Mistrzostwa Europy w Rugby 7 Kobiet 2014 – Wikipedia, wolna encyklopedia
| |||
Szczegóły | |||
Organizacja | |||
---|---|---|---|
Termin | 7–28 czerwca 2014 | ||
Zwycięzca |
Mistrzostwa Europy w Rugby 7 Kobiet 2014 – dwunaste mistrzostwa Europy w rugby 7 kobiet, oficjalne międzynarodowe zawody rugby 7 o randze mistrzostw kontynentu organizowane przez FIRA-AER mające na celu wyłonienie najlepszej żeńskiej reprezentacji narodowej w tej dyscyplinie sportu w Europie. Zostały rozegrane w formie czterech turniejów w trzech hierarchicznie ułożonych dywizjach w okresie od 7 do 28 czerwca 2014 roku. W walce o tytuł mistrzowski brało udział dwanaście zespołów, pozostałe europejskie drużyny, które przystąpiły do rozgrywek, występowały w niższych dywizjach, pomiędzy wszystkimi trzema istnieje system awansów i spadków.
Tytuł mistrzowski obroniły reprezentantki Rosji, w obydwu turniejach goszcząc w finale[1][2].
Informacje ogólne
[edytuj | edytuj kod]Mistrzostwa zostały rozegrane w formie czterech turniejów – dwóch w Women's Sevens Series oraz po jednym dla pozostałych klas rozgrywkowych. W każdym z nich brało udział dwanaście zespołów liczących maksymalnie dwanaście zawodniczek. Turniej najniższej dywizji został rozegrany w dniu 28 czerwca w Wilnie, Dywizja A rywalizowała zaś w Bergen 7–8 czerwca. Mistrzem Europy zostawała natomiast drużyna, która po rozegraniu dwóch turniejów – w Moskwie (7–8 czerwca) i Brive-la-Gaillarde (14–15 czerwca) – zgromadziła najwięcej punktów, które były przyznawane za zajmowane w nich miejsca.
Pomiędzy dywizjami istnieje system awansów i spadków – po zakończonym sezonie dwie najsłabsze reprezentacje z Women's Sevens Series oraz Dywizji A zostały relegowane do niższych klas rozgrywkowych, a ich miejsce zajęli finaliści zawodów odpowiednio Dywizji A oraz Dywizji B.
Dywizja B (Wilno)
[edytuj | edytuj kod]Awans do Dywizji A uzyskały finalistki zawodów[3].
Faza grupowa
[edytuj | edytuj kod]Grupa A
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Litwa | 2 | 2 | 0 | 0 | 34 | 19 | +15 | 6 | Cup |
2. | Słowacja | 2 | 1 | 0 | 1 | 36 | 34 | +2 | 4 | Plate |
3. | Austria | 2 | 0 | 0 | 2 | 22 | 39 | -17 | 2 | Bowl |
28 czerwca 2014 09:00 | Austria | 7 - 15 | Litwa | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 10:58 | Słowacja | 12 - 19 | Litwa | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 12:56 | Austria | 15 - 24 | Słowacja | Wilno |
Relacja |
Grupa B
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Węgry | 2 | 2 | 0 | 0 | 90 | 0 | +90 | 6 | Cup |
2. | Luksemburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 22 | 47 | -25 | 4 | Plate |
3. | Serbia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 65 | -65 | 2 | Bowl |
28 czerwca 2014 09:22 | Węgry | 43 - 0 | Serbia | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 11:20 | Luksemburg | 22 - 0 | Serbia | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 13:18 | Węgry | 47 - 0 | Luksemburg | Wilno |
Relacja |
Grupa C
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Izrael | 2 | 2 | 0 | 0 | 58 | 0 | +58 | 6 | Cup |
2. | Turcja | 2 | 1 | 0 | 1 | 29 | 10 | +19 | 4 | Plate |
3. | Słowenia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 77 | -77 | 2 | Bowl |
28 czerwca 2014 09:44 | Izrael | 48 - 0 | Słowenia | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 11:42 | Turcja | 29 - 0 | Słowenia | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 13:40 | Izrael | 10 - 0 | Turcja | Wilno |
Relacja |
Grupa D
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Łotwa | 2 | 2 | 0 | 0 | 46 | 19 | +27 | 6 | Cup |
2. | Malta | 2 | 1 | 0 | 1 | 35 | 22 | +13 | 4 | Plate |
3. | Bułgaria | 2 | 0 | 0 | 2 | 24 | 64 | -40 | 2 | Bowl |
28 czerwca 2014 10:06 | Łotwa | 36 - 12 | Bułgaria | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 12:04 | Malta | 28 - 12 | Bułgaria | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 14:02 | Łotwa | 10 - 7 | Malta | Wilno |
Relacja |
Faza pucharowa
[edytuj | edytuj kod]Bowl
[edytuj | edytuj kod]Półfinały | Finał | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Austria | 12 | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Bułgaria | 17 | |||||||
Bułgaria | 21 | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Serbia | 5 | |||||||
Serbia | 25 | |||||||
Słowenia | 0 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Austria | 48 | |||||||
Słowenia | 0 | |||||||
28 czerwca 2014 15:50 | Austria | 12 - 17 | Bułgaria | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 16:12 | Serbia | 25 - 0 | Słowenia | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 18:42 | Bułgaria | 21 - 5 | Serbia | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 18:20 | Austria | 48 - 0 | Słowenia | Wilno |
Relacja |
Plate
[edytuj | edytuj kod]Półfinały | Finał | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Słowacja | 0 | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Malta | 39 | |||||||
Malta | 26 | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Turcja | 12 | |||||||
Luksemburg | 0 | |||||||
Turcja | 33 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Słowacja | 24 | |||||||
Luksemburg | 5 | |||||||
28 czerwca 2014 16:34 | Słowacja | 0 - 39 | Malta | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 16:56 | Luksemburg | 0 - 33 | Turcja | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 19:28 | Malta | 26 - 12 | Turcja | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 19:06 | Słowacja | 24 - 5 | Luksemburg | Wilno |
Relacja |
Cup
[edytuj | edytuj kod]Półfinały | Finał | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Litwa | 15 | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Łotwa | 5 | |||||||
Litwa | 5 | |||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Węgry | 40 | |||||||
Węgry | 35 | |||||||
Izrael | 12 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
28 czerwca 2014 | ||||||||
Łotwa | 14 | |||||||
Izrael | 31 | |||||||
28 czerwca 2014 17:18 | Litwa | 15 - 5 | Łotwa | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 17:40 | Węgry | 35 - 12 | Izrael | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 20:14 | Litwa | 5 - 40 | Węgry | Wilno |
Relacja |
28 czerwca 2014 19:52 | Łotwa | 14 - 31 | Izrael | Wilno |
Relacja |
Klasyfikacja końcowa
[edytuj | edytuj kod]Miejsce | Reprezentacja | Uwagi |
---|---|---|
1 | Węgry | Awans do Dywizji A |
2 | Litwa | Awans do Dywizji A |
3 | Izrael | - |
4 | Łotwa | - |
5 | Malta | - |
6 | Turcja | - |
7 | Słowacja | - |
8 | Luksemburg | - |
9 | Bułgaria | - |
10 | Serbia | - |
11 | Austria | - |
12 | Słowenia | - |
Dywizja A (Bergen)
[edytuj | edytuj kod]Zawody zostały rozegrane na Fana Stadion[4], awans do EWSS uzyskały finalistki zawodów – Ukrainki i Szkotki[5][6].
Faza grupowa
[edytuj | edytuj kod]Grupa A
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Ukraina | 3 | 3 | 0 | 0 | 79 | 5 | +74 | 9 | Cup + Plate |
2. | Rumunia | 3 | 2 | 0 | 1 | 53 | 29 | +24 | 7 | Cup + Plate |
3. | Szwajcaria | 3 | 1 | 0 | 2 | 37 | 69 | -32 | 5 | Bowl |
4. | Norwegia | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 73 | -66 | 3 | Bowl |
07 czerwca 2014 10:00 | Ukraina | 22 - 0 | Norwegia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 11:06 | Szwajcaria | 10 - 24 | Rumunia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 13:00 | Ukraina | 19 - 5 | Rumunia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 14:06 | Szwajcaria | 27 - 7 | Norwegia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 16:00 | Rumunia | 24 - 0 | Norwegia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 17:06 | Ukraina | 38 - 0 | Szwajcaria | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
Grupa B
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Szkocja | 3 | 3 | 0 | 0 | 110 | 7 | +103 | 9 | Cup + Plate |
2. | Mołdawia | 3 | 1 | 0 | 2 | 39 | 55 | -16 | 5 | Cup + Plate |
3. | Finlandia | 3 | 1 | 0 | 2 | 24 | 53 | -29 | 5 | Cup + Plate |
4. | Chorwacja | 3 | 1 | 0 | 2 | 12 | 70 | -58 | 5 | Bowl |
07 czerwca 2014 10:22 | Szkocja | 36 - 0 | Finlandia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 11:28 | Mołdawia | 27 - 0 | Chorwacja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 13:22 | Szkocja | 36 - 0 | Chorwacja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 14:28 | Mołdawia | 5 - 17 | Finlandia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 16:22 | Chorwacja | 12 - 7 | Finlandia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 17:28 | Szkocja | 38 - 7 | Mołdawia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
Grupa C
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Gruzja | 3 | 2 | 0 | 1 | 61 | 17 | +44 | 7 | Cup + Plate |
2. | Czechy | 3 | 2 | 0 | 1 | 58 | 22 | +36 | 7 | Cup + Plate |
3. | Polska | 3 | 2 | 0 | 1 | 46 | 32 | +14 | 7 | Cup + Plate |
4. | Dania | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 99 | -94 | 3 | Bowl |
07 czerwca 2014 10:44 | Czechy | 36 - 0 | Dania | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 11:50 | Polska | 5 - 17 | Gruzja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 13:44 | Czechy | 12 - 5 | Gruzja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 14:50 | Polska | 24 - 5 | Dania | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 16:44 | Gruzja | 39 - 0 | Dania | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
07 czerwca 2014 17:50 | Czechy | 10 - 17 | Polska | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
Faza pucharowa
[edytuj | edytuj kod]Cup + Plate
[edytuj | edytuj kod]Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Szkocja | 20 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Finlandia | 10 | ||||||||||||
Szkocja | 14 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Rumunia | 7 | ||||||||||||
Czechy | 10 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Rumunia | 12 | ||||||||||||
Szkocja | 5 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Ukraina | 17 | ||||||||||||
Ukraina | 20 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Polska | 0 | ||||||||||||
Ukraina | 34 | Mecz o 3. miejsce | |||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Gruzja | 5 | 08 czerwca 2014 | |||||||||||
Gruzja | 14 | ||||||||||||
Rumunia | 12 | ||||||||||||
Mołdawia | 10 | ||||||||||||
Gruzja | 5 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 10:00 | Szkocja | 20 - 10 | Finlandia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 11:06 | Czechy | 10 - 12 | Rumunia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 10:22 | Ukraina | 20 - 0 | Polska | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 10:44 | Gruzja | 14 - 10 | Mołdawia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 13:50 | Szkocja | 14 - 7 | Rumunia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 14:12 | Ukraina | 34 - 5 | Gruzja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 17:12 | Szkocja | 5 - 17 | Ukraina | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 16:50 | Rumunia | 12 - 5 | Gruzja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Finlandia | 15 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Czechy | 0 | |||||||
Finlandia | 5 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Mołdawia | 10 | |||||||
Polska | 14 | |||||||
Mołdawia | 17 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Czechy | 22 | |||||||
Polska | 0 | |||||||
08 czerwca 2014 13:06 | Finlandia | 15 - 0 | Czechy | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 13:28 | Polska | 14 - 17 | Mołdawia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 16:20 | Finlandia | 5 - 10 | Mołdawia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 15:58 | Czechy | 22 - 0 | Polska | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
Bowl
[edytuj | edytuj kod]Półfinały | Finał | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Szwajcaria | 36 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Dania | 0 | |||||||
Szwajcaria | 25 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Norwegia | 0 | |||||||
Chorwacja | 0 | |||||||
Norwegia | 17 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Dania | 32 | |||||||
Chorwacja | 19 | |||||||
08 czerwca 2014 11:28 | Szwajcaria | 36 - 0 | Dania | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 11:50 | Chorwacja | 0 - 17 | Norwegia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 15:28 | Szwajcaria | 25 - 0 | Norwegia | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
08 czerwca 2014 15:06 | Dania | 32 - 19 | Chorwacja | Fana Stadion, Bergen |
Relacja |
Klasyfikacja końcowa
[edytuj | edytuj kod]Miejsce | Reprezentacja | Uwagi |
---|---|---|
1 | Ukraina | Awans do EWSS |
2 | Szkocja | Awans do EWSS |
3 | Rumunia | - |
4 | Gruzja | - |
5 | Mołdawia | - |
6 | Finlandia | - |
7 | Czechy | - |
8 | Polska | - |
9 | Szwajcaria | - |
10 | Norwegia | - |
11 | Dania | Spadek do Dywizji B |
12 | Chorwacja | Spadek do Dywizji B |
Pierwszy turniej EWSS (Moskwa)
[edytuj | edytuj kod]Faza grupowa
[edytuj | edytuj kod]Grupa A
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Rosja | 3 | 3 | 0 | 0 | 87 | 0 | +87 | 9 | Cup + Plate |
2. | Holandia | 3 | 2 | 0 | 1 | 79 | 22 | +57 | 7 | Cup + Plate |
3. | Włochy | 3 | 1 | 0 | 2 | 29 | 53 | -24 | 5 | Cup + Plate |
4. | Szwecja | 3 | 0 | 0 | 3 | 12 | 132 | -120 | 3 | Bowl |
07 czerwca 2014 10:00 | Rosja | 53 - 0 | Szwecja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 11:06 | Włochy | 0 - 29 | Holandia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 13:00 | Rosja | 22 - 0 | Holandia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 14:06 | Włochy | 29 - 12 | Szwecja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 16:00 | Holandia | 50 - 0 | Szwecja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 17:06 | Rosja | 12 - 0 | Włochy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
Grupa B
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Anglia | 3 | 3 | 0 | 0 | 99 | 12 | +87 | 9 | Cup + Plate |
2. | Portugalia | 3 | 1 | 0 | 2 | 24 | 43 | -19 | 5 | Cup + Plate |
3. | Irlandia | 3 | 1 | 0 | 2 | 34 | 59 | -25 | 5 | Cup + Plate |
4. | Belgia | 3 | 1 | 0 | 2 | 27 | 70 | -43 | 5 | Bowl |
07 czerwca 2014 10:22 | Anglia | 41 - 0 | Belgia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 11:28 | Irlandia | 7 - 10 | Portugalia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 13:22 | Anglia | 24 - 7 | Portugalia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 14:28 | Irlandia | 22 - 15 | Belgia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 16:22 | Portugalia | 7 - 12 | Belgia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 17:28 | Anglia | 34 - 5 | Irlandia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
Grupa C
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Francja | 3 | 3 | 0 | 0 | 91 | 12 | +79 | 9 | Cup + Plate |
2. | Hiszpania | 3 | 2 | 0 | 1 | 71 | 22 | +49 | 7 | Cup + Plate |
3. | Walia | 3 | 1 | 0 | 2 | 33 | 69 | -36 | 5 | Bowl |
4. | Niemcy | 3 | 0 | 0 | 3 | 21 | 113 | -92 | 3 | Bowl |
07 czerwca 2014 10:44 | Francja | 52 - 0 | Niemcy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 11:50 | Hiszpania | 26 - 5 | Walia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 13:44 | Francja | 29 - 7 | Walia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 14:50 | Hiszpania | 40 - 7 | Niemcy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 16:44 | Walia | 21 - 14 | Niemcy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
07 czerwca 2014 17:50 | Francja | 10 - 5 | Hiszpania | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
Faza pucharowa
[edytuj | edytuj kod]Cup + Plate
[edytuj | edytuj kod]Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Anglia | 29 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Irlandia | 0 | ||||||||||||
Anglia | 21 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Holandia | 5 | ||||||||||||
Holandia | 19 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Hiszpania | 0 | ||||||||||||
Anglia | 24 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Rosja | 20 | ||||||||||||
Rosja | 36 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Włochy | 7 | ||||||||||||
Rosja | 41 | Mecz o 3. miejsce | |||||||||||
08 czerwca 2014 | |||||||||||||
Portugalia | 0 | 08 czerwca 2014 | |||||||||||
Francja | 7 | ||||||||||||
Holandia | 10 | ||||||||||||
Portugalia | 8 | ||||||||||||
Portugalia | 7 | ||||||||||||
08 czerwca 2014 10:00 | Anglia | 29 - 0 | Irlandia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 11:06 | Holandia | 19 - 0 | Hiszpania | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 10:22 | Rosja | 36 - 7 | Włochy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 10:44 | Francja | 7 - 8 | Portugalia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 13:50 | Anglia | 21 - 5 | Holandia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 14:12 | Rosja | 41 - 0 | Portugalia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 17:12 | Anglia | 24 - 20 | Rosja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 16:50 | Holandia | 10 - 7 | Portugalia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
Półfinały | Finał | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Irlandia | 7 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Hiszpania | 12 | |||||||
Hiszpania | 0 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Francja | 19 | |||||||
Włochy | 0 | |||||||
Francja | 45 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Irlandia | 31 | |||||||
Włochy | 0 | |||||||
08 czerwca 2014 13:06 | Irlandia | 7 - 12 | Hiszpania | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 13:28 | Włochy | 0 - 45 | Francja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 16:20 | Hiszpania | 0 - 19 | Francja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 15:58 | Irlandia | 31 - 0 | Włochy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
Bowl
[edytuj | edytuj kod]Półfinały | Finał | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Walia | 38 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Szwecja | 0 | |||||||
Walia | 14 | |||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Belgia | 0 | |||||||
Belgia | 10 | |||||||
Niemcy | 5 | |||||||
Mecz o 3. miejsce | ||||||||
08 czerwca 2014 | ||||||||
Szwecja | 0 | |||||||
Niemcy | 57 | |||||||
08 czerwca 2014 11:28 | Walia | 38 - 0 | Szwecja | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 11:50 | Belgia | 10 - 5 | Niemcy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 15:28 | Walia | 14 - 0 | Belgia | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
08 czerwca 2014 15:06 | Szwecja | 0 - 57 | Niemcy | Sportiwnyj Gorodok, Moskwa |
Relacja |
Klasyfikacja końcowa
[edytuj | edytuj kod]Miejsce | Reprezentacja | Punkty |
---|---|---|
1 | Anglia | 20 |
2 | Rosja | 18 |
3 | Holandia | 15 |
4 | Portugalia | 14 |
5 | Francja | 12 |
6 | Hiszpania | 10 |
7 | Irlandia | 7 |
8 | Włochy | 6 |
9 | Walia | 4 |
10 | Belgia | 3 |
11 | Niemcy | 2 |
12 | Szwecja | 1 |
Drugi turniej EWSS (Brive)
[edytuj | edytuj kod]Faza grupowa
[edytuj | edytuj kod]Grupa A
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Francja | 3 | 3 | 0 | 0 | 65 | 7 | +58 | 9 | Cup + Plate |
2. | Anglia | 3 | 2 | 0 | 1 | 73 | 31 | +42 | 7 | Cup + Plate |
3. | Niemcy | 3 | 1 | 0 | 2 | 28 | 52 | -24 | 5 | Cup + Plate |
4. | Walia | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 83 | -76 | 3 | Bowl |
14 czerwca 2014 10:00 | Anglia | 33 - 7 | Niemcy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 11:06 | Francja | 29 - 0 | Walia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 13:18 | Anglia | 33 - 7 | Walia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 14:24 | Francja | 19 - 0 | Niemcy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 16:36 | Walia | 0 - 21 | Niemcy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 17:42 | Anglia | 7 - 17 | Francja | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
Grupa B
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Rosja | 3 | 3 | 0 | 0 | 91 | 7 | +84 | 9 | Cup + Plate |
2. | Hiszpania | 3 | 2 | 0 | 1 | 48 | 7 | +41 | 7 | Cup + Plate |
3. | Włochy | 3 | 1 | 0 | 2 | 45 | 67 | -22 | 5 | Cup + Plate |
4. | Szwecja | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 103 | -103 | 3 | Bowl |
14 czerwca 2014 10:22 | Rosja | 34 - 0 | Szwecja | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 11:28 | Hiszpania | 17 - 0 | Włochy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 13:40 | Rosja | 50 - 7 | Włochy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 14:46 | Hiszpania | 31 - 0 | Szwecja | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 16:58 | Włochy | 38 - 0 | Szwecja | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 18:04 | Rosja | 7 - 0 | Hiszpania | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
Grupa C
[edytuj | edytuj kod]Poz. | Drużyna | Mecze | Punkty | Pkt | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M | W | R | P | + | - | +/- | ||||
1. | Holandia | 3 | 3 | 0 | 0 | 83 | 10 | +73 | 9 | Cup + Plate |
2. | Portugalia | 3 | 2 | 0 | 1 | 26 | 29 | -3 | 7 | Cup + Plate |
3. | Belgia | 3 | 1 | 0 | 2 | 24 | 52 | -28 | 5 | Bowl |
4. | Irlandia | 3 | 0 | 0 | 3 | 15 | 57 | -42 | 3 | Bowl |
14 czerwca 2014 10:44 | Holandia | 33 - 5 | Belgia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 11:50 | Portugalia | 12 - 5 | Irlandia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 14:02 | Holandia | 33 - 5 | Irlandia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 15:08 | Portugalia | 14 - 7 | Belgia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 17:20 | Irlandia | 5 - 12 | Belgia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
14 czerwca 2014 18:26 | Holandia | 17 - 0 | Portugalia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
Faza pucharowa
[edytuj | edytuj kod]Cup + Plate
[edytuj | edytuj kod]Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Rosja | 38 | ||||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Niemcy | 5 | ||||||||||||
Rosja | 31 | ||||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Hiszpania | 7 | ||||||||||||
Anglia | 14 | ||||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Hiszpania | 19 | ||||||||||||
Rosja | 12 | ||||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Francja | 24 | ||||||||||||
Holandia | 29 | ||||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Włochy | 0 | ||||||||||||
Holandia | 0 | Mecz o 3. miejsce | |||||||||||
15 czerwca 2014 | |||||||||||||
Francja | 26 | 15 czerwca 2014 | |||||||||||
Francja | 26 | ||||||||||||
Hiszpania | 10 | ||||||||||||
Portugalia | 0 | ||||||||||||
Holandia | 17 | ||||||||||||
15 czerwca 2014 10:00 | Rosja | 38 - 5 | Niemcy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 11:06 | Anglia | 14 - 19 | Hiszpania | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 10:22 | Holandia | 29 - 0 | Włochy | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 10:44 | Francja | 26 - 0 | Portugalia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 13:56 | Rosja | 31 - 7 | Hiszpania | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 14:18 | Holandia | 0 - 26 | Francja | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 17:05 | Rosja | 12 - 24 | Francja | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |
15 czerwca 2014 16:43 | Hiszpania | 10 - 17 | Holandia | Stade Amédée Domenech, Brive-la-Gaillarde |
Relacja |