Australia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 – Wikipedia, wolna encyklopedia
Kod MKOl | AUS | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro | ||||||
Chorąży | ||||||
Liczba zawodników | 420 w 194 konkurencjach w 30 dyscyplinach | |||||
|
Australię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 reprezentowało 420 zawodników: 208 mężczyzn i 212 kobiet. Był to dwudziesty ósmy start reprezentacji Australii na letnich igrzyskach olimpijskich.
Zdobyte medale
[edytuj | edytuj kod]Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Rezultat | Data |
---|---|---|---|---|---|
Złoto | Mack Horton | Pływanie | 400 m stylem dowolnym mężczyzn | 3:41,55 | 6 sierpnia |
Złoto | Emma McKeon[1] Brittany Elmslie Bronte Campbell Cate Campbell Madison Wilson[2] | Pływanie | sztafeta 4 × 100 m stylem dowolnym kobiet | 3:30,65 | 6 sierpnia |
Złoto | Catherine Skinner | Strzelectwo | trap kobiet | 12 pkt | 7 sierpnia |
Złoto | Shannon Parry Sharni Williams Nicole Beck Gemma Etheridge Emma Tonegato Evania Pelite Charlotte Caslick Chloe Dalton Amy Turner Alicia Quirk Emilee Cherry Ellia Green | Rugby | turniej kobiet | W finale pokonały reprezentację Nowej Zelandii 24:17 | 8 sierpnia |
Złoto | Kyle Chalmers | Pływanie | 100 m stylem dowolnym mężczyzn | 47,58 | 10 sierpnia |
Złoto | Kim Crow | Wioślarstwo | jedynki kobiet | 7:21,54 | 13 sierpnia |
Złoto | Chloe Esposito | Pięciobój nowoczesny | kobiety | 1372 pkt | 19 sierpnia |
Złoto | Tom Burton | Żeglarstwo | klasa Laser | 73 pkt | 16 sierpnia |
Srebro | Madeline Groves | Pływanie | 200 m stylem motylkowym kobiet | 2:04,88 | 10 sierpnia |
Srebro | Leah Neale Emma McKeon[1] Bronte Barratt Tamsin Cook Jessica Ashwood[2] | Pływanie | sztafeta 4 × 200 m stylem dowolnym kobiet | 7:44,87 | 10 sierpnia |
Srebro | James McRae Karsten Forsterling Cameron Girdlestone Alexander Belonogoff | Wioślarstwo | czwórka podwójna mężczyzn | 6:07,96 | 11 sierpnia |
Srebro | Mitch Larkin | Pływanie | 200 m stylem grzbietowym mężczyzn | 1:53,96 | 11 sierpnia |
Srebro | Joshua Dunkley-Smith William Lockwood Josh Booth Alexander Hill | Wioślarstwo | czwórka bez sternika mężczyzn | 6:00,44 | 12 sierpnia |
Srebro | Jack Bobridge Michael Hepburn Alexander Edmondson Sam Welsford Callum Scotson | Kolarstwo torowe | wyścig mężczyzn na dochodzenie | 3:51,00 | 12 sierpnia |
Srebro | Emily Seebohm[1] Taylor McKeown Emma McKeon[1] Cate Campbell[1] Madison Wilson[2] Madeline Groves[2] Brittany Elmslie[2] | Pływanie | sztafeta 4 × 100 m stylem zmiennym kobiet | 3:55,00 | 13 sierpnia |
Srebro | Jason Waterhouse Lisa Darmanin | Żeglarstwo | Nacra 17 | 78 pkt | 16 sierpnia |
Srebro | Mathew Belcher Will Rayn | Żeglarstwo | klasa 470 mężczyzn | 58 pkt | 18 sierpnia |
Srebro | Nathan Outteridge Iain Jensen | Żeglarstwo | klasa 49er mężczyzn | 78 pkt | 18 sierpnia |
Srebro | Jared Tallent | Lekkoatletyka | chód na 50 km mężczyzn | 3:41:16 | 19 sierpnia |
Brąz | Alec Potts Ryan Tyack Taylor Worth | Łucznictwo | mężczyźni dryżynowo | W pojedynku o brązowy medal pokonali reprezentację Chin 6:2 | 6 sierpnia |
Brąz | Maddison Keeney Anabelle Smith | Skoki do wody | trampolina 3 m kobiet synchronicznie | 299,19 pkt | 7 sierpnia |
Brąz | James Roberts Kyle Chalmers James Magnussen Cameron McEvoy[1] Matthew Abood[2] | Pływanie | sztafeta 4 × 100 m stylem dowolnym mężczyzn | 3:11,37 | 7 sierpnia |
Brąz | Chris Burton Sam Griffiths Stuart Tinney Shane Rose | Jeździectwo | WKKW drużynowo | 175,30 pkt | 9 sierpnia |
Brąz | Emma McKeon | Pływanie | 200 m stylsem dowolnym kobiet | 1:54,92 | 9 sierpnia |
Brąz | Jessica Fox | Kajakarstwo górskie | K-1 kobiet | 102,49 pkt | 11 sierpnia |
Brąz | Dane Alex Bird-Smith | Lekkoatletyka | chód na 20 km mężczyzn | 1:19,37 | 12 sierpnia |
Brąz | Anna Meares | Kolarstwo torowe | keirin kobiet | 13 sierpnia | |
Brąz | Mitch Larkin Jake Packard David Morgan Kyle Chalmers[1] Cameron McEvoy[2] | Pływanie | sztafeta 4 × 100 m stylem zmiennym mężczyzn | 3:29,93 | 13 sierpnia |
Brąz | Ken Wallace Lachlan Tame | Kajakarstwo | K-2 1000 m mężczyzn | 3:12,593 | 11 sierpnia |
Skład kadry
[edytuj | edytuj kod]Badminton
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Pozycja | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | ||||
Matthew Chau Sawan Serasinghe | gra podwójna (m) | Lee Yoo 0:1 (14-21, 16-21) | Iwanow Sozonow 0:2 (16-21, 16-21) | Lee Tsai 0:2 (14-21, 19-21) | 4. | N/A | NQ | 9. | [3] | ||
Wendy Chen Hsuan-yu | gra pojedyncza (k) | Buranaprasertsuk 0:2(14-21, 15-21) | Foo Kune 0:2(16-21, 19-21) | N/A | 3. | NQ | 14. | [4] | |||
Robin Middleton Leanne Choo | mikst | Ahmad Natsir 0:2 (7-21, 8-21) | Chan Goh 0:2 (17-21, 15-21) | Issara Amitrapai 0:2 (13-21, 18-21) | 4. | N/A | NQ | 9. | [5] |
Boks
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Miejsce | |||
Daniel Lewis | waga średnia mężczyzn | Jabłoński W 2-1 | Meliqo‘ziyev P 0-3 | NQ | 9. | [6] | ||
Jason Whateley | waga ciężka mężczyzn | Nogueira P 0-3 | NQ | 17. | [7] | |||
Shelley Watts | waga lekka kobiet | N/A | Testa P 1-2 | NQ | 9. | [8] |
Gimnastyka
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Larrissa Miller | ćwiczenia wolne | 14,533 | 30. | NQ | [9] | |
ćwiczenia na poręczach | 12,733 | 67. | NQ |
Gimnastyka artystyczna
[edytuj | edytuj kod]Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyrząd | Razem | Miejsce | Przyrząd | Razem | Miejsce | |||||||||
H | B | C | R | H | B | C | R | |||||||
Danielle Prince | wielobój indywidualny | 14,500 | 15,250 | 15,716 | 15,550 | 61,016 | 25. | NQ | [10] |
Skoki na trampolinie
[edytuj | edytuj kod]Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Układ obowiązkowy | Układ dowolny | Kara | Razem | Pozycja | Trudność | Wykonanie | Lot | Kara | Łącznie | Pozycja | |||
Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | |||||
Blake Gaudry | mężczyźni | 49,525 | 55,925 | 105,450 | 13. | NQ | [11] |
Golf
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | Runda 4 | Łącznie | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Wynik | Wynik | Wynik | Wynik | Par | Pozycja | |||
Marcus Fraser | Mężczyźni | 63 | 69 | 72 | 72 | 276 | −8 | 5. | [12] |
Scott Hend | 74 | 69 | 71 | 71 | 285 | +1 | 39. | ||
Minjee Lee | kobiety | 69 | 67 | 73 | 67 | 276 | −8 | 7. | |
Su-Hyun Oh | 71 | 72 | 66 | 70 | 279 | −5 | 13. |
Hokej na trawie
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Turniej kobiet
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | kobiety | Wielka Brytania 1:2 | Stany Zjednoczone 1:2 | Indie 6:1 | Argentyna 1:0 | Japonia 2:0 | 3. | Nowa Zelandia 2:4 | NQ | 6. | [13] |
Turniej mężczyzn
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | mężczyźni | Nowa Zelandia 2:1 | Hiszpania 0:1 | Belgia 0:1 | Wielka Brytania 2:1 | Brazylia 9:0 | 3. | Holandia 0:4 | NQ | 6. | [14] |
Jeździectwo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
- Ujeżdżenie
Zawodnik | Koń | Konkurencja | Grand Prix | Grand Prix Special | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||||
Lyndal Oatley | Ujeżdżenie indywidualnie | Sandro Boy | 70,186 | 36. | NQ | [15] | |||
Mary Hanna | Boogie Woogie | 69,643 | 39. | NQ | |||||
Kristy Oatley | Du Soleil | 68,900 | 42. | NQ | |||||
Sue Hearn | Remmington | 65,343 | 54. | NQ | |||||
Lyndal Oatley Mary Hanna Kristy Oatley Sue Hearn | ujeżdżenie drużynowe | jak wyżej | 69,576 | 9. | NQ |
- Skoki przez przeszkody
Zawodnik | Konkurencja | Koń | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | Finał | Źródło | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Runda A | Runda B | Razem | |||||||||||||||
Błędy | Poz. | Błędy | Razem | Poz. | Błędy | Razem | Poz. | Błędy | Poz. | Błędy | Poz. | Błędy | Poz. | ||||
Edwina Tops-Alexander | Skoki indywidualnie | Linera Tequila | 0 | 1. | 5 | 5 | 26. | 4 | 9 | 23. | 0 | 1. | 4 | 4 | 9. | 9. | [15] |
Scott Keach | Fedor | 4 | 27. | Wyeliminowany | NQ | ||||||||||||
Matt Williams | Valinski S | 8 | 53. | 0 | 8 | 30. | 6 | 14 | 36. | 8 | 28. | DNF | |||||
James Paterson-Robinson | Amarillo | 8 | 53. | 9 | 17 | 53. | DNF | ||||||||||
Edwina Tops-Alexander Scott Keach Matt Williams James Paterson-Robinson | Skoki drużynowo | jak wyżej | N/A | 12 | 12. | NQ |
- WKKW
Zawodnik | Konkurencja | Koń | Ujeżdżenie | Cross country | Skoki (runda kwalifikacyjna) | Razem | Skoki (runda finałowa) | Finał | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chris Burton | indywidualnie | Santano II | 37,60 | 0,00 | 8,00 | 45,60 | 8,00 | 53,60 | 5. | [15] |
Shane Rose | CP Qualified | 42,50 | Wyeliminowany | NQ | ||||||
Sam Griffiths | Paulank Brockagh | 46,30 | 6,80 | 0,00 | 53,10 | 0,00 | 53,10 | 4. | ||
Stuart Tinney | Pluto Mio | 56,80 | 2,80 | 17,00 | 76,60 | 8,00 | 84,60 | 22. | ||
Chris Burton Shane Rose Sam Griffiths Stuart Tinney | drużynowo | jak wyżej | jak wyżej | N/A | 175,30 |
Judo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repasaże | Finał/ 3. miejsce | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Joshua Katz | −60 kg | BYE | Urozboyev P 000-100 | NQ | 17. | [16] | ||||
Nathan Katz | −66 kg | BYE | Bassou P 000-001 | NQ | 17. | [17] | ||||
Jake Bensted | −3 kg | BYE | Mlugu W 100-000 | Orujov P 000-100 | NQ | 9. | [18] | |||
Eoin Coughlan | −81 kg | BYE | Lee P 000-100 | NQ | 17. | [19] |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repasaże | Finał / 3. miejsce | Źródła | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Pozycja | |||
Chloe Rayner | 48 kg | Payet P 000-101 | NQ | 17. | [20] | ||||
Katharina Haecker | 63 kg | Sallés W 100-000 | Tashiro P 000-111 | NQ | 9. | [21] | |||
Miranda Giambelli | 78 kg | BYE | Aguiar P 000-100 | NQ | 9. | [22] |
Kajakarstwo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał A/B | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | ||||
Ferenc Szekszárdi | C-1 200m | 44,292 | 6. | NQ | [23] | ||||
Martin Marinov | C-1 1000m | 4:33,166 | 6. | 4:24,273 | 7. | 4:15,524 | 7. Finał B | 14. | |
Martin Marinov Ferenc Szekszárdi | C-2 1000m | 4:07,372 | 4. | 4:13,754 | 5. | 4:10,238 | 2. Finał B | 10. | |
Stephen Bird | K-1 200m | 34,650 | 2. | 34,584 | 2. | 36,426 | 8. Finał A | 8. | |
Daniel Bowker Jordan Wood | K-2 200m | 34,246 | 6. | 34,845 | 6. | 35,334 | 3. Finał B | 11. | |
Murray Stewart | K-1 1000m | 3:36,210 | 2. | 3:32,602 | 1. | 3:33,741 | 4. Finał A | 4. | |
Ken Wallace Lachlan Tame | K-2 1000m | 3:23,019 | 2. | 3:16,635 | 1. | 3:12,593 | 3. Finał A | ||
Ken Wallace Riley Fitzsimmons Jacob Clear Jordan Wood | K-4 1000m | 2:55,666 | 3. | 2:58,222 | 1. | 3:06,731 | 4. Finał A | 4. |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | ||||
Naomi Flood | K-1 500m | 1:54,150 | 6. | 2:01,910 | 6. | NQ | [23] | ||
Alyssa Bull Alyce Burnett | K-2 500m | 1:46,933 | 7. | 1:44,290 | 3. | 1:51,915 | 8. (finał A) | 8. |
Kajakarstwo górskie
[edytuj | edytuj kod]Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P 1 | M. | P 2 | M. | Razem | M. | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | ||||
Lucien Delfour | K-1 mężczyzn | 94,30 | 13. | 138,72 | 21. | 94,30 | 17. | NQ | [24] | ||||
Ian Borrows | C-1 mężczyzn | 97,40 | 5. | 151,77 | 11. | 97,40 | 9. | 101,32 | 11. | NQ | |||
Jessica Fox | K-1 kobiet | 107,88 | 8. | 99,51 | 2. | 99,51 | 2. | 104,50 | 5. | 102,49 | 2. |
Kolarstwo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Kolarstwo szosowe
[edytuj | edytuj kod]Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Simon Clarke | wyścig ze startu wspólnego (m) | 6:16:17 | 25. | [25] |
Scott Bowden | DNF | |||
Richie Porte | DNF | |||
Rohan Dennis | DNF | |||
jazda indywidualna na czas (m) | 1:13:25 | 5. | ||
Amanda Spratt | wyścig ze startu wspólnego (k) | 3:55:36 | 15. | [26] |
Rachel Neylan | 3:56:34 | 22. | ||
Gracie Elvin | 4:03:01 | 49. | ||
Katrin Garfoot | DNF | |||
jazda indywidualna na czas (k) | 45:35 | 9. |
Kolarstwo torowe
[edytuj | edytuj kod]- Sprint
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Runda 1 | Repasaże | Runda 2 | Repasaże | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas Prędkość | Przeciwnik Czas | Pozycja | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Pozycja | |||
Matthew Glaetzer | indywidualnie (m) | 9,704 74,196 | 3. | Puerta 10,299 | N/A | Levy 10,166 | N/A | Eilers 10,456 | Skinner |align=center| Dmitrijew |align=center|4. | [27] | ||
Patrick Constable | 10,010 71,928 | 17. | Skinner 10,325 | Zieliński Kelemen 10,363 | Skinner 10,380 | Levy Hoogland 10,456 | Kenny 10,535 | Eilers Xu Baugé 10,740[28] | NQ | 8. | ||
Stephanie Morton | indywidualnie (k) | 10,875 66,206 | 8. | Wojnowa 10,600 | Cueff Gong 11,684 | NQ | [29] | |||||
Anna Meares | 10,974 65,771 | 9. | Krupeckaitė 11,716 | Olga Panarina van Riessen 11,716 | Lee 11,632 | Zhong Welte 11,696 | Hansen Welte Cueff 11,863[30] | NQ | 10. | |||
Nathan Hart Matthew Glaetzer Patrick Constable | drużynowo (m) | 43,158 | 3. | N/A | Holandia 43,166 | Francja 43,298 | 4. | [27] | ||||
Anna Meares Stephanie Morton | drużynowo (k) | 32,881 | 4. | N/A | Holandia 32,636 | Niemcy 32,658 | 4. | [29] |
- Keirin
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Repesaż | Runda 2 | Finał | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|
Pozycja | Pozycja | Pozycja | Pozycja | |||
Matthew Glaetzer | mężczyźni | 2. | N/A | 4. | 10. | [27] |
Patrick Constable | 5. | 5. | NQ | |||
Anna Meares | kobiety | 3. | N/A | 1. | [29] | |
Stephanie Morton | 5. | 2. | NQ |
- Omnium
Zawodnik | Konkurencja | Scratch | Wyścig na dochodzenie | Wyścig eliminacyjny | Wyścig na 500 m | Okrążenie start lotny | Wyścig punktowy | Suma punktów | Pozycja | Źródło | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pozycja | Punkty | Czas | Pozycja | Punkty | Pozycja | Punkty | Czas | Pozycja | Punkty | Czas | Pozycja | Punkty | Punkty | Pozycja | |||||
Glenn O’Shea | mężczyźni | 4. | 34 | 4:28,350 | 11. | 20 | 10. | 22 | 1:02,332 | 2. | 38 | 13,053 | 6. | 30 | 0 | 14. | 144 | 7. | [27] |
Annette Edmondson | kobiety | 6. | 30 | 3:33,818 | 7. | 28 | 5. | 32 | 34,938 | 1. | 40 | 13,878 | 2. | 38 | 0 | 16. | 168 | 8. | [29] |
- Wyścig na dochodzenie drużynowy
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Pierwsza runda | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Przeciwnik Wynik | M. | Przeciwnik Wynik | M. | |||
Alexander Edmondson Jack Bobridge Michael Hepburn Sam Welsford | mężczyźni | 3:55,606 | 3. | Dania 3:53,429 | 2. | Wielka Brytania 3:51,008 | [27] | |
Georgia Baker Annette Edmondson Amy Cure Melissa Hoskins | kobiety | 4:19,059 | 3. | Stany Zjednoczone 4:20,262 | 5. | Włochy 4:21,253[31] | 5. | [29] |
Kolarstwo górskie
[edytuj | edytuj kod]Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Daniel McConnell | cross-country (m) | 1:38:42 | 16. | [32] |
Scott Bowden | + 1 okr | 36. | ||
Rebecca Henderson | cross-country (K) | + 2 okr | 25. | [32] |
Kolarstwo BMX
[edytuj | edytuj kod]Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Sam Willoughby | mężczyźni | 34,714 | 3. | 3 | 1. | 3 | 1. | 36,325 | 6. | [33] |
Bodi Turner | 35,333 | 13. | 18 | 20. | NQ | |||||
Anthony Dean | 35,445 | 20. | 4 | 2. | 3 | 1. | DNF | 8. | ||
Caroline Buchanan | kobiety | 34,752 | 2. | N/A | 13 | 9. | NQ | [34] | ||
Lauren Reynolds | 35,666 | 10. | N/A | 17. | 10. | NQ |
Koszykówka
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Turniej kobiet
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał / 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | kobiety | Brazylia 84-66 | Turcja 61-56 | Francja 89-71 | Japonia 92-86 | Białoruś 74-66 | 1. | Serbia 71-73 | NQ | [35] |
Turniej mężczyzn
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał / 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | mężczyźni | Francja 87-66 | Serbia 95-80 | Stany Zjednoczone 88-98 | Chiny 93-38 | Wenezuela 81-56 | 2. | Litwa 90-64 | Serbia 61-87 | Hiszpania 88-89 | 4. | [36] |
Lekkoatletyka
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Mężczyźni
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Alex Hartmann | 200 m | 21,02 | 67. | NQ | [37][38][39] | |||
Luke Mathews | 800 m | 1:50,17 | 46. | NQ | [40] | |||
Jeff Riseley | 1:46,93 | 21. | NQ | |||||
Peter Bol | 1:49,36 | 41. | NQ | |||||
Luke Mathews | 1500 m | 3:44,51 | 23. | NQ | [41][42][43] | |||
Ryan Gregson | 3:39,13 | 11. | 3:40,02 | 8. | 3:51,39 | 9. | ||
Sam McEntee | 5000 m | 13:50,55 | 35. | N/A | NQ | [44][45] | ||
Patrick Tiernan | 13:28,48 | 20. | N/A | NQ | ||||
Brett Robinson | 13:22,81 | 9. | N/A | 13:32,30 | 14. | |||
David McNeill | 10 000 m | N/A | 27:51,71 | 16. | [46] | |||
Ben St Lawrence | N/A | 28:46,32 | 28. | |||||
Liam Adams | maraton | N/A | 2:16:12 | 31. | [47] | |||
Michael Shelley | N/A | 2:18:06 | 47. | |||||
Scott Westcott | N/A | 2:22:19 | 81. | |||||
Dane Alex Bird-Smith | chód na 20 km | N/A | 1:19:37 | [48] | ||||
Rhydian Cowley | N/A | 1:23:30 | 33. | |||||
Jared Tallent | chód na 50 km | N/A | 3:41:16 | [49] | ||||
Chris Erickson | N/A | 3:48:40 | 10. | |||||
Brendon Reading | N/A | 4:13:02 | 40. |
Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Brandon Starc | skok wzwyż | 2,29 | 10. | 2,20 | 15. | [50][51] |
Joel Baden | 2,17 | 41. | NQ | |||
Kurtis Marschall | skok o tyczce | 5,60 | 15. | NQ | [52] | |
Henry Frayne | skok w dal | 8,01 | 6. | 8,06 | 7. | [53][54] |
Fabrice Lapierre | 7,96 | 8. | 7,87 | 10. | ||
Damien Birkinhead | pchnięcie kulą | 20,50 | 9. | 20,45 | 10. | [55][56] |
Matt Denny | rzut dyskiem | 61,16 | 19. | NQ | [57] | |
Benn Harradine | 60,85 | 20. | NQ | |||
Joshua Robinson | rzut oszczepem | 80,84 | 13. | NQ | [58] | |
Hamish Peacock | 77,91 | 25. | NQ |
Dziesięciobój
Zawodnik | Konkurencja | 100 m | LJ | SP | HJ | 400 m | 110H | DT | PV | JT | 1500 m | Razem | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cedric Dubler | Rezultat | 10,86 | 7,47 | 11,49 | 2,13 | 48,18 | 14,30 | 38,89 | 4,90 | 51,82 | 4:32,12 | 8024 | 14. | [59] |
Punkty | 892 | 927 | 575 | 925 | 900 | 936 | 642 | 880 | 616 | 731 |
Kobiety
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Melissa Breen | 100 m | N/A | 11,74 | 56. | NQ | [60][61] | ||||
Ella Nelson | 200 m | 22,66 | 11. | N/A | 22,50 | 9. | NQ | [62][63] | ||
Anneliese Rubie | 400 m | 51,92 | 23. | N/A | 51,96 | 20. | NQ | [64][65] | ||
Morgan Mitchell | 51,30 | 8. | N/A | 52,68 | 24. | NQ | ||||
Selma Kajan | 800 m | 2:05,20 | 53. | N/A | NQ | [66] | ||||
Linden Hall | 1500 m | 4:11,75 | 27. | N/A | 4:05,81 | 12. | NQ | [67][68] | ||
Jenny Blundell | 4:09,05 | 17. | N/A | 4:13,25 | 23. | NQ | ||||
Zoe Buckman | 4:06,93 | 9. | N/A | 4:06,95 | 15. | NQ | ||||
Madeline Hills | 5000 m | 15:21,33 | 13. | N/A | 15:04,05 | 10. | [69][70] | |||
Eloise Wellings | 15:19,02 | 6. | N/A | 15:01,59 | 9. | |||||
Genevieve LaCaze | 15:20,45 | 12. | N/A | 15:10,35 | 12. | |||||
Eloise Wellings | 10 000 m | N/A | 31:14,94 | 10. | [71] | |||||
Michelle Jenneke | 100 m przez płotki | 13,26 | 37. | N/A | NQ | [72][73] | ||||
Lauren Wells | 400 m przez płotki | 56,26 | 20. | N/A | 56,83 | 21. | NQ | [74][75] | ||
Madeline Hills | 3000 m z przeszkodami | 9:24,16 | 9. | A/A | 9:20,38 | 7. | [76][77] | |||
Genevieve LaCaze | 9:26,25 | 11. | A/A | 9:21,21 | 9. | |||||
Victoria Mitchell | 9:39,40 | 29. | A/A | NQ | ||||||
Milly Clark | maraton | N/A | 2:30:53 | 18. | [78] | |||||
Jessica Trengove | N/A | 2:31:44 | 22. | |||||||
Lisa Jane Weightman | N/A | 2:34:41 | 31. | |||||||
Jessica Thornton Anneliese Rubie Caitlin Sargent-Jones Morgan Mitchell | sztafeta 4 × 400 m | 3:25,71 | 8. | N/A | 3:27,45 | 8. | [79][80] | |||
Regan Lamble | chód 20 km | N/A | 1:30:28 | 9. | [81] | |||||
Tanya Holliday | N/A | 1:34:22 | 26. | |||||||
Rachel Tallent | N/A | 1:37:08 | 40. |
Konkurencje techniczne
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Eleanor Patterson | skok wzwyż | 1,89 | 22. | NQ | [82] | |
Alana Boyd | skok o tyczce | 4,55 | 5. | 4,80 | 4. | [83][84] |
Brooke Stratton | skok w dal | 6,56 | 9. | 6,74 | 7. | [85][86] |
Chelsea Jaensch | 6,41 | 17. | NQ | |||
Dani Samuels | rzut dyskiem | 64,46 | 4. | 64,90 | 4. | [87][88] |
Kathryn Mitchell | rzut oszczepem | 61,63 | 12. | 64,60 | 6. | [89][90] |
Kimberley Mickle | 57,20 | 22. | NQ | |||
Kelsey-Lee Roberts | 55,25 | 28. | NQ |
Łucznictwo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Runda rankingowa | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Alec Potts | indywidualnie (m) | 666 | 20. | Oliveira P 3-6 | NQ | 33. | [91] | ||||
Taylor Worth | 674 | 14. | El-Nemr W 6-0 | Malavé W 6-4 | Fernández W 7-3 | Ku B-c P 5-6 | NQ | 5. | |||
Ryan Tyack | 665 | 23. | Ramaekers P 2-6 | NQ | 33. | ||||||
Alec Potts Ryan Tyack Taylor Worth | drużynowo (m) | 2005 | 4. | N/A | BYE | Francja W 5-3 | Korea Południowa P 0-6 | Chiny W 6-2 | |||
Alice Ingley | indywidualnie (k) | 593 | 58. | Boari W 7-1 | dos Santos P 0-6 | NQ | 17. | [92] |
Pięciobój nowoczesny
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Szermierka | Pływanie | Jazda konna | Kombinacja: strzelanie/bieg przełajowy | Suma punktów | Pozycja | Źródło | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik (wygrane) | M. | Punkty | Czas | M. | Punkty | Kary | M. | Punkty | Czas | M. | Punkty | |||||
Chloe Esposito | kobiety | 19 | 13. | 215 | 2:12,38 | 7. | 303 | 16 | 19. | 284 | 12:10,19 | 2. | 570 | 1372 | [93] | |
Max Esposito | mężczyźni | 14 | 29. | 185 | 1:59,71 | 4. | 341 | 0 | 3. | 300 | 11:04,99 | 4. | 636 | 1462 | 7. | [94] |
Piłka nożna
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Turniej kobiet
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | turniej kobiet | Kanada 0:2 | Niemcy 2:2 | Zimbabwe 6:1 | 3. | Brazylia 0:0 (6:7) rzuty karne | NQ | 7. | [95] |
Piłka wodna
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Turniej kobiet
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | turniej kobiet | Rosja 14:4 | Włochy 7:8 | Brazylia 10:3 | 2. | Węgry 8:8 3:5 rzuty karne | Brazylia 11:4[96] | Hiszpania 10:12[97] | 6. | [98] |
Turniej mężczyzn
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | turniej mężczyzn | Brazylia 7:8 | Węgry 9:9 | Japonia 8:6 | Serbia 8:10 | Grecja 12:7 | 5. | NQ | 9. | [99] |
Pływanie
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Mężczyźni
Kobiety
Pływanie synchroniczne
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliminacje – runda techniczna | Eliminacje – runda dowolna | Eliminacje – Razem | Runda dowolna | Razem | ||||||||
Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | |||
Nikita Pablo Rose Stackpole | Duety | 74,7667 | 24. | 73,6360 | 24. | 148,4027 | 24. | NQ | [134] | |||
Bianca Hammett Danielle Kettlewell Nikita Pablo Emily Rogers Cristina Sheehan Rose Stackpole Amie Thompson Deborah Tsai Hannah Cross | Drużyny | 74,0667 | 8. | N/A | 75,4333 | 8. | 149,5000 | 8. | [135] |
Podnoszenie ciężarów
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Rwanie | Podrzut | Razem | Pozycja | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||||
Simplice Ribouem | −94 kg mężczyzn | 155 kg | 12. | 185 kg | 13. | 340 kg | 13. | [136] |
Tia-Clair Toomey | −58 kg kobiet | 82 kg | 15. | 107 kg | 10. | 189 kg | 14. |
Rugby 7
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Turniej kobiet
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał/Mecz 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | kobiety | Kolumbia 53:0 | Fidżi 36:0 | Stany Zjednoczone 12:12 | 1. | Hiszpania 24:0 | Kanada 17:5 | Nowa Zelandia 24:17 | [137][138] |
Turniej mężczyzn
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał/Mecz 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Australia | mężczyźni | Francja 14:31 | Hiszpania 26:12 | Południowa Afryka 12:5 | 3. | Południowa Afryka 5:22 | Argentyna 21:26[96] | Francja 10:12[139] | 8. | [140][141] |
Siatkówka
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Siatkówka plażowa
[edytuj | edytuj kod]Zawodniczki | Konkurencja | Faza grupowa | Pozycja | Play-off | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał/3. miejsce | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | ||||
Mariafe Artacho del Solar Nicole Laird | kobiety | Ross Walsh-Jennings 0:2 (21-14,21-13) | Forrer Vergé-Dépré 1:2 (21-19, 16-21, 19-21) | Wang Yue 0:2 (16-21, 10-21) | 4. | NQ | 15. | [142] | ||||
Louise Bawden Taliqua Clancy | Alfaro Cope 2:0 (21-15,21-14) | Agudo Pérez 2:0 (21-9,21-14) | Meppelink van Iersel 2:1 (27-25,18-21,16-14) | 1. | N/A | Brzostek Kołosińska 2:1 (21-15, 16-21, 15-11) | Ross Walsh-Jennings 0:2 (14-21, 16-21) | NQ | 5. |
Skoki do wody
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Preeliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | |||
Grant Nel | trampolina 3 m indywidualnie mężczyźni | 295,05 | 16. | 368,35 | 15. | NQ | [143] | |
Kevin Chávez | 356,55 | 26. | NQ | |||||
Domonic Bedggood | wieża 10 m indywidualnie mężczyźni | 413,85 | 17. | 454,95 | 11. | 403,80 | 12. | [144] |
James Connor | 457,05 | 9. | 419,10 | 15. | NQ | |||
Maddison Keeney | trampolina 3 m indywidualnie kobiety | 323,35 | 9. | 326,35 | 4. | 349,65 | 5. | [145] |
Esther Qin | 347,25 | 5. | 315,65 | 10. | 344,10 | 6. | ||
Melissa Wu | wieża 10 m indywidualnie kobiety | 342,80 | 4. | 346,00 | 4. | 368,30 | 5. | [146] |
Brittany O'Brien | 290,30 | 17. | 300,05 | 15. | NQ | |||
Maddison Keeney Anabelle Smith | trampolina 3 m synchronicznie kobiet | N/A | 299,19 | [147] |
Strzelectwo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Taekwondo
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż | Finał/3. miejsce | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Safwan Khalil | waga do 58 kg mężczyzn | Ketbi W 8-1 | Hanprab P 9-11 | NQ | Kim Tae-hun P 1-4 | NQ | 7. | [150] |
Hayder Shkara | −80 kg mężczyzn | Muhammad P 0-14 | NQ | Steven López P 0-0 | NQ | 7. | [151] | |
Andrea Kilday | -49 kg kobiet | Sing P 5-7 | NQ | 11. | [152] | |||
Caroline Marton | ||||||||
Glasnović P 0-4 | NQ | 11. | [153] |
Tenis stołowy
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | 1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Chris Yan | gra pojedyncza (m) | Karakašević P 2-4 | NQ | 65. | [154] | ||||||
David Powell | Aguirre P 0-4 | NQ | 65. | ||||||||
David Powell Chris Yan Hu Heming | turniej drużynowy (m) | N/A | Hongkong P 0-3 | NQ | 9. | ||||||
Jian Fang Lay | gra pojedyncza (k) | N/A | Dołgich W 4-3 | Polcanova W 4-2 | Yu P 0-4 | NQ | 17. | [155] | |||
Melissa Tapper | Kumahara P 2-4 | NQ | 65. | ||||||||
Lay Jian Fang Melissa Tapper Sally Zhang | turniej drużynowy (k) | N/A | Korea Północna P 0-3 | NQ | 9. |
Tenis ziemny
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Thanasi Kokkinakis | singel (m) | Elias P 0:2 (6:7, 6:7) | NQ | 33. | [156] | ||||
Sam Groth | Goffin P 0:2 (4:6, 2:6) | NQ | 33. | ||||||
Jordan Thompson | Kyle P 0:2 (4:6, 2:6) | NQ | 33. | ||||||
John Millman | Berankis W 2:0 (6:0, 6:0) | Nishikori P 0:2 (6:7, 4:6) | NQ | 17. | |||||
Chris Guccione John Peers | debel (m) | N/A | del Potro González P 0-2 (4:6, 5:7) | NQ | 17. | [157] | |||
Darja Gawriłowa | singel (k) | S.Williams P 0:2 (4:6, 2:6) | NQ | 33. | [158] | ||||
Samantha Stosur | Ostapenko W 2:1 (1:6, 6:3, 6:2) | Doi W 2:0 (6:3, 6:4) | Kerber P 0:2 (0:6, 5:7) | NQ | 17. | ||||
Darja Gawriłowa Samantha Stosur | debel | N/A | Timea Bacsinszky Hingis P 1-2 (4:6, 6:4, 2:6) | NQ | 17. | [159] | |||
Anastasija Rodionowa Arina Rodionowa | N/A | Makarowa Wiesnina P 0-2 (1:6, 2:6) | NQ | 17. | |||||
Samantha Stosur John Peers | mikst | N/A | Mirza Bopanna P 0-2 (5:7, 4:6) | NQ | 9. | [160] |
Triathlon
[edytuj | edytuj kod]- Osobny artykuł:
Zawodnik | Konkurencja | Pływanie (1,5 km) | Zmiana 1 | Jazda na rowerze (40 km) | Zmiana 2 | Bieg (10 km) | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Erin Densham | kobiety | 19:10 | 0:54 | 1:01:26 | 0:39 | 37:18 | 1:59:27 | 12. | [161] |
Emma Moffatt | 19:07 | 0:58 | 1:01:24 | 0:37 | 35:49 | 1:57:55 | 6. | ||
Ashleigh Gentle | 19:49 | 0:57 | 1:03:59 | 0:59 | 36:18 | 2:01:44 | 26. | ||
Aaron Royle | mężczyźni | 17:26 | 0:48 |