова (1 коло)
- 14. Софія Кенін / Бетані Маттек-Сендс (3 коло)
- 15. Ейджа Мухаммад / Алділа Сутдж'яді (3 коло)
- 16. Ульрікке Ейкері / Інгрід Ніл (2 коло)
Легенда
[ред. код]
|
|
|
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Сє Шувей Елісе Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||
11 | Коко Гофф Джессіка Пегула | 2 | 1 | ||||||||||||||||
1 | Сє Шувей Елісе Мертенс | ||||||||||||||||||
4 | Катержина Сінякова Тейлор Таунсенд | ||||||||||||||||||
4 | Катержина Сінякова Тейлор Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Людмила Кіченок Єлєна Остапенко | 1 | 3 | ||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
7 | Керолайн Долегайд Дезіре Кравчик | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Тімеа Бабош Надія Кіченок | 6 | 2 | 0 | ||||||||||||||||
7 | Керолайн Долегайд Дезіре Кравчик | ||||||||||||||||||
2 | Габріела Дабровскі Ерін Рутліфф | ||||||||||||||||||
8 | Барбора Крейчикова Лаура Зігемунд | 4 | 77 | 4 | |||||||||||||||
2 | Габріела Дабровскі Ерін Рутліфф | 6 | 65 | 6 |
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | А Барнетт Ф Крісті | 0 | 3 | 1 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ван Сіюй Л Чжу | 6 | 2 | 69 | WC | Е Ейплтон Л Міязакі | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | Е Ейплтон Л Міязакі | 3 | 6 | 711 | 1 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
PR | М Като Ш Чжан | 6 | 77 | 14 | С Кенін Б Маттек-Сендс | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||||
А Морателлі Н Подороська | 2 | 62 | PR | М Като Ш Чжан | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Г Міннен Г Вотсон | 3 | 4 | 14 | С Кенін Б Маттек-Сендс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
14 | С Кенін Б Маттек-Сендс | 6 | 6 | 1 | Ш Сє Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
11 | К Гофф Дж Пегула | 7 | 67 | 7 | 11 | К Гофф Дж Пегула | 2 | 1 | |||||||||||||||||
А Калініна Д Ястремська | 5 | 79 | 5 | 11 | К Гофф Дж Пегула | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
М Френх К Кава | 4 | 6 | 66 | А Даніліна І Сюй | 2 | 63 | |||||||||||||||||||
А Даніліна І Сюй | 6 | 4 | 710 | 11 | К Гофф Дж Пегула | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | М Колодзєйова А Сіскова | 6 | 6 | 5 | С Еррані Я Паоліні | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
Alt | Л Девіс К Ціммерманн | 2 | 0 | Alt | М Колодзєйова А Сіскова | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | Г Дарт М Ламсден | 3 | 6 | 3 | 5 | С Еррані Я Паоліні | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | С Еррані Я Паоліні | 6 | 3 | 6 |
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | К Сінякова Т Таунсенд | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
Р Масарова Л Носкова | 3 | 65 | 4 | К Сінякова Т Таунсенд | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
К Пітер В Томова | 4 | 3 | Alt | О Гадекі Е Лешемія | 4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
Alt | О Гадекі Е Лешемія | 6 | 6 | 4 | К Сінякова Т Таунсенд | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Х Го С Цзян | 6 | 64 | 3 | Л Фернандес Е Сібахара | 2 | 63 | |||||||||||||||||||
Л Фернандес Е Сібахара | 2 | 77 | 6 | Л Фернандес Е Сібахара | 2 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
К Росательйо Л Самсонова | 3 | 77 | 3 | 16 | У Ейкері І Ніл | 6 | 5 | 2 | |||||||||||||||||
16 | У Ейкері І Ніл | 6 | 62 | 6 | 4 | К Сінякова Т Таунсенд | 6 | 6 | |||||||||||||||||
9 | Л Кіченок Є Остапенко | 6 | 6 | 9 | Л Кіченок Є Остапенко | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
Д Савілль Ю Юань | 1 | 4 | 9 | Л Кіченок Є Остапенко | w/o | ||||||||||||||||||||
Г Блінкова М Шеріф | 6 | 6 | Г Блінкова М Шеріф | ||||||||||||||||||||||
Е Ходзумі М Утідзіма | 4 | 1 | 9 | Л Кіченок Є Остапенко | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Лінетт П Стернз | 6 | 78 | Т Мігалікова О Ніколлз | 6 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
А Богдан Ж Крістіан | 4 | 66 | М Лінетт П Стернз | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||
Т Мігалікова О Ніколлз | 6 | 6 | Т Мігалікова О Ніколлз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
6 | Д Схюрс Л Стефані | 4 | 0 |
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | К Долегайд Д Кравчик | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
С Аояма А Крунич | 5 | 2 | 7 | К Долегайд Д Кравчик | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Е Наварро Д Паррі | 4 | 6 | 6 | Е Наварро Д Паррі | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Бронцетті В Грачова | 6 | 1 | 4 | 7 | К Долегайд Д Кравчик | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | С Ван С Чжен | 2 | 4 | К Гарсія К Младенович | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
К Гарсія К Младенович | 6 | 6 | К Гарсія К Младенович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Е Аванесян О Калашнікова | 3 | 77 | 2 | 10 | М Боузкова С Соррібес Тормо | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
10 | М Боузкова С Соррібес Тормо | 6 | 61 | 6 | 7 | К Долегайд Д Кравчик | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
15 | Е Мухаммад А Сутдж'яді | 78 | 6 | Т Бабош Н Кіченок | 6 | 2 | 0 | ||||||||||||||||||
PR | І-К Бегу М Тревізан | 66 | 3 | 15 | Е Мухаммад А Сутдж'яді | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
PR | Д Шнайдер О Весніна | 4 | 78 | 6 | PR | Д Шнайдер О Весніна | 2 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Ю Путінцева К Таусон | 6 | 66 | 0 | 15 | Е Мухаммад А Сутдж'яді | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | Н Бейнс А Раджекі | 4 | 4 | Т Бабош Н Кіченок | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Бабош Н Кіченок | 6 | 6 | Т Бабош Н Кіченок | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | СБ Грей Т Мор | 1 | 2 | 3 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
3 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 6 |
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | С Маррей Шаран І Сілва | 61 | 4 | 8 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Г Баптіст Алісія Паркс | 6 | 6 | Г Баптіст Алісія Паркс | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
М Ніномія Ф У | 3 | 2 | 8 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Букша Н Хібіно | 6 | 6 | 12 | Х Чжань В Кудерметова | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Т Марія А Рус | 2 | 4 | К Букша Н Хібіно | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||
Е Крюгер С Стівенс | 4 | 6 | 5 | 12 | Х Чжань В Кудерметова | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
12 | Х Чжань В Кудерметова | 6 | 3 | 7 | 8 | Б Крейчикова Л Зігемунд | 4 | 77 | 4 | ||||||||||||||||
13 | Дж Ольмос О Панова | 6 | 3 | 0 | 2 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 6 | 65 | 6 | ||||||||||||||||
М Костюк Е-Г Русе | 2 | 6 | 6 | М Костюк Е-Г Русе | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Я Сізікова Я Ван | 6 | 7 | Я Сізікова Я Ван | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
Alt | Т Корпач Б Схофс | 3 | 5 | М Костюк Е-Г Русе | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Б Аддадж Мая І Мартінс | 5 | 3 | 2 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
І Хромачова К Рахімова | 7 | 6 | І Хромачова К Рахімова | 64 | 6 | 5 | |||||||||||||||||||
М Андреєва А Потапова | 2 | 5 | 2 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 77 | 3 | 7 | ||||||||||||||||||
2 | Г Дабровскі Е Рутліфф | 6 | 7 |
Посів проводився на основі парного рейтингу WTA за 24 червня 2024.
Країна | Тенісистка | Країна | Тенісистка | Місце в рейтингу | Номер посіву |
---|---|---|---|---|---|
Сє Шувей | Елісе Мертенс | 3 | 1 | ||
Габріела Дабровскі | Ерін Рутліфф | 7 | 2 | ||
Ніколь Меліхар-Мартінес | Еллен Перес | 19 | 3 | ||
Катержина Сінякова | Тейлор Таунсенд | 28 | 4 | ||
Сара Еррані | Ясмін Паоліні | 29 | 5 | ||
Демі Схюрс | Луїза Стефані | 29 | 6 | ||
Керолайн Долегайд | Дезіре Кравчик | 30 | 7 | ||
Барбора Крейчикова | Лаура Зігемунд | 32 | 8 | ||
Людмила Кіченок | Єлєна Остапенко | 37 | 9 | ||
Маріє Боузкова | Сара Соррібес Тормо | 43 | 10 | ||
Коко Гофф | Джессіка Пегула | 55 | 11 | ||
Чжань Хаоцін | Вероніка Кудерметова | 62 | 12 | ||
Джуліана Ольмос | Олександра Панова | 66 | 13 | ||
Софія Кенін | Бетані Маттек-Сендс | 67 | 14 | ||
Ейджа Мухаммад | Алділа Сутдж'яді | 67 | 15 | ||
Ульрікке Ейкері | Інгрід Ніл | 73 | 16 |
- Крістіна Букша / Моніка Нікулеску > їх замінили Крістіна Букша / Хібіно Нао
- ↑ Hsieh, Strycova win 2nd Wimbledon doubles title. ESPN (англ.). 16 July 2023. Процитовано 24 June 2024.
- ↑ Tingue, Jess. Barbora Strycova's final ride ends in 2023 US Open mixed doubles quarterfinals. US Open. Процитовано 24 June 2024.
|