Dyskusja wikipedystki:Ala z – Wikipedia, wolna encyklopedia
Hmm, zauważyłem że co do niektórych stwierdzeń brak przypisów. Picus viridis Odpowiedz zoilowi 21:48, 2 cze 2011 (CEST)
Zdjęcie
[edytuj kod]Witam. Tytuł tego zdjęcia - Zagrody gmina Zarzyn jest nieodpowiedni. Powinno być Zagrody gmina Garbów. W opisie można dodać powiat lubelski. Dziękuję i pozdrawiam. --Agronom (dyskusja) 22:11, 9 lis 2011 (CET)
Tablice projektu Karola Tchorka
[edytuj kod]Cześć! Mam pytanko - czy robiłaś może zdjęcie innych tablic wg projektu Karola Tchorka (jak np. ta)? Pytam, bo niedawno znalazłem ich kilka na Commons, a wkrótce po tym, jak utworzyłem kategorię została ona szybko uzupełniona o ok. 25-30 kolejnych :) . Happa planuje sfotografowanie pozostałych, ale pomyślałem, że może ktoś już to zrobił. Jakbyś wiedziała o kolejnych zdjęciach, to daj znać. Pozdrowienia! TR (dyskusja) 23:34, 27 lis 2011 (CET)
Witam
[edytuj kod]Natrafiłem na commons na ten plik, jeśli możesz, to skasuj go, bo jest wyjątkowo dziadowski, a jego autor powinien się wstydzić. Pozdrawiam --regan1973 (dyskusja) 08:09, 6 gru 2011 (CET)
Zlot pod Syrenką
[edytuj kod]W Warszawie przebywa obecnie Wikimedianin z Filipin :) . Skontaktować się z nim? Pozdrawiam! TR (dyskusja) 17:17, 14 gru 2011 (CET)
Stworzony przez Ciebie artykuł Katapulta błotnych kul został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Hoa binh (dyskusja) 11:01, 16 sty 2012 (CET)
11-lecie
[edytuj kod]W podziękowaniu za organizację 11-lecia wikipedii. Janczuk d'un jour pour attendre 20:24, 19 sty 2012 (CET) |
Prośba o zmianę nazwy pliku na Commons
[edytuj kod]Witam! Wiem, że masz możliwość zmiany nazwy pliku na Commons. Wrzuciłem tam fotkę, ale pomyliłem imię osoby, która na nim jest. Chciałbym poprosić o zmianę nazwy pliku. Chodzi o plik:
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Alaksandr_Aksamit.JPG
Prosiłbym o zmianę nazwy z Alaksandr_Aksamit.JPG na Mikałaj_Aksamit.JPG
Dziękuję! Bladyniec (dyskusja) 15:38, 26 sty 2012 (CET)
Hej. Podmieniłem Twoją fotkę w infoboksie, mam nadzieję, że nie masz nic przeciw. ;) CLI (dyskusja) 21:59, 9 lut 2012 (CET)
Polistyren
[edytuj kod]Cześć! Piszę w sprawie ilustracji polistyrenu. Pierwsze dwie wersje wyglądają dobrze, a z trzecią coś się stało, ale nie wiem czy druga jest poprawna, więc nie chcę sam mieszać. Mogłabyś się temu przyjrzeć? Pozdrawiam / Alkamid (dyskusja) 20:03, 18 kwi 2012 (CEST)
Prośba o zmiany nazw plików na Commons.
[edytuj kod]Witam. Chciałbym prosić o zmianę nazwy dwóch moich zdjęć na Commons. Chodzi mi o zachowanie systematyki nazewniczej.
Ten plik: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andrej_Takindang_Solidarni2012_1.JPG
chciałbym przemianować na: File:Solidarni z Białorusią 2012 Warszawa 13.JPG
oraz
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andrej_Takindang_Solidarni2012_2.JPG
chciałbym przemianować na: File:Solidarni z Białorusią 2012 Warszawa 14.JPG
Dziękuję za pomoc! Bladyniec (dyskusja) 18:52, 2 maj 2012 (CEST)
Właśnie powstał Wikiprojekt:Fotografia. Jeśli interesujesz się robieniem zdjęć i chcesz wspierać swoimi fotografiami Wikipedię, zapraszam do współpracy. :) -- CLI (dyskusja) 10:27, 21 maj 2012 (CEST)
Wikiekspedycja 2012
[edytuj kod]Hej. Właśnie utworzyłem stronę związaną z naszą ekipą Wikiekspedycji 2012 – zapraszam do dodania do obserwowanych. ;) -- CLI (dyskusja) 21:46, 10 cze 2012 (CEST)
- Cześć. Nie dostałem jeszcze od Ciebie potwierdzenia lub odmowy udziału w tegorocznej Wikiekspedycji. Mogłabyś się ustosunkować? ;) -- CLI (dyskusja) 20:52, 17 cze 2012 (CEST)
Miau :). Przeniosłam stronę tutaj, literówka była w tytule. Pozdr. Maire ♣ 16:51, 17 cze 2012 (CEST)
Zdjęcie nagrobka Bolesława Bieruta
[edytuj kod]Podmieniłem Twoje zdjęcie nagrobka Bolesława Bieruta na to, które ilustrowało ten artykuł wcześniej. Obecne zdjęcie jest dwukrotnie wyższej rozdzielczości, wykonane z podobnej perspektywy. Mam nadzieję, że nie stanowi to problemu. Jeśli jednak uznasz, że to właśnie Twoje zdjęcie powinno ilustrować ten artykuł przywróć poprzednią wersję. Pozdrawiam Cezary_p 17:07, 20 cze 2012 (CEST)
Thank You for the Wikipedia Picture
[edytuj kod]Hello, My name is Duane Hurst and I recently made a free (non-commercial) English web site to share information with people. I added links to your Wikipedia/Wikimedia freeware picture (http://en.wikipedia.org/wiki/File:Greece_Mount_Olympus_(1).jpg). I also gave credit to you on my web pages for your work. Thank you for sharing with the public. My website is:
http://www.freeenglishsite.com/
I add pictures such as yours to one of the following major sections of my site: 1. World section - contains information and over 10,000 images of every world country and territory. Link at: http://www.freeenglishsite.com/world/index.htm
2. USA section - contains information and images of every USA state and territory. Link at: http://www.freeenglishsite.com/world/usa/index.htm
3. English section - "Mel and Wes" lessons in conversation format. Stories are located in various USA states and world countries such as China, England, Germany, Japan, Mexico and Thailand. Each lesson has many slang terms and idioms, which I link to my Slang Dictionary. This eventually will have over 5,000 terms. Currently, it has about 3,000 slang and idioms. I regularly add new lessons and slang terms. Link at: http://www.freeenglishsite.com/english/lessons/index.htm Slang Dictionary link at: http://www.freeenglishsite.com/english/slang/Eslang_a.htm
Prior to retirement, I taught English at several private and public universities in the United States.
Please share this free site with your friends. I hope all will enjoy the pictures and find the English information useful. Sincerely, Duane Hurst in Utah, USA
Email address: [email protected] --65.130.192.79 (dyskusja) 17:31, 18 gru 2012 (CET)
Witam!
Widziałem, że pracowałaś przy ww. artykule i że zajmujesz się też Warszawą, dlatego zwracam się do Ciebie ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi informacji o Magdalenie Gessler.
Konkretnie chodzi mi o następujące stwierdzenia: "Należy do Kościoła Prawosławnego. Jej ojcem chrzestnym był Ryszard Kapuściński." Przypis jest przy drugim zdaniu i podane źródło potwierdza informację o Kapuścińskim. Natomiast nigdzie nie znalazłem potwierdzenia dla zdania pierwszego. W dodatku z zestawienia tych zdań odniosłem wrażenie, że i Kapuściński był prawosławny i to on wprowadził M. Gessler do Cerkwi. Wg mojej wiedzy Kapuściński pochodził z rodziny katolickiej, ale może się mylę.
Przeredagowałem ten fragment, uściślając, co się dało, ale wyrzuciłem stwierdzenie o przynależności do Kościoła prawosławnego. Boję się jednak, że usunąłem prawdziwą informację, która w kontekście niegdysiejszych planów na temat ślubu w cerkwi, pragnienia religijnej ceremonii i zainteresowania prawosławiem jest prawdopodobna. Natknąłem się nawet na następujące stwierdzenie na forum z 15.04.2011: Gessler przeszła na prawosławie kilka lat temu. Biorąc pod uwagę poziom zamieszczonej tam dyskusji, nie mogę jednak uznać tego za dowód.
Byłbym wdzięczny, gdybyś zerknęła na artykuł i ewentualnie uściśliła, w jakim obrządku chrzcił M. Gessler R. Kapuściński i czy bohaterka artykułu jest członkinią Cerkwi czy tylko się interesuje.
Pozdrawiam serdecznie. --Kynikos (res.) 06:24, 30 gru 2012 (CET)
Ad:Pielęgniarstwo
[edytuj kod]Cześć Alu z, to chyba do Ciebie: Wikipedia:Zgłoś błąd w artykule#Pielęgniarstwo. Pozdrawiam, Michał Ski (dyskusja) 21:29, 15 sty 2013 (CET)
Witaj! Piszę do Ciebie, bo masz przyciski tu i na wikinews ;) Myślę, że warto to hasło wyeksportować do wikinews :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 15:12, 1 kwi 2013 (CEST)
Tydzień Medycyny
[edytuj kod]Zaproszenie do Wikiprojektu Tygodnie tematyczne Drogi Wikipedysto! W imieniu uczestników Wikiprojektu Tygodnie tematyczne mam zaszczyt zaprosić Cię do uczestnictwa w Tygodniu Medycyny. Jeśli jesteś chętny do pomocy, dopisz się proszę do uczestników tego tygodnia. |
Zapraszam, Marycha80 (dyskusja) 17:19, 11 sty 2014 (CET)
głos
[edytuj kod]Proszę podziękować Pablo000 za usuniecie artykułu Józef Saturn. Proponuje aby jeszcze usunął hasło Wojciech Jaruzelski bo dla mnie jest on jednym z podrzędnych propagatorów i utrwalaczy zbrodniczego systemu komunistycznego w Polsce, który od 1997 roku został uznany za totalitarny i zakazany w Polsce (patrz komunizm).
Informacja dotyczy pozostałych zakładów karnych ujętych w zgłoszeniu. Nonander (dyskusja) 11:07, 4 sty 2015 (CET)
Przypomnienie o możliwości utraty uprawnień
[edytuj kod]Droga Wikipedystko!
Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorką polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji do 7 grudnia 2017, godz. 23:04:38 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.
Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie.
Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 23:04, 23 lis 2017 (CET)
Palomena nymphs?
[edytuj kod]Hi Alina,
you have two images of Palomena nymphs on wikimedia commons that are named as Palomena viridissima:
May I inquire how you came to ID these as P. viridissima and not the much more common P. prasina?
To my knowledge there are no stable characters known (yet) to separate the nymphs of these two species reliably (other than raising them to adulthood and identifying the resulting imago). Did you document the nymphs in your images to adulthood and if so, do you maybe have images of the resulting imago?
Thanks in advance for clearing this up :o)
Cheers, Arp (Arp (dyskusja) 11:41, 12 wrz 2019 (CEST))
Stworzony przez Ciebie artykuł Beughelbal został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Hoa binh (dyskusja) 12:26, 29 mar 2020 (CEST)
Stworzony przez Ciebie artykuł Tapdori został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Hoa binh (dyskusja) 12:37, 29 mar 2020 (CEST)
Rezygnacja z pełnienia funkcji
[edytuj kod]Cześć. Mimo że formalnie spełniasz kryteria pozwalające na zachowanie uprawnień, chciałbym poprosić Cię o rozważenie rezygnacji z funkcji administratora. Twój wkład w projekt w ostatnich 7 latach prezentuje się następująco: 2013: 11 edycji, 2014: 20 edycji, 2015: 8 edycji, 2016: 11 edycji, 2017: 2 edycje, 2018: 1 edycja, 2019: 4 edycje, 2020: na razie 1 edycja. Statystyki użycia uprawnień wyglądają nie lepiej. Jak na administratora wygląda to fatalnie, podtrzymujesz fikcję. Uprawnień udzielamy bezterminowo, ale czemuś jednak powinny służyć. Wycinek z leadu hasła Wikipedia:Administratorzy: "Administratorzy (zwani niekiedy sysopami) – grupa zaangażowanych i godnych zaufania użytkowników, którzy decyzją społeczności otrzymali dodatkowe uprawnienia.". Niezaangażowany administrator to oksymoron. Jest wiele osób, które uważają, że administratorów jest za dużo, bo patrzą na ich listę i przez to nie chcą dać szansy nowym osobom. Nikt nie zgłaszał braku zaufania do Ciebie, jesteś szanowaną użytkowniczką. Jeśli kiedyś powrócisz do normalnego edytowania, na pewno odzyskasz uprawnienia. Ten wpis to nie złośliwość z mojej strony, tylko efekt troski o projekt. Proszę, weź pod uwagę moje słowa. Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 15:58, 8 cze 2020 (CEST)
- Popieram Mathieu Mars tu, patrząc na zaangażowanie od tej daty.
- Ukłony,
- Zezen (dyskusja) 18:23, 8 sty 2021 (CET)
Stworzony przez Ciebie artykuł Doddart został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Hoa binh (dyskusja) 10:56, 18 cze 2021 (CEST)
How we will see unregistered users
[edytuj kod]Cześć!
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś administratorem w jednym z projektów Wikimedia.
Obecnie, kiedy ktoś edytuje stronę, nie będąc zalogowanym, w historii wyświetla się jego adres IP. Jak być może już wiesz, nie będziemy mogli tego robić w przyszłości. Jest to decyzja prawników Fundacji Wikimedia, spowodowana zmianami w przepisach o ochronie prywatności w internecie.
Zamiast adresu IP będziemy wyświetlać maskowaną tożsamość. Ty jako administratorka będziesz nadal mogła zobaczyć oryginalne IP. Utworzymy nowe uprawnienie, przeznaczone dla osób, które potrzebują widzieć pełen adres, aby walczyć z wandalizmami, spamem itp. bez uprawnień administratorskich. Patrolujący będą mogli zobaczyć fragment IP również bez tego uprawnienia. Pracujemy również nad lepszymi narzędziami, wspierającymi w walce przeciwko nadużyciom.
Jeśli jeszcze o naszych działaniach nie oczytałaś, możesz się z nimi zapoznać na Meta. Aby nie przegapić technicznych zmian na wiki, możesz zasubskrybować cotygodniowe wydania Tech News.
Mamy dwa pomysły na implementację maskowania adresów IP. Chętnie poznamy twoją opinię. Daj nam znać na stronie dyskusji, co sądzisz na ich temat i tego, który pomysł się sprawdzi lepiej na twojej wiki, teraz i w przyszłości. Możesz napisać w swoim języku. Sugestie są dostępne od października, a ostateczną decyzję podejmiemy po 17 stycznia.
Dziękujemy. /Johan (WMF)
19:18, 4 sty 2022 (CET)
Stworzony przez Ciebie artykuł Willa Wandy Fiszer w Warszawie został zgłoszony do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Autor tego zgłoszenia ma wątpliwości co do jakości lub encyklopedyczności Twojego artykułu. Jeśli uważasz, że ten artykuł nie powinien zostać skasowany, odnieś się do uwag zawartych w zgłoszeniu. |
Boston9 (dyskusja) 22:08, 6 lip 2022 (CEST)
Przypomnienie o możliwości utraty uprawnień
[edytuj kod]Droga Wikipedystko!
Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali edycji w głównej przestrzeni nazw w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorką polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to edycjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku edycji w przestrzeni głównej Wikipedii do 5 lutego 2023, godz. 23:57:43 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.
Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie.
Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 21:32, 22 sty 2023 (CET)
Przypomnienie o możliwości utraty uprawnień
[edytuj kod]Droga Wikipedystko!
Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorką polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji do 3 lipca 2023, godz. 04:29:03 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.
Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie.
Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 12:23, 18 cze 2023 (CEST)
Rekord Guinnessa może być nasz! Dołącz do uczestników wyjątkowego edytonu!
[edytuj kod]Dzień dobry!
Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do wyjątkowego uczczenia 22 urodzin Polskiej Wikipedii! 26 września rozpocznie się w Warszawie 100-godzinny edyton, którego celem jest pobicie rekordu Guinnessa w długości edytowania. Na stronie Wikipedia:Rekord Guinnessa 2023 przedstawiliśmy szczegóły wydarzenia. Jeśli masz ochotę dołączyć, choćby na kilka godzin, to świetnie! Teraz zbieramy deklaracje TUTAJ.
Zapewniamy nocleg, wyżywienie, dyplom uczestnictwa oraz upominki, możemy również pomóc w organizacji podróży. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące organizacji tego wydarzenia, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja, 20:56, 21 sie 2023 (CEST)
Mała dygresja
[edytuj kod]Hej, miło widzieć Cię z powrotem na OZ-ach :) Karol739 (dyskusja) 01:13, 10 lip 2024 (CEST)
Projekt wsparcia administratorów WMPL – zaproszenie
[edytuj kod]Cześć! Piszę do Ciebie, bo jesteś jednym z administratorów Wikipedii, a stowarzyszenie Wikimedia Polska podejmuje starania na rzecz wsparcia tego grona użytkowników. Dlatego chciałbym zaprosić Cię na spotkanie rozpoczynające Projekt admiński WMPL, które odbędzie się 22 lipca o 20:00 i potrwa godzinę. W ramach projektu odbędzie się kilka zdalnych warsztatów oraz jesienny stacjonarny Camp Admiński.
Wspomniane spotkanie posłuży jako przestrzeń do przedstawienia Wam planów na najbliższy czas, związanych ze wspieraniem administratorów i administratorek, ale również będzie miejscem, gdzie można opowiedzieć o swoich potrzebach bądź pomysłach na to, jak efektywnie pomagać administratorom.
Bieżące informacje o projekcie będą się pojawiały na admin-wiki. Tam też znajdzie się link, pozwalający na dołączenie do spotkania. Zachęcam do śledzenia tamtej strony, a także do proponowania na niej swoich pomysłów na aktywności i spotkania z ekspertami, które Wam się mogą przydać.
Przy okazji, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, zachęcam do założenia konta na wiki administratorów. Jest to prywatna wiki, gdzie administratorzy i administratorki mogą się konsultować przed podjęciem decyzji, a także przechowywać materiały, które z różnych przyczyn nie powinny być dostępne publicznie w Wikipedii. Reaktywowana została również lista dyskusyjna administratorów – na nią również można się zapisywać.
Pozdrawiam i do zobaczenia,
koordynator projektu admińskiego
Msz2001 (dyskusja) 20:24, 13 lip 2024 (CEST)
Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2024
[edytuj kod]Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory trwają do 23:59 we wtorek 17 września 2024.
Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty, takie jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF złożone z 12 wolontariuszy. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.
W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 12 kandydatów z całego świata, 3 z nich ubiega się o reelekcję. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem. Dostępne są również „przewodniki” napisane przez członków społeczności.
Do głosowania uprawnionych jest prawie 120 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 17 września 2024. Zagłosuj przez link na meta.
Jeśli już zagłosowałaś, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.
Więcej informacji – Oddaj swój głos w wyborach!
komunikat wysłany przez Msz2001 (dyskusja) 11:47, 15 wrz 2024 (CEST)
Zaproszenie na Camp Admiński (przypomnienie)
[edytuj kod]Cześć!
Jeszcze tylko do środy, 30 października można zapisywać się na Camp Admiński. Ponieważ jesteś administratorką, chciałbym Cię zaprosić do udziału w Campie.
Wikimedia Polska przygotowało dla administratorów i administratorek m.in. warsztaty ze Stowarzyszeniem Demagog nt. przeciwdziałania dezinformacji i warsztaty z metody „komunikacja bez przemocy” (NVC). Oprócz tego, znajdzie się przestrzeń na integrację oraz – oczywiście – bycie razem, zwykłe rozmowy o wiki, czy o czym kto lubi.
Camp odbędzie się w dniach 15–17 listopada w Serocku, a opłata konferencyjna za udział wynosi 100 złotych. Więcej informacji można znaleźć na wiki WMPL. W razie pytań, zapraszam do kontaktu (ze mną, Gosią Gramatnikowską lub Markiem Lewandowskim).
Przy okazji, zapraszam też na webinar o motywacji i radzeniu sobie z konfliktami, 6 listopada w godz. 19:00–21:00. (Link zostanie w nadchodzących dniach zamieszczony na admin-wiki).
Pozdrawiam, Msz2001 (dyskusja) 16:15, 28 paź 2024 (CET) (asystent projektu wsparcia administratorów)
Zaproszenie do udziału w badaniu
[edytuj kod]Witamy!
Fundacja Wikimedia prowadzi badanie Wikipedystów, aby lepiej zrozumieć, co skłania administratorów do zaangażowania się w tworzenie Wikipedii i jakie czynniki mają wpływ na utrzymanie ich zainteresowania. Wyniki badania pomogą nam w poprawie doświadczeń Wikipedystów oraz rozwiązaniu wspólnych problemów i potrzeb. Zidentyfikowaliśmy cię jako dobrego kandydata do udziału w tym badaniu i będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety.
Nie musisz być administratorem, aby wziąć udział.
Wypełnienie ankiety zajmuje około 10–15 minut. Więcej informacji o badaniu znajdziesz na jego stronie Meta, gdzie dostępna jest też polityka prywatności.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasze dane kontaktowe znajdziesz na stronie Meta projektu.
Z pozdrowieniami