Тур WTA 2006 — Вікіпедія
Деталі | |
---|---|
Період | 30 грудня 2005 – 6 листопада 2006 |
За ліком | 36 |
Турнірів | 61 |
Категорії | Grand Slam (4) Фінал WTA WTA Tier I (10) WTA Tier II (15) WTA Tier III (17) WTA Tier IV (14) |
Досягнення | |
Найбільше титулів | Жустін Енен (6) |
Найбільше фіналів | Жустін Енен (9) |
Лідер за призовими | Жустін Енен (US$4,204,810) |
Лідер рейтингу | Жустін Енен (3,998) |
Нагороди | |
Гравець року | Амелі Моресмо |
Найбільший прорив року | Єлена Янкович |
Новачок року | Агнешка Радванська |
Повернення року | Мартіна Хінгіс |
← 2005 2007 → |
WTA Tour — престижний тенісний турнір, що організовується Жіночою тенісною асоціацією.
Тиждень | Турнір | Кат. | Переможець | Фіналіст | Півфіналісти | Чвертьфіналісти |
---|---|---|---|---|---|---|
6 березня | Pacific Life Open Індіан-Веллс, США | I кат. | Марія Шарапова 6-1, 6-2 | Олена Дементьєва | Жустін Енен Мартіна Хінгіс | Хісела Дулко Ана Іванович Ана-Лена Гронефілд Дінара Сафіна |
Реймонд / Стосур 6-2, 7-5 | Паскуаль / Шоннесі | |||||
20 березня | NASDAQ-100 Open Маямі, США | I кат. | Світлана Кузнецова 6-4, 6-3 | Марія Шарапова | Амелі Моресмо Тетяна Головін | Надія Петрова Аї Сугіяма Анастасія Мискіна Чжен Цзє |
Реймонд / Стосур 6-4, 7-5 | Хубер / Навратілова |
Тиждень | Турнір | Кат. | Переможець | Фіналіст | Півфіналісти | Чвертьфіналісти |
---|---|---|---|---|---|---|
3 квітня | Bausch & Lomb Championships Амелія Ісланд, США | II кат. | Надія Петрова 6-4, 6-4 | Франческа Ск'явоне | Луціє Шафарова Світлана Кузнецова | Вірхінія Руано Паскуаль Джил Крайбас Ана-Лена Гронефілд Патті Шнідер |
Асагое / Среботнік 6-2, 6-4 | Хубер / Мірза | |||||
10 квітня | Family Circle Cup Чарльстон, США | I кат. | Надія Петрова 6-3, 4-6, 6-1 | Патті Шнідер | Жустін Енен Ана-Лена Гронефілд | Дінара Сафіна Наталі Деші Світлана Кузнецова Каталіна Кастаньо |
Реймонд / Стосур 3-6, 6-1, 6-1 | Паскуаль / Шоннесі |
Тиждень | Турнір | Кат. | Переможець | Фіналіст | Півфіналісти | Чвертьфіналісти |
---|---|---|---|---|---|---|
11 вересня | Wismilak International Балі, Індонезія | III кат. | Світлана Кузнецова 7-5, 6-2 | Маріон Бартолі | Ліндсі Девенпорт Патті Шнідер | Северін Бремонд Hana Šromová Ольга Пучкова Мелінда Цінк |
Davenport / Мораріу 6-3, 6-4 | Grandin / Musgrave | |||||
18 вересня | China Open Пекін, Китай | II кат. | Світлана Кузнецова 6-4, 6-0 | Амелі Моресмо | Єлена Янкович Peng Shuai | Ліндсі Девенпорт Надія Петрова Аї Сугіяма Лі Na |
Паскуаль / Суарес 6-2, 6-4 | Чакветадзе / Весніна | |||||
18 вересня | Sunfeast Open Калькута, Індія | III кат. | Мартіна Хінгіс 6-0, 6-4 | Ольга Пучкова | Саня Мірза Iroda Tulyaganova | Тамарін Танасугарн Араван Резаї Альберта Бріянті Алла Кудрявцева |
Хубер / Mirza 6-4, 6-0 |